Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    Napisał Sollat
    No teraz tak, ale czemu 100 lat temu był to jednorazowy incydent?

    Każda z nas związała się z kimś, nasi panowie nie zaaprobowali naszych poczynań więc umarło śmiercią naturalną.

    Skomentuj

    • ogo.thai
      Ocieracz
      • Apr 2015
      • 134

      Napisał brunecia
      Każda z nas związała się z kimś, nasi panowie nie zaaprobowali naszych poczynań więc umarło śmiercią naturalną.
      pewno ci panowie dotykali się w ukryciu po prąciach

      Skomentuj

      • brunecia

        Napisał ogo.thai
        pewno ci panowie dotykali się w ukryciu po prąciach
        Obstawiałabym raczej jako młodzieńczy brak świadomości

        Skomentuj

        • Dopefiend
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2012
          • 188

          Napisał brunecia
          Obstawiałabym raczej jako młodzieńczy brak świadomości
          Lub raczej może młodzieńczą ciekawość

          Skomentuj

          • brunecia

            Nie można stwierdzić jednoznacznie, ale myślę że raczej to skrywana ciekawość, a na wierzchu: "w życiu, moja dziewczyna nie będzie się robić lesbijką na moich oczach"

            Skomentuj

            • ogo.thai
              Ocieracz
              • Apr 2015
              • 134

              Napisał brunecia
              Nie można stwierdzić jednoznacznie, ale myślę że raczej to skrywana ciekawość, a na wierzchu: "w życiu, moja dziewczyna nie będzie się robić lesbijką na moich oczach"
              większość facetów których znam od samej myśli o tym ma (albo miało 100 lat temu) wzwód. może to jacyś ministranci? :>

              Skomentuj

              • brunecia

                Napisał ogo.thai
                większość facetów których znam od samej myśli o tym ma (albo miało 100 lat temu) wzwód. może to jacyś ministranci? :>

                Wiesz, jakieś 10 lat temu, 17-latkowie byli troszkę inni niż ci dzisiejsi kończąc ot, stwierdzam ze smutkiem, że nie kontunuowałysmy naszych śmiałych poczynań

                Skomentuj

                • Sollat
                  Erotoman
                  • Feb 2010
                  • 629

                  Ja jestem w stanie zrozumieć tych, którzy nie chcą, by ich dziewczyny całowały się z innymi dziewczynami i wcale to nie oznacza, że z ich orientacją jest coś nie tak. Ja, mimo że jestem wielkim miłośnikiem "lesbijskich" pocałunków, sam nie wiem, czy bym swojej hipotetycznej dziewczynie na to pozwolił czy namawiał.

                  A brunecia, innych kandydatek nie było?
                  https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                  Skomentuj

                  • brunecia

                    Sollat- byłam w takim wieku, że pochwalenie się koleżankom o masturbacji groziło wykluczeniem z kręgu towarzyskiego, wiec olałam temat.

                    Skomentuj

                    • Sollat
                      Erotoman
                      • Feb 2010
                      • 629

                      Napisał brunecia
                      Sollat- byłam w takim wieku, że pochwalenie się koleżankom o masturbacji groziło wykluczeniem z kręgu towarzyskiego, wiec olałam temat.
                      Fajnie być mężczyzną - można się chwalić masturbacją przez całe życie
                      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                      Skomentuj

                      • cori
                        Świętoszek
                        • Nov 2015
                        • 6

                        Podczas Sylwestra w tamtym roku zdarzyło mi się to pierwszy raz. Z koleżanką ze studiów trochę się napiłyśmy, ona stwierdziła, że "oduczy mnie nieśmiałości" i jakoś tak poszło. To był dla mnie trochę trudny moment, bo dopiero niedawno odkryłam, że interesuje się zarówno mężczyznami, jak i kobietami, więc w pierwszym odruchu spięłam się dość mocno. Ale ona dała mi złapać oddech, pogadała ze mną chwilę, wyszłyśmy na spacer, a potem skończyłyśmy oparte o jakieś ogrodzenie całując się dość długo. Co prawda nie mam za wielkiego porównania, ale tamto wydarzenie zaliczam raczej do najprzyjemniejszych pocałunków jakie mi się kiedykolwiek przytrafiły.

                        Skomentuj

                        • Sollat
                          Erotoman
                          • Feb 2010
                          • 629

                          Napisał cori
                          Podczas Sylwestra w tamtym roku zdarzyło mi się to pierwszy raz. Z koleżanką ze studiów trochę się napiłyśmy, ona stwierdziła, że "oduczy mnie nieśmiałości" i jakoś tak poszło. To był dla mnie trochę trudny moment, bo dopiero niedawno odkryłam, że interesuje się zarówno mężczyznami, jak i kobietami, więc w pierwszym odruchu spięłam się dość mocno. Ale ona dała mi złapać oddech, pogadała ze mną chwilę, wyszłyśmy na spacer, a potem skończyłyśmy oparte o jakieś ogrodzenie całując się dość długo. Co prawda nie mam za wielkiego porównania, ale tamto wydarzenie zaliczam raczej do najprzyjemniejszych pocałunków jakie mi się kiedykolwiek przytrafiły.
                          Więc, kiedy powtórka?
                          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                          Skomentuj

                          • maniakalnysex
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 27

                            Ja owszem, całowałem się z facetem. Akurat moj absztyfikant całował całkiem nieźle, do tego zaskoczyłem go troche swoimi umiejętnościami językowymi haha ;D

                            Skomentuj

                            • roksana_p
                              Ocieracz
                              • Nov 2015
                              • 178

                              Nigdy i nie zamierzam, 100% hetero!

                              Skomentuj

                              • cori
                                Świętoszek
                                • Nov 2015
                                • 6

                                Napisał Sollat
                                Więc, kiedy powtórka?
                                Zobaczymy.

                                Skomentuj

                                Working...