Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 495f50
    Perwers
    • May 2011
    • 1117

    To może zróbcie deala i ty nie będziesz wychodzić z wątku klubowego? Dżizas, co za ludzie...

    Skomentuj

    • Maro
      Świntuszek
      • May 2007
      • 89

      @Invisible_Penguin w przeciwieństwie do osób wyżej nie panosze się po całym forum wylewając z siebie swoje mądrości życiowe, więc nie rozumiem do czego pijesz.

      Skomentuj

      • 495f50
        Perwers
        • May 2011
        • 1117

        Maro, jeśli tak te osoby odbierasz, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dodał ich nicki do listy ignorowanych (http://beztabu.com/profile.php?do=ignorelist). Jednak sprawa wygląda dokładnie tak, jak napisała Nagietka - to nie do Ciebie należy decyzja, kto gdzie ma prawo pisać.

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          Napisał Scaramanga
          No bez przesady z tymi skrajnościami. Pierwszy raz będzie komedią pomyłek.
          Protestuję. Mój pierwszy raz nie był żadną komedią pomyłek.

          Skomentuj

          • Scaramanga
            Perwers
            • Dec 2010
            • 849

            Sorry stary, mnie tam nie było to nie wiem

            Skomentuj

            • Isoruku
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 95

              witajcie towarzysze
              wakacje się skończyły, a ja doła łapie :X
              Napiszcie proszę, że nie jestem naiwny czekając z tym na kogoś kto przynajmniej bardzo mi się spodoba (już nie pisząc o porządnym zakochaniu).. ostatnio poznałem może z 4 'miłe' dziewczyny z czego połowa się lepiła na potęga i sprawiały wrażenie, że chcą 'chyba' czegoś więcej, tylko mi to nie odpowiada... przygody, trwają kilka minut i mijają (dosłownie i w przenośni, połowa z nich wyjeżdza):/ Kiedyś jak o takich sytuacjach pomyślałem, to byłem pewien że wykorzystam, bo jakże inaczej? facet musi być facetem, najlepiej takim z reklamy old spice
              Do tego jestem w****iony, bo powiedziałem sobie, że chce być szczery jeśli chodzi o uczucia względem innych, ale cholernie ciężko to idzie.

              takie tam popołudniowe deszczowe przemyślenia
              Nieśmiały samotnik...

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1117

                Ja też tak czekałem i się doczekałem, więc spoko, jak najbardziej istnieje możliwość, że i Ty się doczekasz.

                Skomentuj

                • Isoruku
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 95

                  Napisał Invisible_Penguin
                  Ja też tak czekałem i się doczekałem, więc spoko, jak najbardziej istnieje możliwość, że i Ty się doczekasz.
                  Chyba Ty o tym pisałeś kiedyś z tego co pamiętam. tak czy inaczej gz -_-

                  Napisał Nagietka
                  Odpowiem pytaniem na pytanie. A widzisz jakiś sens w tym by iść do łóżka z kimś kto Ci się nie podoba? Tak zwyczajnie, po ludzku - miałbyś na to ochotę? Ja nie, bo jaka by była w tym przyjemność? Wychodzę z prostego założenia, że ważne by było to w zgodzie ze sobą, a nie bo presja, bo inni już są 'po', bo to wstyd, bo jestem już stary, itp, itd. Byle nic na siłę. A to czy to będzie wynikało z uczucia czy jedynie z pożądania to już spawa indywidualna. Ale bez samego choćby pożądania to ja sobie tego nie wyobrażam.
                  Oczywiście, że nie... nie widzę w tym najmniejszego sensu, a swoim postem chyba chciałem się upewnić. Jak człek porusza się w młodszym środowisku to wygląda na totalnego nudziarza bez polotu.
                  Last edited by Isoruku; 18-10-14, 23:08.
                  Nieśmiały samotnik...

                  Skomentuj

                  • przyjaciel40
                    Perwers
                    • Jul 2010
                    • 1116

                    Napisał Olciakowa
                    Reszty nie opisuję, wolę jednak zatrzymać coś dla siebie.
                    a może opisz możesz też na PW
                    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                    Skomentuj

                    • yebudubu

                      No ja niby rozumiem to wszystko, ale z drugiej strony to facet ma wszystkim dyrygować. A jak nie wie co i jak to wiadomo co będzie

                      Skomentuj

                      • Szyszka3
                        Świętoszek
                        • Nov 2011
                        • 31

                        po 1sze Nagietka mądrze pisze
                        po 2gie gratulacje Wszystkim co opuścili klub ( jakoś nie śledziłam ostatnio co tu sie dzieje.. )
                        po 3cie skończyłam lat 24 iiii ...
                        nadal pozostaję w klubie miłomi.

                        ale ślepej kurze... :> więc mam za sobą drugą, jakąś powiedzmy akcję
                        ale w momencie ostatecznym zastrzegłam sobie.. 'wejścia'
                        no właśnie, bo to znowu jakiś przypadek, obcokrajowiec.. jedziesz na poprawkę z egzaminu, a tu o, wieczorem zostajesz wylizana ;D..
                        takżetak, chciałabym się bardziej znać jednak z tą osobą na pierwszy raz, coby była zaufana. czekam cierpliwie, Wy też, wiem bywa ciężko ale na Nas też przyjdzie pora.

                        pozdrawiam Was =)

                        Skomentuj

                        • qoqoszka
                          Świntuszek
                          • May 2009
                          • 63

                          Nagietka, gratuluję wypisania się z klubu Za innych również trzymam kciuki Już niedługo chłopaki i dziewczyny!

                          Skomentuj

                          • Scaramanga
                            Perwers
                            • Dec 2010
                            • 849

                            Napisał Szyszka3
                            no właśnie, bo to znowu jakiś przypadek, obcokrajowiec.. jedziesz na poprawkę z egzaminu, a tu o, wieczorem zostajesz wylizana ;D..
                            pozdrawiam Was =)
                            Z takim stylem spędzania czasu po uczelni to ja Ci długiego członkostwa w tym klubie nie wróżę

                            Skomentuj

                            • james_blond
                              Ocieracz
                              • Aug 2014
                              • 167

                              Wnoszę podanie o zapisanie do klubu. Są jakieś członkowskie zniżki do KFC albo coś?

                              Skomentuj

                              • Anonim23
                                Świętoszek
                                • May 2012
                                • 40

                                Aktualizacja: 21 lat.

                                Napisał james_blond
                                Wnoszę podanie o zapisanie do klubu. Są jakieś członkowskie zniżki do KFC albo coś?
                                Nie, są tylko na prezerwatywy.
                                "I've been trying to do it right..."

                                Skomentuj

                                Working...