Jaki macie model telefonu komorkowego...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #61
    motorolka V3

    Skomentuj

    • Pociskator
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 1

      #62
      sony ericcson k800i

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #63
        Opchnolem N80 ie na korzysc N95
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Czarodziejka
          Perwers
          • Sep 2005
          • 963

          #64
          zrobię anty reklame lg= telegony są beznadziejne. najlepsze moim zdaniem są nokie

          Skomentuj

          • patyk
            Ocieracz
            • Mar 2006
            • 172

            #65
            a moim zdaniem Sony Eryki, bo mając te same funkcje kosztuja połowę mniej niż nokie.
            mam SE t630 i raczej będę się go trzymał, bo nie kręcą mnie zmiany telefonu co trochę. chociaż SE k800i albo nokią n95 bym nie pogardził
            Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

            Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #66
              SE to c***ostwo mam dwa w chacie juz co leza na polce dzoj sie roz******** min szybko. Moge tanio sprzedac k800i i w800i. Po za tym przycinaja sie, baterie szybko sie roz********ja, sa trudnosci z podl tel do kompa(czesto traci pol jesli po kablu) juz jak juz dobrze jest zainwestowac w czytnik kart

              A nokia to nokia, na n95 dlugo czekalem kiedy bedzie w sprzedazy z nokia zero problemow jak narazie
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Abegan
                Erotoman
                • Sep 2006
                • 591

                #67
                Napisał DajMiTęNoc
                SE to c***ostwo mam dwa w chacie juz co leza na polce dzoj sie roz******** min szybko. Moge tanio sprzedac k800i i w800i. Po za tym przycinaja sie, baterie szybko sie roz********ja, sa trudnosci z podl tel do kompa(czesto traci pol jesli po kablu)
                Jakieś pechowe egzemplarze masz. Faktem jest, że SE wypuszcza na rynek modele niesprawdzone, potem wydaje upgrade'y, nowe firmware'y, których user nie może sobie samodzielnie wgrać... chamstwo!

                Ale jeśli się trafi na "najnowszy" egzemplarz, po roku występowania danego modelu na rynku - takie ja właśnie mam - to telefony bez zarzutu.

                Przykładowo prezes mojej firmy kupił sobie k700i - ja kupiłem ten telefon po roku. Jeden do drugiego dosłownie nie jest podobny! Już pominę różnice w funkcjonalności (opcje menu), które są ogromne... wspomne za to o tym, że SE do dziś darmowo wymienia "gumowe zaślepki" w tym modelu + oprogramowanie + ładowarki...

                Szlag mnie trafia jak tak poważna firma, światowa... testuje produkty na użytkownikach. Dlatego dopiero teraz chcę kupić k800i, bo ten model już jest ponad rok na rynku europejskim. Coś, co dziwi sprzedawców - sprawdzam datę produkcji... i to nie na papierku, tylko sprawdzając wersję firmware'u

                Reasumująć ten lekko OT: SE warto kupić - są świetne - po roku od premieru produktu... zważając na datę produkcji danego egzemplarza.
                Abegan

                Skomentuj

                • julianna
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 1036

                  #68
                  Napisał DajMiTęNoc
                  SE to c***ostwo mam dwa w chacie juz co leza na polce dzoj sie roz******** min szybko. Moge tanio sprzedac k800i i w800i. Po za tym przycinaja sie, baterie szybko sie roz********ja, sa trudnosci z podl tel do kompa(czesto traci pol jesli po kablu) juz jak juz dobrze jest zainwestowac w czytnik kart
                  bateria to fakt ...................ja codziennie ładuję
                  a z tymi joystic'ami to chyba za dużo sie bawiłeś
                  ja mam tel pół roku i jest jak nowy, wszystko chodzi jak w zegarku

                  Skomentuj

                  • KSU
                    Ocieracz
                    • Aug 2006
                    • 99

                    #69
                    Motorola E 398 spoko telefonik tylko bateria troszke mało trzyma ale pozatym ok!
                    ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

                    Skomentuj

                    • Missionaire
                      Ocieracz
                      • Apr 2006
                      • 118

                      #70
                      Ja mam nokie 5300 i jestem z niej poki co bardzo zadowolony
                      "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
                      Terry Pratchett

                      Skomentuj

                      • parka2527
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 5

                        #71
                        według nas to nokie są najlepsze
                        PARKA2527

                        Skomentuj

                        • piegusek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2006
                          • 265

                          #72
                          siemens c75

                          Skomentuj

                          • lava1
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 3

                            #73
                            Prywatnie Nokia 6234 i 6230i
                            Służbowo Nokia 3510i

                            W szufladzie Nokia 3650, Ericsson T28, SE T630 i qpę innych.

                            Żaden jak do tej pory używany przeze mnie telefon, a było ich już ponad 100 różnych modeli nie spełniał ani nie spełnia moich oczekiwań. Może jestem wybredny. Dodam tylko, że jak kiedyś (4-5 lat temu) ktoś dał 1000 czy 1500 za telefon to pewnie ma go do dziś i cieszy się z jego używania. Obecnie możesz dać i 3000 to po pół roku nie nadaje się do użytku.

                            Skomentuj

                            • SilverFox
                              Świętoszek
                              • Jan 2007
                              • 1

                              #74
                              Nokia N73 narazie bez zazutow sie spisuje

                              Skomentuj

                              • kotka85
                                Świntuszek
                                • Apr 2007
                                • 58

                                #75
                                Moim pierwszym telefonem była Nokia 3210 -dużo przeszła i nigdy mnie nie zawiodła, czego nie mogę powiedziec o kolejnym którym był Siemens ST55 - zawieszał się co chwilę i ogólnie "żył" własnym żeciem.
                                Teram mam Nokie 6030 i Sonego Ericssona K700i z którego jestem bardzo zadowolona , brakuje mi tylko możliwości powiększania zdjęć i joy się zacina czasem

                                Skomentuj

                                Working...