W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • n3bfan
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 216

    Barmetr, te akurat są z pvc a jeden z gumy. Skórzane też są bardzo fajne:-)

    Skomentuj

    • teranowa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2011
      • 249

      Najwyraźniej tak pomyliłem się sorry.

      Skomentuj

      • kurtkowo
        Świntuszek
        • Dec 2013
        • 79

        Tamte usunąłem później wstawie nowe.

        Napisał teranowa
        Najwyraźniej tak pomyliłem się sorry.
        Spoko nic sie nie stalo.

        Zdjęcia potem dodam do albumu.
        0statnio edytowany przez Raine; 19-01-14, 12:36. Powód: EDYTUJ posty - nie pisz jednego pod drugim - R.

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          No to jednak się nie myliłem, żona u nas gościła pod różnymi nickami, ale raz na miesiąc była usuwana za udzielanie (trollowanie) się w innych tematach zawsze wokół kozaków, chłopaków i dyskotek.

          Tak czy inaczej wygląda spoko.
          0statnio edytowany przez teranowa; 11-01-14, 15:33.

          Skomentuj

          • kurtkowo
            Świntuszek
            • Dec 2013
            • 79

            Napisał teranowa
            No to jednak się nie myliłem, żona u nas gościła pod różnymi nickami, ale raz na miesiąc była usuwana za udzielanie (trollowanie) się w innych tematach zawsze wokół kozaków, chłopaków i dyskotek.

            Tak czy inaczej wygląda spoko.
            Moja żona nigdy tu nie gościła i nie chodzi na dyskoteki, więc nie chyba, ale z całym szacunkiem dla twej pamięci na pewno ci sie coś pomyliło.

            P.S. Poza tym to chyba piszesz nie na temat na tym dziale forum i co się tak nas uczepiłeś?

            n3bfan fajne masz te kurtki w swoim albumie.

            Pozdrawiam.
            0statnio edytowany przez kurtkowo; 11-01-14, 18:31.

            Skomentuj

            • n3bfan
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 216

              Dzięki kurtkowo. A przy okazji, niedziela rano, wolna chata, to sprzątam w puchowym kombinezonie i jeszcze grubej kurtce na to

              Skomentuj

              • kurtkowo
                Świntuszek
                • Dec 2013
                • 79

                Napisał n3bfan
                Dzięki kurtkowo. A przy okazji, niedziela rano, wolna chata, to sprzątam w puchowym kombinezonie i jeszcze grubej kurtce na to
                Pokazesz jakies zdjecie jak sie wyglada w takim puchowym kombinezonie?

                Skomentuj

                • n3bfan
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2010
                  • 216

                  Proszę bardzo
                  Załączone Pliki

                  Skomentuj

                  • Aslana

                    Napisał n3bfan
                    Dzięki kurtkowo. A przy okazji, niedziela rano, wolna chata, to sprzątam w puchowym kombinezonie i jeszcze grubej kurtce na to

                    A jak się ruszałeś w czymś takim ? To mnie zastanawia.

                    Skomentuj

                    • teranowa
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jan 2011
                      • 249

                      Napisał kurtkowo
                      Moja żona nigdy tu nie gościła i nie chodzi na dyskoteki, więc nie chyba, ale z całym szacunkiem dla twej pamięci na pewno ci sie coś pomyliło.

                      P.S. Poza tym to chyba piszesz nie na temat na tym dziale forum i co się tak nas uczepiłeś?

                      Popatrz popatrz jakie uderzające podobieństwo xD no chyba sobowtór xD Poza tym to piszę na temat w odpowiednim dziale.
                      Załączone Pliki

                      Skomentuj

                      • n3bfan
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2010
                        • 216

                        Aslana, poruszać się nie ma problemu, nawet jeżeli kombinezon jest specjalnie na zamówienie jeszcze bardziej wypełniany puchem. Zresztą, normalnie jest to sprzęt dla himalaistów i na ekspedycje polarne więc ruchów nie może ograniczać. Co innego jak ktoś dla przyjemności założy kilka na raz
                        Załączone Pliki

                        Skomentuj

                        • kurtkowo
                          Świntuszek
                          • Dec 2013
                          • 79

                          Napisał teranowa
                          Popatrz popatrz jakie uderzające podobieństwo xD no chyba sobowtór xD Poza tym to piszę na temat w odpowiednim dziale.
                          Owszem to jest zdjęcie mojej żony, ale to zdjęcie moja żona umieściła kiedyś na portalu modowym i pewnie ktoś skopiował sobie i wkleił jak to przecież bywa.

                          Napisał n3bfan
                          Proszę bardzo
                          Super miec taki kombinezon. A pokażesz swoje zdjęcie w kombinezonie?
                          0statnio edytowany przez Raine; 19-01-14, 12:36.

                          Skomentuj

                          • kurtkowo
                            Świntuszek
                            • Dec 2013
                            • 79

                            Napisał Lukas1506
                            Najnowszy nabytek
                            W sumie to żona ma ją już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz udało mi się zrobić kilka fotek.
                            Kurtka oczywiście skazana na ciężkie roboty
                            Ładna kurtka tylko szkoda że taka zniszczona.

