W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co mam zrobić- Facet oczekuje ode mnie czegoś perwersyjnego..

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczuszka73
    Świętoszek
    • May 2014
    • 12

    #31
    true story

    Skomentuj

    • brkt
      Erotoman
      • Dec 2011
      • 714

      #32
      Napisał Wiracha
      Ani mnie to zbytnio nie zaskakuje, ani się tym zbytnio nie przejmuję. Zawsze znajdzie się ktoś wyższy ode mnie i ktoś niższy, ktoś silniejszy i słabszy, ktoś bardziej i mniej inteligentny, no i ktoś mniej perwersyjny i ktoś bardziej perwersyjny.
      Zapamiętajmy. Zawsze gdzieś znajduje się Azjata, który zrobi to lepiej!
      generator losowych mądrości

      Skomentuj

      • rimmingator
        Perwers
        • Apr 2009
        • 967

        #33
        Przywiwz go do kalorywera a pozniej niech cie ****e staeo murzynow. Kazdy niech odda na niego luzny stolec upodabniajac go do reszty chlopakow. Pozniej niech go wy****a w kakao i zrzygaja mu sie w otwarta morde! Wszystko w rytmie gangsta rapu. Ruszaj sie orzy tym luzacko by ci nie zarzucil ze bylas w tym wszystkim sztuczna i sztywna.

        Jak mu bedzie malo i uzna ze *** - tak robia wszyscy to daj znac. Mam plan na dalej posunieta perwersje!

        Skomentuj

        • Dyktator
          Ocieracz
          • Dec 2009
          • 184

          #34
          Czesc! Posłuchaj on musi dać Tobie jakąś wskazówkę, jest tyle perwersji na świecie że czasem trafić w tę jedyną jest cholernie trudno. Do tego dochodzi kwestia samej perwersji, to co dla niego może być perwersją dla Ciebie niekoniecznie i odwrotnie.
          tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
          tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

          Skomentuj

          Working...