Czy przyłapaliscie lub podgladaliscie kiedys kogos

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Amelia
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 121

    #46
    kiedyś rodziców... no i koleżanke
    http://www.wywiader.pl/malinkaa400

    Skomentuj

    • wujcio_wodnik
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2006
      • 261

      #47
      ja przyłapałem ostatnio psa jak dobierał się do suki....
      Gdy umierał leżąc tutaj sam,
      za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
      widział przyszłość, która zła była i podła,
      chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

      Skomentuj

      • Bujda
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 725

        #48
        u mnie pod oknem koty się parzyły...celny atak marchewką z rosołu je przegonił
        Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

        Skomentuj

        • wujcio_wodnik
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2006
          • 261

          #49
          bujda a gdzie marchewka wylądowała ?
          Gdy umierał leżąc tutaj sam,
          za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
          widział przyszłość, która zła była i podła,
          chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

          Skomentuj

          • Bujda
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 725

            #50
            marchewka ładnie się rozsmarowała na kocim łebku :]
            Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

            Skomentuj

            • misiowo
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 14

              #51
              ja dosyć niedawno "przyłapałam" moją koleżankę spałyśmy w jednym łóżku i ona pewnie myślała, że już śpię... i nie wyprowadziłam jej z błędu bo po co ma się kobita peszyć? nie musi wiedzieć, że słyszałam

              Skomentuj

              • lawlessness
                Erotoman
                • Aug 2006
                • 504

                #52
                Przyłapać wzrokowo nie, ale moi nowi sąsiedzi chyba są złośliwi. Na chwilę obecną muszę trochę zmniejszyć intensywność i częstość przyjemności w moim życiu erotycznym, a ci ****a stukają łóżkiem w ścianę, drą się w łazience, człowiek nie może otworzyć okna co by darcia papy nie zaznać.
                Jedno co mnie pociesza to to że więcej jak raz na dzień nie dają rady
                Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                Skomentuj

                • marcinmb
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 14

                  #53
                  Ja kiedys wparowalem do pokoju kuzynki jak sie zabawiala stojac przed lustrem nagomiala 17 lat a ja 15...Speszylem sie i ucielkem ;]

                  I mnie kiedys przylapala kolzezanka na obozie jak sie bawilem ;]

                  Skomentuj

                  • madziax
                    Banned
                    • Mar 2009
                    • 5

                    #54
                    A mnie się raz zdarzyło nakryć na tym młodszą siostrę. Miałam wtedy 19 lat, ona 13 - nasz pokój był podzielony na dwie części ścianką z półek, ja byłam w tej dalszej od drzwi. Usłyszałam ją jak wchodzi do pokoju, potem jak kładzie się na łóżko i domyśliłam się co robi, jak usłyszałam cichutkie jęki. Wstyd przyznać, ale wstałam wtedy i podglądałam ją aż do końca...

                    Skomentuj

                    • tabek
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 82

                      #55
                      ja kiedyś obudziłem się o 5 rano wychodzę z pokoju a rodzice w salonie uprawiali seks xDDD speszylem sie i wrocilem do pokoju do lozka, kiedyś podglądałem przez otworki wentylacyjne kumpelke w lazience nawet dwie ;p no i jedna zaproponowala mi wspolna masturbacje hehe

                      Skomentuj

                      • Aluno1992
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2009
                        • 196

                        #56
                        to ty masz dobrze

                        Ja na wycieczce szkolnej wpadłem w sidła Onana no i do pokoju w którym byłem wtedy sam wpadła mi dziewczyna o której fantazjowałem z laską w ręku. Nie zdążyłem się ubrać bo byłem rozwalony na łóżku, jeansy gdzieś w kostkach. Sytuacja była o tyle ciekawa, bo spojrzała na mnie z interesem w ręku, uśmiechnęła się i powiedziała "Hyhy, sorry... Eee... Daria się pytała czy masz jej słuchawki od mp3. Masz?". Założyłem spodnie, żeby nie rozpraszać biednej dziewczyny widokiem naprężonej pały no i wyjąłem z szuflady te słuchawki....
                        W całej tej sytuacji były dwie śmieszne sprawy, przede wszystkim dałbym sobie rękę obciąć, że drzwi miałem zamknięte na klucz, a po drugie, że 16 letnia [wtedy rówieśniczka] koleżanka o ciele tak wspaniałemym, cudnym, że normalnieeeeee[wiecie o co chodzi] wlatuje ci do pokoju, w chwili gdy o niej fantazjujesz. Wiecie jak ja zareagowałem w tym ułamku sekundy? Dobrze że nie dostała strzała, bo to by było maksymalna wpadka xD
                        "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

                        Skomentuj

                        • Anioka.M
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 102

                          #57
                          Moja ciotka zaprosiła kiedyś dość liczną rodzinkę na grilla. Było gorąco, jedliśmy i piliśmy w ogrodzie, część gości rozebrała się do kostiumów, aby złapać trochę słońca na ciałko. Ciotka była chyba w 8 miesiącu ciąży, również była w jednoczęściowym kostiumie, ale chyba z powodu ogromnego brzucha kostium był mocno ciasny i po pewnym czasie tak werżnął się jej w krocze, że wargi i włoski wystawały na wierzch, po oby stronach zwiniętego w wąski paseczek kostiumu w kroczu. Wszyscy patrzyli na siebie, ale nikt nie miał ochoty powiedzieć o tym ciotce, a ona chyba nic nie czuła. Oglądaliśmy ją wszyscy chyba ponad pół godziny, w końcu któryś z kuzynów powiedział, że jak sobie nie poprawi kostiumu, to jej zrobi drugie dziecko. Na szczęście wszystko przemieniło się w żart, swoją drogą ciotka chyba nie do końca wiedziała, że aż tak była "odkryta" i że to tak długo wszyscy oglądali jej cipkę.

                          Anka

                          Skomentuj

                          • stolkov
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 31

                            #58
                            Kiedys poszedlem do kolegi. Zanim wszedlem do pokoju zdazyl sie ubrac, ale nie wylaczyl redtube. No i mial mala plamke na koszulce...

                            Skomentuj

                            • kammin
                              Świętoszek
                              • Oct 2006
                              • 15

                              #59
                              Zawsze podglądam przyjaciółkę kiedy sie ubiera i zawsze mowie jej, ze jak ja miałbym takie ciało, to chodziłbym nago .....
                              ale ona za cholere nie chce mnie zrozumiec ...

                              Skomentuj

                              • otahoma
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 14

                                #60
                                ha, tak. ale nie z własnej woli. stałam sobie z koleżankami nad rzeką, a tu nagle zza krzaka wypada nagi (miał na sobie tylko czapkę i skarpetki- pamiętam dokładnie ) masturbujący się facet. nogi za pas i spieprzyłyśmy.
                                Last edited by otahoma; 27-03-09, 21:09. Powód: .

                                Skomentuj

                                Working...