Wtyczka analna *buttplug*

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hat
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 23

    Wtyczka analna *buttplug*

    probowala jakas pani takich zabaw? co o tym sądzicie?:


    Zatyczka analna (nazywana także korkiem analnym) to rodzaj akcesorium seksualnego wkładanego poprzez odbyt do odbytnicy w celu osiągnięcia przyjemności, podniecenia, ewentualnie orgazmu. Zatyczki analne są podobne do sztucznych członków a także wibratorów, jednak są od nich przeważnie krótsze, mają charakterystyczny, stożkowaty kształt oraz jeden z końców spłaszczony, uniemożliwiający całkowite wsunięcie do odbytnicy. Nie zaleca się wsuwania do odbytnicy przedmiotów innych niż specjalnie do tego przeznaczonych, ze względu na możliwość wsadzenia ich do środka w całości, utknięcia, a w konsekwencji konieczności interwencji medycznej. Odbytnica, w przeciwieństwie do pochwy, nie jest u swojego ujścia zamknięta szyjką macicy, a zatem możliwe jest przemieszczenie niezabezpieczonego przedmiotu w głąb jelita grubego. Dla zapobieżenia uszkodzeniom odbytu, odbytnicy i ewentualnie esicy zatyczki analne są przeważnie znacznie krótsze niż sztuczne członki czy wibratory. Także ze względu na delikatność końcowej części jelita grubego korki analne są zwykle obłe po stronie swojego penetrującego końca, zaś ich powierzchnia jest gładka. Zwężenie znajdujące sie za grubszą częścią klina, a przed spłaszczonym, niepenetrującym końcem, ma na celu utrzymanie zatyczki analnej na miejscu przez zwieracz odbytu zapobiegając jej wysunięciu.

    Podobnie jak przy innych formach penetracji analnej, przy aplikacji korka analnego zalecane jest użycie dużych ilości lubrykantu a także łagodne podejście. Brak nawilżenia i gwałtowne gesty mogą narazić na ból, odbyt na otarcia, a w szczególnie drastycznych przypadkach na naderwanie włókien zwieracza odbytu.

    Zatyczki analne występują w mnogości kształtów, kolorów, rozmiarów i materiałów z których są zrobione. Większość ma kształt klasyczny (pokazany na obrazku), jego odmianę z charakterystycznymi zgrubieniami i zwężeniemi umieszczonymi naprzemiennie, inne przypominają penisa. Korki analne przeznaczone specjalnie dla mężczyzn są wygięte tak, żeby dostarczać przyjemności masując prostatę. Wersje z pompką dają możliwość powiększenia korka, po umieszczeniu go na miejscu, do pożądanych, sprawiających przyjemność rozmiarów. Lateks i silikon a także inne elastyczne tworzywa sztuczne to materiały najczęściej używane do produkcji zatyczek. Spotykane są egzemplarze wykonane z drewna, metalu, szkła czy kamienia. Niepenetrujące końce niektórych zatyczek zakończone są tak, aby przypominały ogony zwierząt, między innymi króliczy, koński czy świński.

    Sam proces wkładania i wyjmowania korka analnego może być źródłem przyjemności. Służą do tego szczególnie korki o powierzchni innej niż gładka. Niektórzy czerpią satysfakcję z noszenie korka przez dłuższe okresy. Przy tego typu praktyce istotne jest zwrócenie uwagi na możliwość obniżenia elastyczności zwieracza odbytu.
    Last edited by Hat; 28-04-07, 17:08.
  • mistique
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2005
    • 249

    #2
    Tak, używam. Jakie wrażenia? em.. normalne, jak przy seksie analnym. Dobre jako przygotowanie do analu, można sobie kupić różne rozmiary i powoli przyzwyczajać się do uczucia wypełnienia tej dziurki.

    Skomentuj

    • jet-set
      Ocieracz
      • Oct 2006
      • 117

      #3
      Właśnie mam zamiar wypróbować działanie korka, na razie były tylko świeczki i wibrator jednak ciężko jest te przedmioty utrzymać w jednym miejscu.
      Korek ma te zwężenie i dzięki temu nie wyślizguje się i nie ma też obaw że wejdzie głębiej.

      Jaki wybrać na początek rozmiar, czy od razu zainwestować w taki z pompką ?
      Ciekawi mnie też jak to jest z noszeniem korka przez dłuższy czas, da się np. ubrać i wyjść gdzieś pochodzić ?
      Jet-Set
      lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

      Skomentuj

      • AlinaK
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 229

        #4
        Używałam. Uważam to za fajną zabawkę - można ją wsunąć ile się chce i powoli przyzwyczajać się do wielkości.

