W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Wstrzymywanie" wytrysku (mega orgazm)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misiupysiu92
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 31

    #31
    Jak mam dużo czasu i ochotę to zawsze masturbacja się baaardzo przeciąga czasami nawet do ponad dwóch godzin. Orgazm jest niesamowity, wytrysk bardzo obfity i te błogie zmęczenie później

    Skomentuj

    • makaveli7
      Świętoszek
      • Nov 2013
      • 15

      #32
      dluzsza zabawa = silniejszy orgazm

      Skomentuj

      • Tomasz.B
        Świętoszek
        • Jan 2013
        • 1

        #33
        Też tak robię czyli gdy już jest "blisko" przestaję na chwilę (15-30sek.).
        Orgazm zdecydowanie silniejszy i taki hymmm błogi
        Parę razy zdarzył mi się ból jąder ale głownie na początku.

        Skomentuj

        • dwqwer
          Świętoszek
          • Oct 2013
          • 8

          #34
          1. robiłem tak kiedyś, trwało to z 8h, najpierw doprowadziłem się "prawie" do momentu krytycznego, a później się balansowałem na krawędzi, w międzyczasie były oczywiście przerwy, ok. 4 przerwy 30 min
          2. tak jądra bolą, i to nie jest przyjemne, nawet wytrysk po wielogodzinnej masturbacji nie sprawiał mi większej frajdy od tej kilunastominutowej

          Skomentuj

          • RaJCeL
            Świętoszek
            • Jan 2010
            • 5

            #35
            1) Tak robie tak lub podobnie prawie za każdym razem
            2) Jądra bolą, bo nazwijmy to tak, przepełniają się xD Jak walisz to jądra pracują na pełnej mocy przy produkcji, a wiadomo, że maszynie trzeba też dać odpocząć i spuścić czasem ciśnienie Jeszcze żyje i wszystko gra, więc chyba nie jest szkodliwe.

            Skomentuj

            Working...