                            Skomentuj

                            • krzysiek1538

                              witam wszystkich dawno mnie niebylo widze duzo fajny zdjec pozdrawiam w nowym roku wszystkich ja dostalem od zonki czadowy plaszczyk rozowo fioletowy z paskiem super za prae dni pkaze zdjecia wam
                              Załączone Pliki

                              Skomentuj

                              • Glanznylon
                                Świętoszek
                                • Jan 2014
                                • 2

                                Napisał Ortalmen
                                Witajcie!
                                Moim fetyszem są kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału. Lubię ubierać takie ciuchy, dotykać się w nich i masturbować. Czy jest jeszcze ktoś kto lubi coś takiego? Chciałbym poznać dziewczyny, które też lubią takie zabawy. Podniecają mnie też satynowe koszulki i spodenki. Marzę też że kiedyś będę się dotykał a potem kochał z dziewczyną w takich śliskich ciuszkach.
                                Witaj Ortalmen.

                                Widać że nie jestem sam, i cieszę się że jest trochę ludzi w tym temacie.
                                Ja też bardzo lubię kurtki ze śliskiego i błyszczącego nylonu i mam 29 lat. Najlepiej jak jest trochę gumowana z dodatkiem vinylu czyli poliurethanu.
                                Ale masturbacja nimi to z lekka przesada, no ale co kto lubi to jego sprawa.
                                Rzadko spotykam ludzi w większym mieście w takich kurtkach, dziewczyny częściej, chłopaków rzadziej.
                                Kiedy zobaczyłem pierwszy raz taką kurteczkę damską czy męską, mega błyszczącą, nie wiedziałem czy to materiał czy guma. Zrobiło mi się jakoś miękko w nogach i w majtach.
                                Chciałem za wszelką cenę taką dotknąć i mieć. Pierwsze były mon....er, ale cena dla mnie niestety zaporowa. Zacząłem szukać na aukcjach internetowych polskich i zagranicznych. Kupiłem pierwszą w kolorze niebieskim ale z poliestru. Chodziłem w niej trochę ale to nie było to. Na początku trochę się wstydziłem w takich chodzić po mieście.
                                Drugą kupiłem na all...o. Czysty nylon z dodatkiem poliuretanu.
                                Kiedy dostałem paczkę była dość ciężka. Już mi się to podobało.
                                Kiedy ją otworzyłem i dotknąłem kurtkę myślałem że oszaleję. To było to. Super śliski nylon z dodatkiem PU. Kiedy ubrałem tą kurtkę pierwszy raz byłem z***biście podniecony. Pochodziłem w niej po domu i było z***biście , ale też balem się w niej wyjść z domu. Była mega świecąca jak guma. Jak ocierałem materiał o materiał przypominał skórę, a jak o szybę to już pewne że to prawdziwy nylon. Szukam takich kurtek po przystępnych cenach ale trudno trafić na odpowiedni materiał. Przyszedł dzień kiedy się odważylem na spacer w nowej kurtce. Ludzie gapili się na mnie jak na kosmitę.Później w sklepach się lekko ocierali chyba z ciekawości. Niektórzy na ulicy gapili się tak, że omal nie wpadli pod samochód.
                                Także nylon i vinyl są ciekawymi materiałami. W innych krajach to normalne. U nas niestety to dziwactwo. Ale jestem sobą, mam swój styl i szukam takich kurteczek na aukcjach. One prawie zawsze budzą u innych ciekawość. Wiem że chcieliby dotknąć ale tylko patrzą i idą dalej, albo robią to po cichu i perfidnie. Co mnie osobiście wku....a.
                                Ja przed innymi nie chowam swoich kurtek i się tego nie wstydzę . Mamy XXI wiek i myślę że to normalne. Mnie takie kurteczki z***biście kręcą.

                                Jakbyś chciał to wejdź na ebay niemiecki i wpisz glanz jacke w kategorii Herrenmode lub Damenmode. Można coś ciekawego znaleźć.
                                Podobają mi się też kurtki Nick...on Val di fassa, ale dostępność nowych i ta cena ....
                                i tutaj jeszcze z******ta strona węgierska amazona.hu.

                                Jeśli ktoś chce niech sobie przejrzy.
                                Mile widziane komentarze. Nylon glanz to nie tylko kurtki ale też spodnie , koszulki i spodenki.
                                Naprawdę z******ta sprawa. Nietypowy strój na zimę. Ja się już oswoiłem i w glanz nylonie wyjdę na miasto. To jest już taki styl i nikt mi nie będzie gadał co mam robić. Koniec i kropka.

                                Problem jest tylko z dostępnością kurtek i płatnością za granicę, ale to szczegół.

                                Pozdrawiam wszystkich lubiących glanzowane nylonowe kurteczki i płaszczyki.

                                Skomentuj

                                Working...