Niepełny wzwód podczas "próbowania" pierwszego razu.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Swaggins
    Świętoszek
    • Jul 2014
    • 2

    Niepełny wzwód podczas "próbowania" pierwszego razu.

    Witam.
    Opiszę pokrótce jak wygląda mój problem. Otóż razem z moją ukochaną bardzo chcielibyśmy się kochać. Uważamy, że jesteśmy na to gotowi. Do tej pory próbowaliśmy dwa razy, oba nieudane, a to dlatego, bo mój penis, kiedy tylko założę na niego gumkę zaczyna powoli mięknąć i nigdy nie daję rady go włożyć. Pierwsze dwie próby zaspokojenia mnie przez moją partnerkę w sposób oralny, również zakończył się fiaskiem, ponieważ tak się stresowałem, że za nic nie chciał mi stanąć. Mieliśmy wtedy trudne chwile, ja bałem się, że nie uda mi się jej zaspokoić poprzez normalny seks, zaś ona, że mnie nie podnieca. Zdaje się, że za trzecim razem się udało i od tamtego czasu nie było już problemów z seksem oralnym. Jedynym problemem nadal pozostaje zwykły stosunek. Dodam, że moja ukochana naprawdę mnie podnieca. Wystarczy, że leżymy razem w ciuchach przytuleni, a ja już mam wzwód.

    Co może być przyczyną tego "mięknięcia" i "opadania", kiedy przychodzi moment pierwszego razu? Czy to ponownie jest stres? Jeśli tak to jak się go najlepiej pozbyć? A może wina leży, gdzie indziej?
  • tabris
    Świntuszek
    • Mar 2014
    • 54

    #2
    Nie stresuj się tak, chłopie, bo jak sam widzisz od razu opada. Strzelcie sobie jakieś piwo albo wino dla rozluźnienia, u nas właśnie na lekkim rauszu jest najlepszy seks

    Skomentuj

    • takitamproblem
      Świntuszek
      • Feb 2014
      • 79

      #3
      też stawiam na stres, miałem niemal taki sam problem, z tą różnicą że ja nadal nie dochodzę po oralnych pieszczotach, nie wiem czy po prostu takowych nie lubię czy jakoś źle z partnerką się do tego zabieramy.
      Możesz tego stresu nawet nie czuć ale on gdzieś będzie siedział, taki strach że znowu nie wyjdzie, że nie podołasz, że zawiedziesz. Nie ma opcji i trzeba się ogarnąć, to że obecny świat wali ci seksem po oczach nie znaczy że masz tu i teraz być twardy bo kogokolwiek zawiedziesz. Na spokojnie spróbuj się pieścić z partnerką i oswajać dalej, jeśli się nie uda to zawsze możesz iść do urologa doraźnie po pomoc chemiczną.

      Skomentuj

      • Swaggins
        Świętoszek
        • Jul 2014
        • 2

        #4
        Sama partnerka zawsze mówi, żebym się nie przejmował, że ją zaspokajam i będziemy próbować do skutku. Mam nadzieję, że to wina tylko i wyłącznie stresu. Czytając to forum wiele razy natknąłem się właśnie na porady związane z wypiciem małej ilości alkoholu. Są może jeszcze jakieś sposoby coby się tego stresu pozbyć? Bo myślę, że po pierwszym razie będzie już okej.

        Skomentuj

        • tabris
          Świntuszek
          • Mar 2014
          • 54

          #5
          Napisał Swaggins
          Są może jeszcze jakieś sposoby coby się tego stresu pozbyć? Bo myślę, że po pierwszym razie będzie już okej.
          Dobrze myślisz Pierwszy udany raz załatwi sprawę. Ciesz się, że masz taką wyrozumiałą kobietę - to dużo daje. Może spróbujcie tradycyjnie? Kolacja, świece i koniecznie wino. I długa gra wstępna

          Skomentuj

          • ZimnyŁokieć
            Świntuszek
            • Jul 2014
            • 66

            #6
            Napisał tabris
            Dobrze myślisz Pierwszy udany raz załatwi sprawę. Ciesz się, że masz taką wyrozumiałą kobietę - to dużo daje. Może spróbujcie tradycyjnie? Kolacja, świece i koniecznie wino. I długa gra wstępna
            W moim przypadku działa zawsze

            Skomentuj

            • topik
              Świętoszek
              • May 2007
              • 4

              #7
              Z góry zaznaczam, że proszę o poradę.

              Jestem z dziewczyną od 6 miesięcy i jak zaczynamy gre wstępną i potem się ona rozwija to...sprzęt zawodzi. Nie ma nawet na co zarzucić gumki.

              Podczas "robótek ręcznych" samotnie nie ma problemów...przy niej są i nie chodzi tutaj o nią, że robi coś źle.

              Mam 21 lat i ma być to wspólny pierwszy raz (mój też). Czy taka niemoc to przez stres?

              Poradźcie co w takiej sprawie...

              Skomentuj

              • zbocz3k
                Świętoszek
                • Oct 2014
                • 35

                #8
                topik, wszystko w temacie wyżej odnosi się do Twojego problemu. Ewentualnie możesz mieć jakieś spaczone wyobrażenie na temat seksu.

                Dla innych, którzy się natną na ten wątek a mają problem ze zwodem po założeniu gumki. Otóż powodem w moim przypadku była za ciasna gumka! Kupiłem pierwsze lepsze (durex z czerwonym ferrari ) i okazały się zbyt ciasne! Poszukałem ciut szerszych z gamy durexa i problem jak ręką odjął.

                Skomentuj

                • takitamproblem
                  Świntuszek
                  • Feb 2014
                  • 79

                  #9
                  w moim przypadku był to stres plus lęk przed porażką i w końcu lęk przed stresem. Wszystko tworzy galimatias i błędne koło któremu zawdzięczam to że muszę się oswajać z seksem znacznie dłużej niż przeciętny kowalski. No ale w takich mechanizmach moja chora głowa się lubuje.

                  może też gumka sama w sobie jest problemem bo mi jest zdecydowanie lepiej bez.

                  Skomentuj

                  • topik
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 4

                    #10
                    U mnie jest tak, że się nakręcę i przychodzi co do czego i nagle...opadają emocje u mnie.

                    Skomentuj

                    Working...