Seks w pubach / knajpach / publicznych miejscach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #91
    niewiedzilam ze w krakowku takie orgie odchodza, ja smigam na rynke do klubuow co weeknd i jeszcze sie nie nadzialam na zadnych ktorzy by sie sexili

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      #92
      Napisał toxicgirl
      niewiedzilam ze w krakowku takie orgie odchodza, ja smigam na rynke do klubuow co weeknd i jeszcze sie nie nadzialam na zadnych ktorzy by sie sexili
      odwiedzasz kluby ojca rydzyka!

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #93
        Napisał rojze
        Kraków, PO na Garncarskiej. Jeśli ktoś lubi metalowe klimaty rzecz jasna.
        O rety jedna z ulubionych knajp kilka lat temu. Teraz tam jest "PRL Club" i jest beznadziejnie.

        Mnie się zdarzyło kiedyś w kiblu w pubie oraz dość intensywny peeting na plantach pod świętym oknem
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #94
          Napisał anduk
          Mnie się zdarzyło kiedyś w kiblu w pubie oraz dość intensywny peeting na plantach pod świętym oknem
          Karol sie w grobie przewraca

          Skomentuj

          • Bambiii
            Perwers
            • Feb 2009
            • 852

            #95
            Ośrodek SPA w jakimś pipidówku. Na schodach.
            Eat shit.

            Skomentuj

            • sxtoor
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 17

              #96
              Kościół, kino, przebieralnia, toaleta w centrum handlowym, plaża (nie naturystów), krzaki nad zalewem, biuro, brama starej kamienicy, jest tego trochę...
              Rajcownie jest kiedy używasz do zabawy koguciego pióra; perwersyjnie--kiedy robisz to z kogutem; ostro--kiedy robisz sobie piercing z kości koguta.

              Skomentuj

              • kulka
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 24

                #97
                w polu sie zdarzyło... moje biedne plecki były pocharatane od mlucenia
                i w internacie 4 osoby nie mogly zasnac przez 3godziny
                ehh... ale fajnie wspomniec!
                "Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają"

                William Shakespeare

                Skomentuj

                • ona35
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 22

                  #98
                  Hmm..w pubie,w parku,w zakładzie pracy,na samochodzie.Oj jak wspominam,to aż uśmiech się pojawia na twarzyTa adrenalina,myśl,że ktoś może podglądać....
                  W drodze do pracy jak robiłam partnerowi dobrze ustami i ręką 7 rano a na drugim pasie autobus...
                  Najważniejsza.....

                  Skomentuj

                  • foxy79
                    Świętoszek
                    • Apr 2009
                    • 5

                    #99
                    Tak , taki sex bardzo podnieca i rozbudza wyobraznie , lubie takie prowokacje , bo one dodaja pikanterii i na sama mysl az robi sie przyjemnie ....

                    bez kolorków! - anduk.
                    Last edited by anduk; 04-04-09, 15:12.

                    Skomentuj

                    • havran
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 33

                      lubie rozne dziwne akcje, jednak jak mam wogole tylko wejsc gdzies do toalety w klubie i widze ta mokra podloge to mi sie nie dobrze robi a co dopiero sex... jednak pamietam jak gdzies po sieci krazyl filmik z bzykania we wroclawskim radio barze.... tak sciany byly wilgotne bo wszedzie tak duszno i goraco.... bleee

                      Skomentuj

                      • blackangel

                        hmm w miejscu publicznym jeszcze nie próbowałam ale czasem mam takie fantazje "noc ciemno i budka telefoniczna"

                        Skomentuj

                        • Piłkarz_11

                          Kilka miesięcy temu moja dziewczyna odwiedziła mnie w szpitalu...byłem strasznie zmęczony operacją, niezdolny do niczego...a ona zrobiła mi loda...przebije nas ktoś?

                          Skomentuj

                          • megi
                            Świętoszek
                            • Apr 2009
                            • 14

                            Lodzik w samochodzie:
                            - na lekko zakorkowanej drodze... ech podobno nie jedno spojrzenie było w nas wycelowane
                            - pod kamerą z miejskiego monitoringu, z której obraz szedł na żywo w lokalnej TV...

