W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dokańczacie same? - pyt. raczej do Pan

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • imagine x
    Świętoszek
    • Sep 2010
    • 25

    #16
    po sexie nie zauwazyłem by sie dopioeszczała sanma. zasypia przede mną. bywa ze to ja po sexie sobie jeszcze strzepie raz lub 2

    Jaki spust.Gratuluje kondycji.
    Moja kobieta zwykle dochodzi,ale musze Ją troszke ośmielić do różnych zabaw paluszkami.To by mnie kręciło

    Skomentuj

    • Blastah
      Świętoszek
      • Mar 2010
      • 3

      #17
      Czesto sama dokanczam, zwlaszcza jak jestem mocno rozpalona a ukochany po prostu 'pada' po orgazmie. Generalnie staram sie zeby w tym uczestniczyl, ale czasem po prostu zdaje mi sie ze zalezy mu tylko na wlasnej przyjemnosci.

      Skomentuj

      • czarnulka_22
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 212

        #18
        Zdarzało się kilka razy że dokańczałam sama,ale nie w ukryciu tylko przy partnerze.Nie wydaje mi się żeby było to coś dziwnego.Nie doszłam,albo partner skończył za szybko,to staram się o własne spełnienie albo sama albo z udziałem partnera.

        Skomentuj

        • red_painterka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 997

          #19
          Nie. Nie mam takiej potrzeby.
          Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

          Ignorance is bliss.

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #20
            Moja żona czasem robi sobie dobrze, ale raczej nie po, tylko równolegle - kiedy jej wsadzam. A czasami ja jej zrobię dobrze językiem - to oczywiście po. Ale nie zawsze, bo nie zawsze po stosunku ma na to jeszcze ochote.
            HATE ME!

            Skomentuj

            Working...