W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

A regulacja cyklu ^^

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ninQuessme
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 31

    Cilest A regulacja cyklu ^^

    Od prawie 3 lat biorę Cilest. Jestem z nich jak najbardziej zadowolona ale moje pytanie to czy można nimi "wyregulować" sobie okres co do dnia. Chodzi mi o to, że zawsze jak kończę opakowanie to okres wypada mi na weekend, a wolałabym jednak mieć go w tygodniu. Koleżanka poleciła odstawiać z każdego kolejnego opakowania po 1-2 tabletki, po czym po 7 dniach od zażycia ostatniej zacząć nowe opakowanie i tak do momentu (czyli jakies 3 miesiace licząc po 1 tabletce z każdego cyklu) powinnam dojśc do upragnionego rezultatu.
    Chciałabym wiedzieć czy to nie odbije się na moim zdrowiu w żaden sposób, czy jest bezpieczne i czy powinnam martwić się o jakiś inny środek antykoncepcyjny podczas stosunku. No i oczywiście czy sposób jest dobry
  • Bujda
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 725

    #2
    Kiedy bierzesz ostatnią tabletkę i kiedy zaczyna się krwawienie?
    Lepiej nie odejmowac pigułek z każdego opakowania a raczej dobrac powiedzmy te 2-3 i wtedy zrobi normalnie 7-dniową przerwę. Krwawienie powinno się odpowiednio przestawic.
    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

    Skomentuj

    • brzoskwineczka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 824

      #3
      Brałam cilest wg wzoru:
      - poniedziałek zaczynam
      - 3tyg biorę
      - niedzielę odstawiam
      - czwartek mam okres
      W sam raz dla mnie. Przy zmianie na Syndi 35 tyle co okres zaczyna mi się w środę a nie czwartek. Dla mnie idealne. Jeśli planuję wakację czy coś - nie robię przerwy.
      Polecam.
      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

      Skomentuj

      • ninQuessme
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 31

        #4
        No kiedy wezmę ostatnią(wtorek) to krwawienie zaczynam zazwyczaj w piątek, a więc nie do końca tak jakbym chciała.

        Skomentuj

        • Bujda
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 725

          #5
          to do wtorku bierz normalnie, a później do piątku/soboty zażyj pigułki z nowego opakowania (które pozostanie Ci później jedynie jako awaryjne) i zrób wtedy 7-dniową przerwę. Krwawienie powinno nastąpic poniedziałek/wtorek.
          Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

          Skomentuj

          Working...