                            Skomentuj

                            • Madziaa
                              Świętoszek
                              • May 2009
                              • 1

                              Ja uwielbiam sex oralny czesto robie dobrze w clubach, dyskotekach.. Nie moge sie powstrzymac kiedy widze rozpalonego faceta.. i ta andrenalina.. Moje miejsca to park, autobus, kilka razy na dyskotece przy stoliku lub w wc

                              Skomentuj

                              • Posejdon112
                                Świntuszek
                                • May 2009
                                • 72

                                hmmm ten post chyba tu bardziej pasuje niz do opowiadan erotycznych. Napisze tak: Znalazłem bar do którego wpuszczane są tylko wybrane osoby, bar w którym ponoć można sobie pozwolić na wiele więcej niż w zwykłym barze. Na pierwszy rzut oka wygląda wszystko normalnie, pięciu facetów w średnim wieku siedzi przy barze i sączy ulubione drinki, barman i sexowna barmanka. Jedna para ze szkocji siedzi przy lampce wina. Gra muzyka, klimatycznie przyciemnione swiatła, w koło wygodne sofy, w oddali schody do podziemi. Zamawiam sobie piwo i rozglądam dookoła, widać że jestem w takim miejscu pierwszy raz więc dostaje instrukcje od miłej barmanki co i jak, co wolno a czego nie.Zakaz używania telefonów, aparatów itp. Idę sie rozejrzeć co oferuje piwnica lokalu. Schody w dół kanapa i kraty, widzę w półmroku pomieszczenie z wiszącymi na łańcuchach skórzzanymi huśtawkami, dalej fotel ginekologiczny i łóżko przypominające szpitalne, następne pomieszczenie to ogromne łóżko. Wszystkie pomieszczenia w mrocznym i bardzo podniecającym klimacie. Wracam i czekam co będzie się dalej działo, słucham opowieści barmana i barmanki, wszyscy są bardzo swobodni i bardzo swobodnie rozmawiają o seksie. Zauważam że para i więksość gości zeszła na dół. Pytam barmanki jak się zachować. Poprostu idź i spytaj " Czy Mogę Się dołączyć?" Idę na dół serce wali jak szalone. W przedsionku piwnicy natykam się na ciemnoskórego gościa baru, trzyma się za rozporek. Zaglądam dalej i widzę kobietę która przed chwilą piła wino u góry. Leży na stole, pończochy i podciągnięta mini. Jeden facet pieści ręką jej cipke a ten z którym przyszła wkłada jej do buzi swojego penisa. Słychać sapanie i ciche jęki. Dwóch następnych bawi się swoimi Kutasami, czekając na przyzwolenie. Patrzę na to wszystko z niedowierzaniem, czy to się dzieje na prawde? Czuje się bardzo skrępowany jednak podniecenie jest silniejsze, mój penis robi się coraz twardszy, czy też mam go poprostu tak wyjąć? Zbieram się na odwagę i pytam Czy mogę? TAK ! Stoję dalej jak wmurowany, przyglądam się co się dzieje, dotykam się i czuje że też musze uwolnić go ze swoich spodni, barman zszedł na dół założył prezerwatywę i poprostu wbił się w jej gotową Cipke, reszta dotykała i pieściła wszystkie części jej Ciała, a ona ssała wciąż penisa swojego partnera. Gdy przenosili się na duże łóżko poczułem że musze się dołączyć, Teraz to facet z którym przyszła bierze ją ostro od tyłu, a mnie udało się wpasować tak że teraz mój gruby sterczący penis był ssany i lizany. Doznania były bardzo bardzo silne, jeszcze chyba nigdy nie byłem tak podniecony i dziki. Gdy wróciłem do góry na piwo zająłem sie dalej swoim piwem i historiami opowiadanymi przez barmankę. Reszta znów sączyła swoje drinki jakby nigdy nic. Potem jeszcze 2 razy grupki schodziły na dół oddawać się rozkoszom cielesnym, ja zadawalałem się pieprznymi historyjkami barmanki, którymi chętnie się z Wami podzielę

                                Skomentuj

                                Working...