Kto obsługuje gumkę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #16
    Duzo prezerwatyw nie ma srodka plemnikobujczego. Ale keidys probowalismy aromatyzowane gumki - do dzis pamietam wyraz jej twarzy gdy po kilku ruchach zerwala ja ze mnie i posmakowala go bezposrednio i nie wyjmujac go z ust zamruczala pieknie sie usmiechajac ze zwgl na jego smak
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Aromatyzowane powiadasz? O... miętowe Durexy lubiałam bardzo...
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Marceli
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 25

        #18
        No dobra, a jak proponowaliście pierwsze użycie gumki? "Kochanie, najwyższa pora..." ? Podobno mam rozwiniętą wyobraźnię, ale nie potrafię sobie wyobrazić siebie w tej sytuacji.
        Ładnie proszą to dostaną:
        I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Zaraz, zaraz... jak to było...? Chyba tak, że gadaliśmy o seksie, i obudwoje mieliśmy ochotę. Ale facet powiedział, że gumek nie ma, a ja powiedziałam, że mam. No więc on trzymał latarkę, a ja wyrzuciłam zawartość plecaka na karimatę... i znalazłam. On potem zapytał, czy chciałabym mu ubrać. Chciałam. I zrobiłam to.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • master7
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2005
            • 273

            #20
            Ech ech

            No już dawno nie miałem styczności z gumką.

            Tego się nie proponuje. Jak już ma dojść do czegoś to po prostu zakładasz gumkę. Normalna rzecz. Nie ma co zdrowia ryzykować.

            Najczęściej zakładałem sam. Bo one są bardzo ciasne, ja nie jestem obrzezany no i po co panna ma się męczyć. Szkoda czasu marnować, coś jej nie wyjdzie i się zestresuje...

            Swoją stroną "rozmiar większy od europejskich" pasował dobrze ale był przydługi No ale to już każdy dopasowuje do siebie.
            ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #21
              Beniek, to chyba durki stosowales - bo nie znam innej marki, ktora nie mialaby malo przyjemnego posmaku lateksu
              ... tyle, ze ubierajac wdzianko tej firmy, czulbym sie jak saper - nie wiem, jak to jest - widac nie jestem z nimi kompatybilny ;>

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                Ej, co chcesz od Durexów?...
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #23
                  Jak dla mnie, najwieksza kila wsrod gum. No, po Sporteksach, oczywiscie :> Te dla mnie jakies male takie byly
                  Zawiodlem sie na nich, krotko mowiac. Jedyny ich plus, ktory moge wymienic - to calkiem przyjemny zapach

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Indira
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 272

                    #24
                    A u mnie było tak, ze przed samym wejsciem we mnie po prostu na chwile sie ode mnie oderwał, potem załozył gumki, i zanim zdazyłam ochłonac, wrocił do mnie i robił swoje
                    I zawsze tak jest

                    Skomentuj

                    • Exile
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2005
                      • 334

                      #25
                      A tak wogóle to po co ten topic?? Chyba powinniśmy samej zainteresowanej się zapytac kto ją obsługuje?? Ale spodziewam sie ża jakiś facet!!
                      I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                      Skomentuj

                      • ptyS
                        Świntuszek
                        • May 2005
                        • 70

                        #26
                        sam zakladam gumke bo mojej dziewczynei manikiurzystka nei pozwala

                        Skomentuj

                        • DajMiTęNoc
                          Perwers
                          • May 2005
                          • 1153

                          #27
                          trzeba automatic kupi cgumke swiat idzie z postepem jesli trudzie cie menulne zakłądanie to automatik i po sprawie
                          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #28
                            I znów dwa razy wypłynęła kwestia paznokci... a co za tym idzie możliwego uszkodzenia gumki.
                            Cóż... ja miewałam zwykle krótsze paznokcie, niz faceci z którymi miałam seks.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #29
                              Moje palce maja zaraz zblizania sie gumek na czas blizej nie okreslony.... jest im bardzo przykro bo czuja sie gorsze od innych palcow ... ( ale za to sa ladne i prosciutkie hyhy )
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • Lola
                                Świntuszek
                                • Dec 2005
                                • 47

                                #30
                                zawsze ja zakladam gumke. podrodze moge sprawdzic czy facet jest gotowy czy trzeba go jeszcze podniecic.

                                Skomentuj

                                Working...