        Skomentuj

        • mistique
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2005
          • 249

          #5
          Napisał jet-set
          Jaki wybrać na początek rozmiar, czy od razu zainwestować w taki z pompką ?
          JA kupiłam zestaw od najmniejszego do największego, taki z pompką to jeszcze lepszy pomysł
          Ciekawi mnie też jak to jest z noszeniem korka przez dłuższy czas, da się np. ubrać i wyjść gdzieś pochodzić ?
          Da sie, ale to dość ryzykowne. Wiadomo jak to jest przy analu, cośtam się ustawi pod złym kątem i już boli, a wtedy trzeba natychmiast wyjąć. No i jak wyjmiesz, jak jesteś ubrana? A przy najmniejszym rozmiarze z kolei istnieje ryzyko, że w miarę noszenia zwieracze się rozluźnią i nawet mimo tej szerokiej płaskiej podstawy korek wejdzie za głęboko. Poza tym trzymanie czegoś w odbycie cały czas powoduje parcie, no i przy takim rozluźnieniu zwieraczy wiadomo, co się może stać.
          Więc jeśli ktoś lubi potrzymać korek dłużej w odbycie to można, ale raczej w domu, z możliwością natychmiastowego usunięcia go w razie potrzeby.

          Skomentuj

          • rmps
            Ocieracz
            • Mar 2005
            • 111

            #6
            no fajna rzecz nie tylko tylek mozna zapchac tym ale i krzykliwy dziob P:
            heheeee

            Skomentuj

            • C.O.Para
              Ocieracz
              • Nov 2006
              • 154

              #7
              mam taka wlasnie jak na fotce, tylko rozowa, i polecam.( o ile mnie pamiec nie myli nie jest to duzy wydatek).Jak dla mnie bardzo fajna zabawka i urozmaicenie .

              Skomentuj

              • Tomalski
                Świętoszek
                • May 2007
                • 12

                #8
                Witam chciałbym sprostować i wyjaśnić kilka rzeczy.
                - Noszenie już korka nie boli i nie ma takiej opcji pod żadnym kontem ??
                - owszem są różne rozmiary , ale i ten najmniejszy cały nie wejdzie nie ma szans;
                - tak mięśnie się rozluźniają i niezależnie od wielkości po dłuższym czasie po prostu korek Ci wypadnie , żeby nie wiem co (sprawdzone)
                - w cytacie Hat-a można przeczytać iż korki są krótkie aby nie uszkodzić wnętrzności (po kurtce) a co z osobami uprawiającymi głęboki fisting? one sobie nic nie uszkadzają hmm są jeszcze osoby poprostu wspułżyjące, lub takie które bawią się we wkładanie analnie wibratorów jak i dildo (tak sie to pisze?)

                No to tyle

                Pozdrowionka Tomalski.

                Skomentuj

                • Kasieńka23
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 6

                  #9
                  Fajny sprzęt trzeba się zaopatrzyć

                  Skomentuj

                  • jet-set
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 117

                    #10
                    Napisał mistique
                    JA kupiłam zestaw od najmniejszego do największego, taki z pompką to jeszcze lepszy pomysł
                    Ok, zastanowię się nad jakimś średnim rozmiarem lub tym z pompką

                    Napisał mistique
                    Wiadomo jak to jest przy analu, cośtam się ustawi pod złym kątem i już boli, a wtedy trzeba natychmiast wyjąć. No i jak wyjmiesz, jak jesteś ubrana? .
                    Akurat zła płeć, z resztą się zgadzam
                    Jet-Set
                    lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                    Skomentuj

                    • Paszczak
                      Ocieracz
                      • May 2006
                      • 105

                      #11
                      Może się czepiam i nic nie wnoszę do dyskusji (bo nie jestem panią i nigdy nie miałem korka w odbycie) - ale dlaczego temat jest w dziale "perwersja"?

                      Skomentuj

                      • stefanio23
                        Świętoszek
                        • Dec 2011
                        • 9

                        #12
                        Próbowałem

                        Próbowałem kiedyś z taką wtyczką wibrującą. Fajne doznania.

                        Skomentuj

                        • lecter1
                          Świętoszek
                          • Nov 2011
                          • 30

                          #13
                          Bardzo przyjemna choc zalerzy jaka bo duze moze rozpychaja pupę ale sa bolesne czesto wiec wole mniejsze.
                          Lecter1

                          Skomentuj

                          • Anu sia
                            Świntuszek
                            • Jan 2012
                            • 50

                            #14
                            tez musze to wyprobowac ;D zapowiada sie interesujaco

                            Skomentuj

                            • lecter1
                              Świętoszek
                              • Nov 2011
                              • 30

                              #15
                              Anu_sia przyjemne jest ogolnie nawet bardzo
                              Lecter1

                              Skomentuj

                              Working...