W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Żona z innym

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sinusoida
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2013
    • 241

    #31
    dziękuję! bardzo mi pomogłeś. jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy to będę dalej męczyć

    Skomentuj

    • AssMaster
      Ocieracz
      • Oct 2010
      • 126

      #32
      Przeżyłem coś takiego ale jako "ten trzeci". Coś genialnego, tylko... Małżeństwo kumpla rozpadło się dość szybko z tego powodu.
      Odradzam.

      Skomentuj

      • kochanica90
        Erotoman
        • Jan 2013
        • 605

        #33
        No właśnie, bo do tego chyba trzeba najpierw się przygotować w głowie. My dużo na ten temat rozmawialiśmy, i były przerabiane różne scenariusze "a co potem". Trzeba być przygotowanym na różne reakcje ale i na różne konsekwencje. Nie wydaje mi się żeby pierwszy trójkąt mógł się odbyć ot, np tak:" kochanie mam ochotę na dwa miecze... Dobrze dzwonię po Jacka"
        No kurcze małżeństwo się rozpadło, to nie polecam. Chyba nie do końca było zgrane, skoro nie potrafili razem poradzić sobie z własnymi decyzjami. Ja polecam
        If your dick is longer than my heels, just say hello

        Skomentuj

        • dj-mac
          Świętoszek
          • Jun 2012
          • 46

          #34
          Napisał kochanica90
          Chyba nie do końca było zgrane, skoro nie potrafili razem poradzić sobie z własnymi decyzjami. Ja polecam
          Ja też polecam Ale... Czasem może się wydawać, że wszystko jest ok, że się do tego dorosło i że się to uciągnie i będzie traktować jak zwykłą zabawę. Po wszystkim zderzenie ze ścianą xD

          My bawiliśmy się kiedyś KKM z inicjatywy dziewczyny - dziewczyna, jej siostra(samotna) i ja. Początkowo byłem na nie, bo wiedziałem, że później będzie chciała odwrotnie, a wiadomo - nie wszystkim można się dzielić Obiecała, że nie będzie chciała więc w końcu się zgodziłem. Zabawy było sporo, za****stości przeżyć też (tym bardziej, że z dziewczyną nie uznajemy gumek xD). Bardzo lubiłem patrzeć jak się ze sobą bawią, a jak wymieniały się pałą przy oralu to w ogóle musiałem się hamować

          W końcu siostra zaczęła umawiać się z ich wspólnym znajomym. Początkowo bez zobowiązań i w końcu zaczęli się ze sobą spotykać na poważnie. Po jednej z imprez doszło do zabawy we czwórkę. Wiadomo alko i te sprawy
          Najpierw każdy zajmował się swoją dziewczyną, później jej siostra rzuciła hasło o wymianie. Pamiętam, że dziewczyna spojrzała na moją reakcję. Po pijaku nie myślało się trzeźwo, więc kiwnąłem głową i poszła.

          Po tamtej nocy nie mogła do siebie dojść. Drażniło ją wszystko itp. Seks zaczynał być coraz rzadszy. W ogóle była dziwna. Po ok. miesiącu doszło do tego, że nasz związek się rozpadł, jej siostry też i w efekcie jej siostra była ze mną, a ona z tamtym . Dzięki Bogu nie przedstawialiśmy sobie rodziców

          Nie minęły dwa miesiące jak i te związki się porozpadały. Ze swoją byłą sobie wszystko wyjaśniliśmy i uzgodniliśmy, że następne wielokąty przegadamy dużo wcześniej. Teraz nie pozostaje nic innego jak żyć długo i szczęśliwie xD

          Skomentuj

          • Jahoo
            Świętoszek
            • Jul 2013
            • 5

            #35
            Mnie się czasem zdarza brać udział w zabawach z jednym małżeństwem. Wydaje mi się że pani jest na tyle energiczna że poradziłaby sobie nawet z trzema facetami

            Skomentuj

            Working...