W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Akcesoria dla mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gibson69
    Ocieracz
    • Jun 2010
    • 145

    #46
    Kup Spidera

    Skomentuj

    • magicznymiecz
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 37

      #47
      Moja żona jak jej powiedziałem o Tendze, że może bym sobie kupił, obraziła się Ale jakoś nie przeszkadza jej fakt, że ma dwa wibratory, w tym jeden kupiony przeze mnie

      Więc ostrożnie z zabawkami, jeśli jesteście w związku

      Skomentuj

      • Love bay
        Świętoszek
        • Nov 2010
        • 1

        #48
        Ostatnio na rynku pojawiło się wiele nowych i ekskluzywnych produktów dla mężczyzn, dających 100% satysfakcji, a produkty Tenga można czyścić specjalnymi żelami. pozdro
        0statnio edytowany przez Kata; 10-11-10, 18:57.

        Skomentuj

        • majestix
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 35

          #49
          Miałem Tengę Egg Wave'y i po chyba 7 użyciach zrobiła się w niej dziura na czubku co uniemożliwiło dalszy użytek. Wiem, że nie są to długotrwałe zabawki, ale kilka użyć to trochę mało. Możliwe że ma z tym związek mój większy niż standard rozmiar. Ale muszę przyznać, że doznania przyjemne może nie takie super jak to producent zapewnia ale na pewno dużo lepsze niż ręka. ;]

          Teraz zastanawiam się nad czymś z serii Tenga DeepThroat. Ma ktoś? Jakie wrażenia?

          Skomentuj

          • Big Buddha
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 19

            #50
            majestix: to musiałeś jakieś poważne manewry wyczyniać
            Moja Tenga Egg wystarczyła na pół roku, używana średnio raz w tygodniu. Również przebiłem sie przez sufit i została dziura Ale zaznaczam, że to moja wina, poszukiwałem intensywniejszych doznań, zagalopowałem się i silikon nie wytrzymał Od biedy można jeszcze używać tylko trzeba uważać przy finiszu na sperme.
            Może Ty rozciągałeś na całą długość penisa, ja skupiałem sie na czubku.

            Mimo wszystko polecam. Zamierzam na święta kupić DeepThroat'a, to zdam relację.

            Skomentuj

            • majestix
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 35

              #51
              @Big Buddha Możliwe że za bardzo naciągałem. Tak do połowy długości rozciągałem.
              Możliwe też że miała jakąś wadę fabryczną, bo jak pierwszy raz odpakowałem to silikon na czubku wydał mi się trochę cieńszy niż cała reszta.

              Jak kupisz DT to napisz jakie wrażenia. ;]

              Skomentuj

              • tekeda
                Świętoszek
                • May 2009
                • 1

                #52
                Do posiadaczy tengi egg: który model polecacie ? Zastanawiam sie nad wavy/stepper albo twister.

                Skomentuj

                • Wiedźmin
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2010
                  • 302

                  #53
                  Hmm kurde, może i ja sie skuszę...
                  Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                  Rémy de Gourmont

                  Skomentuj

                  • Elblegor
                    Świętoszek
                    • Sep 2010
                    • 1

                    #54
                    Hmm no tenga wygląda ciekawie i oferuje wiele modeli. A co myślicie o tradycyjnych seks lalkach? Większość ma przystępne ceny. Lepsza tenga czy lalka?

                    Skomentuj

                    • Big Buddha
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 19

                      #55
                      Wydaje mi się, że z wyglądu każda sexlalka (oprócz tych za kilka tysiecy $) wywołałaby u mnie salwę śmiechu zamiast podniecenia. Zwłaszcza te, z opcją 'seksu' oralnego, i miną w stylu ":-O"
                      Masturbujac się chcemy sobie ulżyć i sprawić trochę przyjemności. Jestem za tenga.

