Żona nagle stwierdziła, że nie lubi-iła minetki.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szlug_i_zapałka
    Świntuszek
    • Mar 2015
    • 58

    Żona nagle stwierdziła, że nie lubi-iła minetki.

    Chyba odpowiedni dział na ten wątek, jeśli nie przepraszam z góry moderatorow.

    Jestem kompletnie zszokowany i nie wiem co o tym myśleć no i gdzieś musiałem to z siebie wyrzucić.
    Mianowicie. Z moją obecną żoną znamy się od grudnia 2007 roku. Od sierpnia 2008 mieszkamy ze sobą, a w lipcu 2011 roku wzięliśmy ślub. Sfera sexu chyba jak u większości par na początku ogień który z czasem przygsa. Ale to co wyznała mi w miniony weekend rozwaliło mi system a mianowicie że "nie lubię minetek" gdy to powiedziała zaraz dodała "o wreszcie to powiedzialam".

    Co sądzicie? Miał może ktoś podobnie ze dopiero po jakimś czasie w związku partner lub partnerka wyjawia wam, że czegoś nie lubi, a do tej pory to robiła z większym lub mniejszym zaangażowaniem???
  • grz3siek
    Świętoszek
    • Oct 2016
    • 18

    #2
    hm, to chyba jedna z tego niewielkiego odsetka, aczkolwiek miałem już przypadek ze dziewczyna mi to powiedziała (na drugiej randce) :]

    Kup jej dobry wibrator z masażerem łechtaczki. na przykład taki ->

    linki wysyłam prywatnie, nie chcę aby ktoś wlepił mi punkty za reklamę - K.

    BEZTROSKI LEON

    i przechodzisz do działania zaraz po Leonie
    Last edited by Kalilah; 07-11-16, 10:48.

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #3
      Szlug musisz się w końcu nauczyć: jak się to robi!
      Siedem lat w jednej klasie - zatrudnij korepetytorkę
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #4
        Napisał wiarus
        zatrudnij korepetytorkę
        Rada na "poziomie" szlag by mnie trafił za taką poradę
        Miłej nocy
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • szych
          Świntuszek
          • Aug 2006
          • 75

          #5
          tu raczej nie chodzi o to , ze nie lubi,
          tylko , ze przez tyle lat udawala

          Skomentuj

          • Baggins
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2013
            • 272

            #6
            Napisał szych
            tu raczej nie chodzi o to , ze nie lubi,
            tylko , ze przez tyle lat udawala
            Jak można udawać "minetkę"? Udawanie orgazmu mogę sobie wyobrazić, ale udawanie minetki...

            Po prostu nie czerpie z tego przyjemności, tyle. Zakomunikowała, uszanuj.

            Problemu szukałbym raczej w komunikacji między Wami. Skoro po tylu latach nie wiesz co lubi, co stwarza przyjemność Twojej żonie, oznacza to że nie rozmawiacie szczerze o seksie. Tu jest problem, zresztą widać to po Twojej reakcji.
            Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator

              Demoniczna Bogini

              • Mar 2012
              • 2688

              #7
              Napisał Baggins
              Jak można udawać "minetkę"? Udawanie orgazmu mogę sobie wyobrazić, ale udawanie minetki...
              udawała, że sprawia jej to przyjemność. To dość proste.
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #8
                Napisał przyjaciel40
                Rada na "poziomie" szlag by mnie trafił za taką poradę ...
                Uważaj na ciśnienie
                Przykro mi, że nie spełniam twoich standardów.
                Masz doświadczenie i wiedzę - poradź koledze w nieszczęściu.
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • Baggins
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2013
                  • 272

                  #9
                  Napisał Kalilah
                  udawała, że sprawia jej to przyjemność. To dość proste.
                  Wystarczyło spytać czy to lubi, jeszcze prostsze.
                  Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                  Skomentuj

                  • Kalilah
                    Administrator

                    Demoniczna Bogini

                    • Mar 2012
                    • 2688

                    #10
                    Może nie wiedziała na początku czy będzie lubiła jego wersję minetki, a nie chciała mu robić przykrości, że no słabo to idzie i zaczęła udawać i oszukiwać, a później już ciężko się było z tego wyplątać aby nie zabić męskiego ego, a wiemy jak ono jest wrażliwe.
                    Nie wiem jak było, nie znamy jej wersji. Kłamstwo w takim przypadku nie ma sensu, ja mówię otwarcie, że szału nie ma w tym temacie, ale kiedyś też nie mówiłam tylko czekałam aż skończy lub namawiałam aby we mnie już wszedł udając mocno nakręconą.
                    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                    Regulamin forum

                    Skomentuj

                    • Baggins
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2013
                      • 272

                      #11
                      Jakie kłamstwo? Kto skłamał? Po prostu nie zakomunikowała mu, że nie sprawia jej przyjemności ta pieszczota. Czy natomiast sugerowała coś innego? Czy zabiegała o te minety? Brak komunikacji, zero kłamstwa.

                      A jak już kobieta powiedziała, a właściwie wyrzuciła to z siebie- afera.
                      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                      Skomentuj

                      • Kalilah
                        Administrator

                        Demoniczna Bogini

                        • Mar 2012
                        • 2688

                        #12
                        Nie wszystko trzeba mówić, niektóre rzeczy po nas widać, jeśli udajemy, że jest inaczej (swoim zachowaniem) to także oszukujemy partnera. Nie musimy wypowiadać słów.
                        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                        Regulamin forum

                        Skomentuj

                        • Baggins
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2013
                          • 272

                          #13
                          Napisał Kalilah
                          Nie wszystko trzeba mówić, niektóre rzeczy po nas widać, jeśli udajemy, że jest inaczej (swoim zachowaniem) to także oszukujemy partnera. Nie musimy wypowiadać słów.
                          Piszesz tak, jakbyś nie raz widziała ją w akcji. Jej zachowanie, jej mowę ciała.

                          Druga sprawa. Może po prostu widziała, że jemu sprawia to dużą przyjemność, dlatego też pozwala? Sama nie czerpie z tego największej przyjemności, lecz akceptuje. Poważnie to dla Was takie dziwne?

                          To trochę jak z rosołem. Jem, choć to nie jest moja ulubiona zupa...
                          Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                          Skomentuj

                          • holly
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1090

                            #14
                            Jak się powie facetowi, że się nie lubi minety, to w przedziwny sposób stawia sobie za punkt honoru udowodnienie, że jednak ją lubisz I potem jest coraz gorzej, ty leżysz na plecach i myślisz o czymś innym, on zapalczywie liże, nic z tego nie ma oprócz wielkiego tłustego rozczarowania i urażenia męskiej czci.
                            C'est la vie.

                            Skomentuj

                            • Baggins
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2013
                              • 272

                              #15
                              Napisał holly
                              Jak się powie facetowi, że się nie lubi minety, to w przedziwny sposób stawia sobie za punkt honoru udowodnienie, że jednak ją lubisz I potem jest coraz gorzej, ty leżysz na plecach i myślisz o czymś innym, on zapalczywie liże, nic z tego nie ma oprócz wielkiego tłustego rozczarowania i urażenia męskiej czci.
                              Nie każdemu. Choć czuję, że w tym przypadku to się potwierdza.
                              Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                              Skomentuj

                              Working...