Sexi Smsy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CzarnY_2000
    Erotoman
    • Nov 2006
    • 342

    Sexi Smsy

    Pewnie sporo ludzi wysyła takie SMS i lub je dostaje.
    Wiedz proponuje zamieszczać w tym temacie różne erotyczne SMSy.

    Odemnie kilka Smsów:

    Kto śpi-nie grzeszy,więc miła osobo nie będzie grzechem gdy prześpię się z Tobą:*

    Siedzi kangur pod jablonia wali konia lewa dlonia, 120 na liczniku zmiana reki moj koniku

    Oko za oko,zab za zab,a czemu dupa za pieniadze.

    Na co trzeba uważać w seksie grupowym?
    - Na to, żeby nie zostać pominiętym!!!

    na gorze roze na dole morela a ja mam ochote jak jasna cholera ochote na ciebie twe cialo piekne i zaraz chyba z ochoty tej ma mala mi peknie

    Wiadomość:Żebyś Ty wiedziała jak mnie swędzi pała...
    Odpowiedż:A żebyś Ty wiedział jak mnie swędzi przedział...
    Ps...proponuję układ 6/9...zgodny układ...


    Moj fiut zawsze stoi mi kiedy tylko mi sie snisz a gdy noca nogi mi sie poca twoje cycki w ciaz mnie gzmoca!!!

    CHCE ODWIEDZIĆ TWĄ SZPARECZKĘ I PORUSZAĆ W NIEJ TROSZECZKĘ ,CHCĘ JĄ PIEŚCIĆ I CAŁOWAĆ I NICZEGO NIE ŻAŁOWAĆ

    Zdrowia szczescia pomyslnosci niech Ci stoi do straosci!

    Kiedy porzyjde i Cię złapie zrobimy to na kanapie, w wannie, łóżku, i gdzie wolisz jeśli tylko mi pozwolisz...

    Za przeczytanie tego smsa jesteś mi winien CAŁUSA, zaskasowanie RANDKE, za zapisanie KOLACJE Z UPOJNĄ NOCĄ, za odpisanie SEX co teraz ośmielisz sie zrobic

    Tobie bys w prezencie dostal za****ste rzniecie.
    By mikolaj zamiast brody mial dwa cycki, robil lody. Piekne dlugie blond warkocze i gorace mokre krocze.

    Witaj cycu jak się spało?Co się wczoraj w nocy działo?Było ssanie czy wpychanie?Może ręczne zabawianie?Boli ręka są odgnioty?Kup se lalke mniej roboty.

    Gdy sterczące widzę cycki wpadam w nastrój poetycki.

    Pozycja na żabę. Wersja dla kobiet: on leży, jemu leży, a ona rechocze. Wersja dla facetów: on leży ona leży, jemu stoi, a ona nie kuma.

    W dniu Twoich urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy ...

    Gdzie kucharek 6 tam ... jest co poklepać.

    No, co jest? Czy mama nie mówiła Ci, żebyś nie bawił się komórką? Biedaku teraz musisz płacić co miesiąc wysokie alimenty .

    Matko Boska! Poczęłaś bez grzechu - pozwól grzeszyć bez poczęcia.

    Uwaga! Szczególne zainteresowanie człowieka drugim człowiekiem bywa najczęściej przyczyną powstania trzeciego ...

    Sex podobny jest do gry z karty. Musisz mieć dobrą rękę albo dobrego partnera

    Gdzie kucharek sześć tam ... cycków dwanaście

    Zły sex jest lepszy niż dobry dzień w pracy!

    Marszczę Freda. Barney.

    Jesteś taki czerwony, owłosiony i jest tak przyjemnie, gdy wchodzisz przez tą wielką szczelinę, jesteś kochany ... Św. Mikołaju

    Jest taki długi, ruszasz nim we wszystkie strony, łatwo się rusza i nim operuje ... Twój pilot od telewizora.
  • Paszczak
    Ocieracz
    • May 2006
    • 105

    #2
    Nawet gdybym był bardzo pijany nie pomyślałbym o wysłaniu czegoś takiego. A gdybym dostał - skasowałbym próbując zapomnieć kto mi to wysłał. No ale 13 lat to już miałem bardzo dawno temu.

    Skomentuj

    • marihuanaaaaa
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 181

      #3
      Totalna beznadzieja kurde nie nawidze takich sms-ków ludzie myslą ze to jest śmieszne a to zamiast bawic smuci (zwracając uwage na głupote ludzi)
      Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

      Skomentuj

      • DarkAngel
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1020

        #4
        Hmmm... Eski?
        Ja rozumiem czytać takie teksty na jakichś stronach z kawałami, etc., ale nie rozumiem sensu wysyłania tego ludziom .
        Zawsze byłem przeciwny i... Pewnie jeszcze długo [o ile nie zawsze] będę.

        Jeśli chodzi o temat - "sexi SMSy", to ja, gdy kobieta daleko ode mnie, wolę napisać coś pikantnego od siebie niż kopiować jakieś "szablony" .

        Inwencja twórcza przede wszystkim .
        No nic, może jednak komuś się przyda...

        Pozdrawiam .
        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

        Skomentuj

        • Czarodziejka
          Perwers
          • Sep 2005
          • 963

          #5
          nigdy niw ywsyłam takich smsów. nie śmieszą mnie.

          Skomentuj

          Working...