                      Skomentuj

                      • marek91
                        Świętoszek
                        • Aug 2010
                        • 8

                        #56
                        Zabawki dla mężczyzny

                        Witam
                        Mam takie pytanie, jakie zabawki do masturbacji byście polecali? Tengę głębokie gardło już zamówiłem i zastanawiam się nad czymś co stymuluje prostate, niestety wibratory firmy NEXUS są bardzo drogie a ja niestety mogę wydać ok. 100zł. Czy możecie coś polecić? myślałem nad tymi sondami analnymi że wkładam w odbyt, pompuję do odpowiednich wielkości i włączam wibracje np. :


                        Miał ktoś kiedyś styczność z takim czymś? Jakie stymulanty prostaty polecicie? proszę nie pisać od razu że jestem gejem jak chcę sobie coś w anal włożyć..

                        Połączyłam tematy, bo oba dotyczą akcesoriów. K.
                        0statnio edytowany przez Kata; 13-12-10, 20:31.

                        Skomentuj

                        • Motywatore
                          Erotoman
                          • Jun 2006
                          • 639

                          #57
                          Na allegro nexusy zaczynają się od 99zł:


                          Wydaje mi się że one są lepiej zaprojektowane niż jakieś korki z "atrakcjami".

                          Nie próbowałem takiego sprzętu.
                          W opisów masażu prostaty i filmików jakie można znaleźć wynika że jest to niezła jazda.


                          Jak szukasz wibracji to może elektryczna szczoteczka do zębów.
                          One mają taką wyprofilowaną rękojeść.:


                          Będziesz miał czym umyć zęby, a wieczorem prezerwatywa na rączkę i jazda.

                          Skomentuj

                          • Ahead
                            Ocieracz
                            • Sep 2010
                            • 188

                            #58
                            Marku, poczytaj sobie o wibratorze analnym z wypustkami - Backdoor Bouncer
                            kosztuje około 40 złotych plus wysyłka

                            Skomentuj

                            • Big Buddha
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 19

                              #59
                              Tenga Deep Throat.
                              Bardzo ciasna, bardzo intensywna stymulacja, ale głównie żołądzia. Nie można kontrolować która część penisa ma być stymulowana i z jaką siłą tak jak w Egg'u. Bywa, że ruchy sprawiają ból, zwłaszcza po orgazmie gdy czubek penisa jest bardzo wrażliwy. Pewnie model Flip Hole jest pod tym względem lepszy.
                              Jeśli ktoś ma w obwodzie więcej niż 13cm to niech bierze model US SIZE.
                              Funkcja ssania mocna i fajna, ale głośna - nie dyskretna.

                              Czyszczenie jest utrudnione, przez konstrukcję składającą się z kilku części. Idąc od środka mamy silikonowy rękaw, wokół jest pianka o grubości ok 1cm i wreszcie plastikowa obudowa. Rękaw ma na czubku mały otwór aby funkcja ssania działała. Wycieka przez niego sperma i nawilżacz zatrzymując się na piance, którą nie sposób dokładnie wyczyścić. W efekcie zaczynają się tam rozwijać bakterie i nieprzyjemny zapach.
                              Rozebranie Tengi na części, do czyszczenia zajmuje chwilę czasu i jest to mało dyskretna czynność. Ja już przy pierwszym rozkładaniu uszkodziem silikon przy wejściu do rękawa i ssanie nie działa (Trzeba uważać przy ściąganiu pierścienia trzymającego całość, żeby przy jego podważaniu np śrubokrętem, nie uszkodzić silikonu).

                              Ja wiem, że drugi raz bym nie kupił modeli ONACUP. Wolę mniej intensywny rodzaj stymulacji, który mogę bardziej kontrolować, i nie mam cierpliwości do mozolnego rozdkładania i czyszczenia. Dużo bardziej wolę modele EGG, w najbliższej przyszłości kupuję dwie sztuki
                              0statnio edytowany przez Big Buddha; 13-07-11, 15:11.

                              Skomentuj

                              • ram
                                Świętoszek
                                • Aug 2009
                                • 28

                                #60
                                Czasami jestem przejazdem przez Kraków, można gdzieś w Krakowie dostać tengi albo fleshlight ?

                                Skomentuj

                                Working...