Seks koleżeński - czy jest możliwy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kika_olsztyn
    Świętoszek
    • May 2005
    • 22

    #16
    tak,to wlasnie ja jestem ta kolezanka romka ...ja z romkiem tak sobie czesto gadamy na rozne tematy i doszlismy do wniosku ze taki zwykly przyjacielski seks bez zobowiazan jest jak najbardziej mozliwy bo niby czemu nie?i pewnie jeszcze bardziej umacnia przyjazn..jesli jest ona prawdziwa oczywiscie

    Skomentuj

    • zuzia
      Świętoszek
      • Apr 2005
      • 2

      #17
      A ja przezyłam cos takiego!
      Było tak jak Piter napisał na poczatku.. jakies tam rozm na gg.. sms'y ale zawsze pisalismy o tym w zartach i nie bralismy tego na serio.. i zastanawialismy sie czy taka sytuacja zmieniła by nasza przyjazn... Nie powiem ze nie chciałam sprobowac bo czasami miałam na niego" ochote" azz pewnego pieknego wrzesniowego wieczoru(2004) przyjechał do mnie i poszlismy sobie na spacerek na dzialke ot tak jak zawsze chodzilismy! ... zrobiło sie pózno.. zaczelismy sie przytulac.. całowac..i nagleee trachh Stało sie..

      Nie załuje tego ! Jestesmy nadal najlepszymi przyjaciółmi... rozmawialismy o tym dosyc czesto i w moim przypadku nic sie nie zmienilo..! a mineło juz troszke czasu od tego momentu

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #18
        Po przeczytaniu tego co zostalo napisane mam pare refleksji, zaczne od tych najbardziej lajtowcyh:
        1. To ciekawe ze slowo kochac sie moze miec znaczenie psychiczne jak i fizyczne, a przyjaznic sie juz nie bo np. pytajac "przyjaźniliscie sie?" znaczenie jest tylko jedno, a kochac sie juz sa 2 ;D ot takie male spostrzezenie, w sumei off topic
        2.Gumka - "Przyjaźń między mężczyzną i kobietą wychodzi tylko wtedy, kiedy nie ma między nimi fascynacji cielesnej." Wynikaloby z tego ze przyjaciolkami moga byc tylko kobiety watpliwej urody... Tylko ze faceci sa wzrokowcami i np. ja wole miec przyjaciolki/kolezanki ladniejsze niz brzydsze... choc przyjazn nie opiera sie na urodzie tylko na wartosci danego osobnika.
        3. Kika - imo taki przyjacielski seks na dluzsza mete moze przerodzic sie w cos wiecej (nawet jest to prawdopodobne ) Bo od dobrej przyjazni K&M juz tylko maly krok do Milosci (IMHO). Szczegolnie kiedy dorzucimy wspolne harce...
        4. romek - jako facet razi mnie jedna sprawa. Sorry ze zejde troche z poziomu wypowiedzi ale tak bedzie to najbardzije proste i zrozumiale.
        Sam przyznales ze kika jest dziewczyna twojego najlepszego przyjaciela. Chcesz uprawiać z nia seks (nawet jesli nie, ale co kolwiek co sie zalcza do aktywnosci seksualnej juz). Mowiac wprost -chcesz *******ic dziewczyne swojego przyjaciela !! I to jeszcze tak zeby on nie wiedzial (bo imo raczej sie nie zgodzilby...) Moja rada - jesli chcesz zachować przyjaźń, szacunek swoj jak i kiki to nie robcie tego paz ona nie skonczy swojego zwiazku. Jesli nie to chyba nie wiesz co to jest męska przyjaźń :/
        Na zakonczenie cytat z filmu "Kroll" Pasikowskiego (przepraszam jesli kogoś urazi, nie jest to skierowane personalnie do nikogo, ma on na celu przekazanie tylko mysli.

