W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Bierna czy czynna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Napisał Zl0ty
    wolicie kiedy
    a może sami wolicie być zdominowani
    Jeśli partner/partnerka dominuje to druga osoba jest zdominowana, więc żadna alternatywa :-)
    Ja osobiscie wolę dominować. W dominacji jest tez miejsce na bierność, jeśli wiecie o czym mówię...
    0statnio edytowany przez Rojza Genendel; 21-11-09, 20:15.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Maoam
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 714

      #17
      Jeśli mam wybierać, to ja wolę być zdominowana, zdecydowanie.
      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

      Skomentuj

      • meow!
        Świętoszek
        • Nov 2009
        • 2

        #18
        Nie mogłam znaleźć takiego wątku a tu się okazuje , że na pierwszej stronie.
        Mnóstwo ostatnio fantazjuję o tym żeby chwyciły mnie mocno te męskie dłonie, zrobiły ze mną to na co mają ochotę ...a tu nic.
        Wprowadziłam jakoś tak swoje rządy i nie mogę się teraz tego pozbyc
        Dzielę się z nim fantazjami o tym , że chcę 'wykonywać każde jego polecenie' (chyba każda z nas marzy o byciu taką ;seksualną niewolnicą' własnego faceta.. ) etc.. ale.. jakoś.. jakby tego w ogóle nie zauważał..
        Może mu odpowiada podąrzanie za moimi wskazówkami?
        Poddawanie się moim pieszczotom? Z tymże , nie chce mi się wierzyć, że wszystko co robię, robię "właśnie tak jak trzeba" i , że nigdy nie ma mi do przekazania żadnej sugestii..

        Pozatym jest nam razem świetnie. Tylko mi przeszkadza ten brak inicjatywy.. Nawet w kwestii nowych pozycji to ja jestem 'wynalazcą'
        Super czynna kochanka która robi za was wszystko i nie musicie zbyt wiele się wysilać to dla was korzystny układ chłopcy?
        Czy jak to w ogóle wygląda..
        I jak mu tu mocniej zasugerować żeby coś ruszył główką i nie tylko główką?


        Tak w ogóle.. Witam wszystkich

        Skomentuj

        • CzarnaRosa
          Świntuszek
          • Apr 2009
          • 90

          #19
          raz tak a raz tak dokładnie tak jak na początku ktoś pisał: zeby nie było nudno

          Skomentuj

          • hmvszczylu
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 13

            #20
            Zasadniczo wszystko chyba zostało napisane wcześniej, bycie zawsze dominowanym bądź dominującym szybko by mnie (jak i moją pannę) znudziło. Dlatego raz ona przez całe spotkanie przejmuje inicjatywę, raz ja, a najczęściej żadne z nas nie dzierży "władzy" jako takiej, a po prostu robimy to, na co najdzie nas ochota. W życiu jak w życiu - różnie bywa, za to w sprawach łóżkowych absolutnie nigdy nie mieliśmy jeszcze konfliktu. Zawsze się szybko dogadamy i przechodzimy do rzeczy. Wg mnie najzdrowszy układ.
            bum bum Tunner

            Skomentuj

            • czarnulka_22
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 212

              #21
              Zależy od nastroju czasami lubię być na górze i patrzeć jak mężczyźnie jest cudnieale inneego znów dnia chcę aby to właśnie facet się mną zajął

              Skomentuj

              • padma
                Świntuszek
                • Sep 2009
                • 52

                #22
                to prawda, trzeba się bawić tak, żeby nie było nudno aczkolwiek ja uwielbiam jak partner dominuje

                Skomentuj

                • YoungStallion
                  Perwers
                  • Jul 2005
                  • 1184

                  #23
                  Fajnie byłoby spotkac kobietę, która lubi przejmować inicjatywę...
                  Chociaż raz na kilka zbliżeń.
                  "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                  Stanisław Lem

                  Skomentuj

                  Working...