Seks w kinie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lubelak20
    Świętoszek
    • Oct 2015
    • 2

    Seks w kinie

    Witam,ja i moja dziewczyna postanowilismy ze chcemy zrealizowac wspolna fantazje czyli seks albo chociaz masturbacje w kinie, tylko jest jeden problem....w kinach podobno sa kamery czy ktos ma w tym temacie doswiadczenie i podpowie mi czy to prawda?
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    Było już trochę takich tematów, wystarczy poszukać:

    Masturbacja w kinie

    W kinie niekoniecznie w Lublinie

    Figle w kinie
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Lubelak20
      Świętoszek
      • Oct 2015
      • 2

      #3
      Dziekuje,chetnie je przejrze

      Skomentuj

      • wojciech.b
        Świętoszek
        • Oct 2015
        • 5

        #4
        Może wybierzcie jakieś małe stare kino, tam nie powinno być kamer, zresztą na sali jest ciemno

        Skomentuj

        • lukaszmiazga
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 6

          #5
          To że jest ciemno to nie problem dla większości kamer, tam gdzie jest ciemno zawsze dają kamery na podczerwień także wszystko widać na monitorze jak w dzień

          Skomentuj

          • UległaOlivia
            Świętoszek
            • Nov 2015
            • 15

            #6
            Miałam faceta, który lubił się tak zabawiać, że jak byliśmy w kinie, to nagle kazał mi zdejmować majtki, żeby mi pogmerać w cipce (jak miałam spódniczkę to nie problem, ale bywało, że pół seansu siedziałam ze spodniami opuszczonymi do kostek ), albo zdjąć stanik i rozpiąć/podwinąć bluzkę i miałam cycki całkiem na wierzchu, a on się bawił, albo kazał mi obciągać, albo zwalić mu ręką. Oczywiście nie mogło być w kinie zbyt dużo ludzi, ale i tak myśl, że nas ktoś przyłapie, albo że właśnie na nas patrzy była podniecająca. W sumie to jak szliśmy do kina i widziałam, że jest mało ludzi, to już się cieszyłam, bo wiedziałam, co będzie.

            Nie wiem czy są kamery w kinach na sali, wiem że nikt nas nigdy nie wyrzucił, a jeśli nawet ktoś sobie na monitorku podglądał, to mi nie przeszkadza.

            Skomentuj

            • ogo.thai
              Ocieracz
              • Apr 2015
              • 134

              #7
              Napisał lukaszmiazga
              To że jest ciemno to nie problem dla większości kamer, tam gdzie jest ciemno zawsze dają kamery na podczerwień także wszystko widać na monitorze jak w dzień
              a tam gdzie jest gorąco dają kamery na mikrofalowe promieniowanie tła.
              za dużo Bonda. w kinach nie ma kamer na podczerwień bo i po co?

              Skomentuj

              • Golum
                Świntuszek
                • Oct 2006
                • 81

                #8
                Grzmocilem w kinie nie raz, raz pamietam mocno poniesieni po paru glebszych calkiem rozebrani w ostatnim rzedzie pukalismy sie caly seans. Szczerze mialem gdzies kamery, a swietnie przezycie, potrzeba dluzszej chwili.
                Nie bylo zbyt wielu osob na sali ale jacys amatorzy poludniowych eansow byli
                Do samego końca... Mojego lub jej

                Skomentuj

                • Baldur
                  Świętoszek
                  • Aug 2011
                  • 35

                  #9
                  Zdarzyło mi się dręczyć koleżankę w kinie. To było fenomenalne uczucie gdy widziałem ten błogi uśmiech na twarzy a ludzie dookoła niczego nie podejrzewali... tak sądzę

                  Skomentuj

                  • men_anonim
                    Erotoman
                    • Oct 2014
                    • 426

                    #10
                    Jakoś nie podejrzewam aby w kinie były kamery, bo i po co? A jak są to w takim razie ktoś widział jak partnerka robiła mi loda! Ciekawe czy ten ktoś się zabawiał przy tym, hehe

                    Skomentuj

                    Working...