Old 28-08-18, 23:24   #1
darkside
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Czy to już zaburzenia erekcji?
Mam 32 lata.
Od niedawna bo od roku jestem w związku.


Początki jak w bajce niestety zdarzały się w ciągu tego czasu kłótnie czy jakieś nieporozumienia. Niestety także takie, które w moim odczuciu były zupełnie niezasadne. Takie właśnie zgrzyty pozostawiły jakiś mniejszy czy większy ślad w głowie.
Zdarzyły mi się też pewne wpadki tj. wzwód odfrunął jak liść na wietrze.
Powód "zwalam" na psychikę.
Po pierwsze brakuje mi zdrowego egoizmu. Bardziej zależy mi na Jej zadowoleniu niż na swoim.
Do tego w/w sytuacje, które nie pozostały niestety bez echa.
Już prawie mam to za sobą, ale miałem też etap czy aby na pewno było ok.


W każdym razie zauważam u siebie pewien problem. Chęć na seks jest. Przynajmniej tak sobie myślę, ale erekcja już nie ta.


Do czasu kiedy nie było spiny mogłem wyjść z łóżka przykładowo po wodę do kuchni. Wejść do kibla czy cokolwiek innego, W tym czasie erekcja była stuprocentowa.


Po tych kilku wpadkach nie potrafię wyluzować. Jeśli na chwilę przerwę to czuję, że zaczynam mięknąć.


Niestety myśli, że coś takiego się zdarzyło powracają z dużą natarczywością. Do tego stopnia, że już w trakcie seksu potrafię sobie przypomnieć i czuję, że mięknę.


Da się to jakoś obejść? Co zrobić żeby odpuścić.


Świadomość niby mówi: chłopie bywa


Podświadomość mówi co chce.
darkside jest offline   Reply With Quote
Old 06-10-18, 11:05   #2
radiator
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Postów: 22
A jak laska wezmie małego staje? jak tak to problemu nie szukaj. A że pójdziesz do kuchni i opada u niektórych normalka i bez spiny
radiator jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-18, 18:53   #3
michaelx
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 101

Płeć: Mezczyzna
Świadomość mówi prawdę..

Nie przejmuj się, wszystko u Ciebie w normie.
Wspomóż się czasem dla spokoju czymś dostępnym bez recepty, błyskawicznie wzrośnie ego i wartość
Piękno wieku dojrzewania (17-29) to przede wszystkim radocha z pięknych i długich erekcji, później to trochę mija z czym ciężko nam sie pogodzić co w żadnym stopniu nie ujmuje nam mężczyznom męskości..
michaelx jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-18, 00:27   #4
Baloon
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Postów: 11

Płeć: Mezczyzna
Ja na szczęście nie miałem jeszcze tego rodzaju problemów, nie mniej brat miał i stosował .... pewien środek, informacje ewentualnie na PM. Jak sam on to stwierdził, jemu pomógł. I chyba to jest prawda, bo bratowa, rozmawiała z moją żona, że bardzo im się pod tym względem poprawiło, więc coś w tym musi być.

Ostatnio edytowany przez iceberg; 25-11-18 at 01:05. Powód: product placement w słabej formie - masz straszne problemy rodzinne, że co temat ktoś musi coś zażywać...
Baloon jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-18, 18:17   #5
joedoe
Perwers
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Postów: 1 272

Płeć: Mezczyzna
michaelx:
Chciales chyba powiedziec: PODświadomość mowi prawde.


Do autora:
Podswiadomosc stara sie ci podsunac informacje ze sie pomyliles co do kobiety.


Podstawowe bledy typu stawianie jej jako wazniejszej sam wymieniles.
Robisz cos zeby to zmienic czy tylko myslisz:
"Nie chce siedziec w g*wnie.
Znaczy sie - w zasadzie chce, ale zeby nie smierdzialo."
joedoe jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-18, 14:09   #6
Polinka323
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Postów: 1

Płeć: Kobieta
Hej,

Widzę, że tutaj jest pełna kontrola odnośnie proponowanych, skutecznych środków, a ja potrzebowałabym rady. Mój mąż, zaczął miewać spore kłopoty i coraz częściej nasze zbliżenia nie dochodzą do skutku.

Czy normalnym jest, że raz na jakiś czas wszystko jest w porządku? Choć staram się być wyrozumiała, to niestety zaczyna być to irytujące. Podejrzewam, że to może być stres, bo zazwyczaj, gdy jest wyluzowany (przy weekendzie) jest znacznie lepiej...

Ktoś ma jakieś sugestie? Jak nie można tu - to podeślijcie na PW jakieś sprawdzone środki...

Do lekarza go gonię, ale wątpie, aby poszedł...
Polinka323 jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-18, 17:47   #7
lee
Erotoman
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Miasto: Jestem tam gdzie chcę być :)
Postów: 567

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Polinka323 Zobacz post
Hej,

WPodejrzewam, że to może być stres, bo zazwyczaj, gdy jest wyluzowany (przy weekendzie) jest znacznie lepiej...
W zasadzie to najlepiej odpowie lekarz ale chyba można obstawiać w ciemno. Zwłaszcza, że kiedy jest wypoczęty to wszystko się poprawia.

Nie będę pitolił żeby chłop się nie stresował bo to banał. Środków już na rynku trochę jest. Takie co to bierze się "przed" i takie, które bierze się regularnie (codziennie).
lee jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Problemy seksualne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.
   Archiwum