        Z początku myślałem ze ty ***** jesteś, ale ty ostatnie bydle jesteś! Bo ty gnoju świetosci nie umiesz uszanować... a zona przyjaciela we wojsku jest świeta.(...)Reklamacje załatwiles sobie i cfaniaczek jestes? Ale na kompani byś zdechł pierwszego dnia i na gębe niczego nie wyjaśnisz. W armii wszystko jest proste! Żony są w domach, a ****y za płotem ! I trzeba być człowiekem, a nie ścierką...
        Last edited by Bender; 05-05-05, 21:32.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • ptyS
          Świntuszek
          • May 2005
          • 70

          #19
          ja nie mial bym nic przeciwko mam podobna sytuacje

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            a w twojej sytacji kim jestes?
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • ptyS
              Świntuszek
              • May 2005
              • 70

              #21
              przyjaciolka ktorej sie podobam bardzo i zawsze miala na to ochote od kiedy pamietam tylko bylem zajety / wierny / zajety

              Skomentuj

              • Swiety82
                Świętoszek
                • May 2005
                • 13

                #22
                Widze ze wymiana pogladow idzie ladnie...nichce mi sie wszystkich czytac
                przedstawie swoj punkt widzenia.....
                Oczyuwiscie ze isteniej cos takiego jak sex bez zobowiazac.....
                tylko uwazaj na to jak by sie to powtarzalo.....zeby przypadkiem jednej ztronie nie zaczxelo zabaradzo zalezec......I musisz tez rozroznic czy to jest przyjaciolka czy tylko kolezanka.....ale na poczatku i tak nalezy pomyslec kilka razy o tym i co bedzie po stosunku z ta przyjazna czy kolezenstwem.....czasme poprostu iewarto tego niszczyc dla samego sexu.....
                Do Gumki.....sex bez miłosci istnieje.......i sama kiedys zobaczysz ze taka jest prawda.....czasami czlowiek jest tak naladowny sexualnie ze juz niemoze wytrzymac....a czasami ma ochote na zwyczajny zwiezecy sex bez uczucia milosci i zadnych zobowiazan
                do Alexa : przyjazn platoniczna damsko-meska naprawde isteniej!! Sam jestem na to zywym przykladem

                Skomentuj

                • ptyS
                  Świntuszek
                  • May 2005
                  • 70

                  #23
                  zsex bez zobowiazan najlepszy jest jednorazowy najwyzej kilku bo na dluzsza mete zawsze ktorejs ze stron bedzie sie wydawalo ze bedzie cos wiecej no chyba ze serca maja z kamienia ...

                  Skomentuj

                  • Piter
                    Świętoszek
                    • Apr 2005
                    • 32

                    #24
                    Zuzia z tą działką to mnie zaskoczyłas, bo ona tez chciała do mnie przyjechac, pogadac, albo ja do niej... ale na wakacje bedzie

                    A mam pytanie do was. Czy np. przespanie sie z nią, ale bez sexu, nie wiem moze petting albo całowanie się, pieszczoty itd bez sexu byloby bardziej na miejscu?

                    Romek nieladnie, oj nieladnie.

                    Skomentuj

                    • Swiety82
                      Świętoszek
                      • May 2005
                      • 13

                      #25
                      Wiesz co......jak utzymasz na wodzy swojego przyjaciela to ci gratuluje.....
                      Do czego by nie doszlo musisz byc pewien ze to nie zmieni waszej znajomosci na gorsze....
                      Ja jestem za klasycznym pojeciem sexu w szelakicj pozycjach

                      Skomentuj

                      • ptyS
                        Świntuszek
                        • May 2005
                        • 70

                        #26
                        pieszczoty no wiesz jesli masz dziewczyne to pocalunek z inna to tez zdrada a jesli dziewczyna na ciebie leci to mysle ze same pieszczoty jej nei wsytarcza szczegolnei jesli ei jest dziewica

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #27
                          Piter - jakbym mial juz cos robic z koleaznka/przyjaciolka to bym juz full opcje stosowal. Bo twoje pytanie jest dziwne - na miejscu? Dla niektorych zadenk kontakt seksualny meidzy przyjaciolmi nei ejst dopuszczalny, a tym ktorym to nie przeszkadza popra kazda aktywnosc.
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • Piter
                            Świętoszek
                            • Apr 2005
                            • 32

                            #28
                            No zeczywiscie dziwne pytanie walnąłem. Ale on jest taka ostra dziewczyna, zdecydowana. I tak jak zuzia mowi, w zartach tak posrednio do tego nawet zmierza... No ale zobaczymy jak bedzie.

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #29
                              Ja bym w takiej sytacji, o ile bylbym wolny, wykorzystal ktoras z takich rozmow i podciagnal to dalej, a jakby przytaknela to bym wylozyl swoje warunki...
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • Piter
                                Świętoszek
                                • Apr 2005
                                • 32

                                #30
                                Jakie warunki? (jestem wolny, ona tez).

                                Skomentuj

                                Working...