W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja analna !

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kenai
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 3

    #31
    Spróbowałem tego i musze przyznać że to jest Super Sprawa :-D Spróbowałem Wersji 3 pierw rozmasowałem potem włozyłem Ogórka i zaczołem sie nim bawić po zabawie z ogórkiem w doopie zwaliłem konia taaaki orgazm że hej Polecam wszystkim :-P

    Skomentuj

    • Esmael
      Świntuszek
      • Jun 2007
      • 61

      #32
      Bardzo libię lizać słoneczko swojej kobitce, ale palca włożyć sobie nie pozwala.
      Libię też jak ona mnie tam smyra. Często jak kończymy na pieska i Ona chce żebym szybciej doszedł, to właśnie tam mnie dotyka - jest to jak spust - strzał następuje prawie od razu ... Dlatego jest to dlaniej koło ratunkowe, gdy zbyt przedłużam ...

      Ale w tyłek wsadzić sobie NIC nie pozwolę
      Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

      Skomentuj

      • lets_change
        Świętoszek
        • Jun 2007
        • 8

        #33
        Wspaniała sprawa. Polecam każdemu facetowi.
        Najpierw oczywiście trzeba się pozbyć uprzedzeń, ale potem...... nie będziecie już wierzyć, że orgazmy wielokrotne mają tylko kobiety

        (pierwszy raz kiedy leżałem mrucząc i nie mogąc się ruszyć był... nadal jest pamiętny )

        Dziewczyny, odważcie się - niejeden facet skrycie o tym marzy, ale boi się poprosić. Zróbcie mu prezent. Jeśli macie opory natury estetycznej, to możecie zrobić to przy okazji (bardzo delikatnie, tabu może być bardzo silne) wspólnego prysznica - delikatnie pieścić z zewnątrz dobrze namydlonymi palcami (ostrożnie z mydłem - może piec. Lepszy może być delikatny szampon albo olejek pod prysznic jeśli już nie masz pod ręką żelu nawilżającego) - jeśli mu się nie spodoba, spróbuj może przy innej okazji, kiedy wcześniej bardzo go podniecisz, a jeśli mu się to spodoba (bo np. od dawna o tym marzył) - masz od razu dokładnie wymyty otworek..... a jeśli nie, zawsze możesz popieścić mu prostatę od zewnątrz, uciskając z wyczuciem krocze mniej więcej w punkcie, przez który przechodzi linia od cyfry 5 na http://home.swipnet.se/isop/prostata.jpg Delikatnie i rytmicznie.

        Naprawdę, przyjemność już z pieszczenia samego odbytu z zewnątrz jest ogromna, a połączona z fellatio...mrrrrrrrr..........

        Rozmarzyłem się, ale to już niedługo

        Pozdrawiam serdecznie.

        Let's_change, właściciel jednego wibratora, dildo i wibrujących kulek, który bardzo ceni sobie niesamowity skutek delikatnych (!!) pieszczot prostaty.

        PS Panowie, nie wstydźcie się - czy to ujma poczuć orgazm, który przebije wszystkie (_wszystkie_) wasze wcześniejsze? Czy to ujma skorzystać z tego, że macie "równowartość" punktu G? Czy to ujma popieścić kobiete tak czy odleciała? Pozdrowienia dla wszystkich i mrugnięcie dla eksperymentatorów
        Zangażowanie i czułość

        Skomentuj

        • koneser666
          Erotoman
          • Aug 2010
          • 502

          #34
          Sorry, że odgrzewam stary temat, ale mam pytanie odnosnie tego fragmentu z "poradnika" Motywatore'a:
          Stopniowo można wprowadzać przedmioty większe lub dłuższe (aby wejść głębiej niż 12 centymetrów niezbędne są odpowiednie techniki). Czym głębsza penetracja tym silniej pobudzane są pęcherzyki nasienne.
          Jakie to konkretnie "odpowiednie techniki" są konieczne do penetracji głębszej niż na 12 cm? Pytam, bo mam obawę czy nieumiejętna penetracja nie zrobi jakiejś krzywdy?
          HATE ME!

          Skomentuj

          Working...