W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Bardzo małe piersi.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • netway
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 3

    #16
    Nie rozumiem podejścia kobiet, które mają kompleksy z powodu małego biustu. Każda kobiet jest wyjątkowa niezależnie czy ma mały biust czy duży. To naprawdę nie stanowi problemu w budowie związku czy podczas zbliżeń. Małe też jest piękne.
    0statnio edytowany przez netway; 04-08-12, 10:39.
    NIE LINKUJEMY W PODPISIE!

    Skomentuj

    • madox
      Banned
      • Aug 2012
      • 1

      #17
      też wydaje mi się, że małe piersi nie powinny stanowić dla nikogo problemu, dla mnie jako dla faceta nie stanowią.

      Skomentuj

      • kwiatek05
        Świętoszek
        • Aug 2012
        • 2

        #18
        Napisał iceberg
        A tak bardzo serio - może się okazać, że największy wzrost piersi jeszcze przed tobą. Zależy od tego kiedy zaczęłaś dojrzewać, jaką masz budowę ciała i podłoże genetyczne (rozmiar piersi wśród najbliższych krewnych)
        no dojrzewanie sie zaczeło jak miałam 13 lat.
        a wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają duże piersi .
        a emm.. ja jestem malutka, ale znowu nie za chuda.
        przy wzroście 155 cm, mam 49 kg.

        Skomentuj

        • TenderSugar
          Ocieracz
          • Feb 2012
          • 147

          #19
          To spoko wymiary masz wzrostowo-wagowe
          Skoro wszystkie kobiety w rodzinie mają większe piersi to nie martw się, spora szansa, że Ci podrosną.
          Głowa do góry i napisz nam jak sprawy tyłkowe stoją, bo to istotniejsze

          Skomentuj

          • fiutomanka
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2011
            • 208

            #20
            Napisał kwiatek05
            Mam 17 lat i bardzo małe piersi. Tzn. między III a IV, w skali Tannera.
            Nie wiem co to za skala. Ale powiem ci na pocieszenie, że też kiedyś miałam bardzo małe piersi, i rosną mi bardzo powolutku, ale bez przerwy. I to dobrych parę lat po tym, jak człowiek przestaje już rosnąć w górę. Zdziwisz się w przyszłości . Okaże się, że gdy twoim koleżankom już oklapują i zwisają, to ty masz właśnie wtedy pełne i sterczące.

            Skomentuj

            • globi
              Świętoszek
              • Oct 2009
              • 20

              #21
              Nie jest źle. Piersi musza być przede wszystkim jędrne. Rozmiar jest mniej istotny, a mniejsze mają tą zaletę, że "dłużej zachowują świeżość". Tylko się cieszyć.
              A w kobiecie najważniejszy jest seksapeal. A on nie wypływa z piersi, a z umysłu. Pracuj nad nim.

              Skomentuj

              • MsMisska
                Perwers
                • Jan 2012
                • 1409

                #22
                Sama mam duże piersi i wolałabym żeby były mniejsze. Nie jest źle i myślę, że wszystko jeszcze przed Tobą. I cycki to nie wszystko, ale to już Panowie Ci powiedzieli

                Skomentuj

                • Matth
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 178

                  #23
                  Napisał Away
                  Matth ta ? Ja u siebie nie zauważyłam.
                  Mhm, być może nie u wszystkich, mojej kobiecie z B podbiło do D.
                  "Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie." - Oscar Wilde

                  Skomentuj

                  • fiutomanka
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2011
                    • 208

                    #24
                    Napisał Matth
                    Warto wspomnieć, że i od stosowania antykoncepcji hormonalnej piersi mogą wzrosnąć nawet o rozmiar albo dwa
                    Chyba to zależy od typu tabletek.
                    Minipigułki możliwe że nie mają takiego efektu.
                    Ale kiedyś zażywałam mocniejsze tabletki z większą zawartością progesteronu, bo lekarz przepisał mi je leczniczo. I choć zażywanie trwało tylko 3 miesiące, to wzrost piersi był widoczny. To dlatego, że progesteron jest hormonem ciąży. Od niego kobietom w ciąży rosną piersi.

                    Skomentuj

                    • miss_Mimish
                      Świntuszek
                      • Mar 2012
                      • 50

                      #25
                      z tą antykoncepcją bywa różnie: mojej koleżance urosły piersi baaardzo, stały sie po prostu zjawiskowe..
                      a u mnie, chociaż też mam mini i liczyłam na lekką zmianę, rózne typy hormonów przez wiele lat nie spowodowały absolutnie żadnej zmiany.
                      Jakiś czas temu dałam sie przekonać, żeby wrzucić tu na forum moje zdjecia - i tobie kwiatek05 polecam to samo
                      to było bardzo podbudowujące przeżycie /zwłaszcza, że mój chłopak też bez ogródek ogląda sie za falujacymi balonami.. ale mi to nie przeszkadza, ponieważ sama nie znam tego uczucia to też się na nie gapię /
                      Naprawdę istnieją zwolennicy małych rozmiarów
                      A no i drugą lecząca z kompleksów opinią było to, ze ważny jest duży tyłek /mnie sie zawsze wydawało, że skoro już mam takie małe sysuszki to przynajmniej powinnam być proporcjonalna i cała chuda - a tu murzyński tył nie dawał żyć... ale ostatnio mu odpuściłam i chyba nawet czasem zaczyna mi się podobać/.

                      a swoją drogą też mnie ciekawi co znaczy III-IV w skali Tannera.. bo jak dla mnie to to jest ogólna metoda do określenia fazy rozwoju dziecka, a nie ma wiele wspólnego z końcowym efektem wyglądu piersi /a jeśli ma to ja się zatrzymałam na wieku 11-13 lat ..ale nie przejmuj się kwiatek - da się z tym 'lekkim niedorozwojem' żyć

                      Skomentuj

                      • fiutomanka
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2011
                        • 208

                        #26

                        O, znalazłam na wikipedii tę skalę Tannera.
                        To pod względem piersi, gdzieś tak do studiów miałam II Na studiach III Teraz to mam IV
                        To się tylko cieszyć trzeba.
                        Dobrze, że nie pokazali na wiki skali oklapywania piersi

                        Skomentuj

                        • breathed
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2005
                          • 269

                          #27
                          Patrząc na tą tabelkę to takie właśnie pomiędzy III a IV są najfajniejsze
                          Ale nawet jakby ci się zatrzymały na II etapie to i tak na 100% znajdzie się amator na takie maluszki
                          Poza tym od razu masz z głowy selekcję facetów: Jak ktoś leci tylko na cycki to się Tobą nie zainteresuje i masz problem z idiota z głowy
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • miss_Mimish
                            Świntuszek
                            • Mar 2012
                            • 50

                            #28
                            'skala ma zastosowanie do określania na podstawie fotografii wieku ofiar molestowania seksualnego nieletnich ...'
                            moim zdaniem to jakis relikt przeszłości.. albo jakieś profesjonalne narzędzie, które tu opisane jest baaaardzo pobieżnie.
                            Według tej skali rozwój piersi kończy się w wieku 16 lat - co nie zawsze jest prawdą..
                            A obrazki są bardzo mocno schematyczne.
                            nie ma co się tym przejmować.

                            A breathed dobrze pisze: przynajmniej z głowy masz tych, co lecą tylko na cycki

                            Skomentuj

                            • donkrelo
                              Ocieracz
                              • Apr 2009
                              • 175

                              #29
                              Wizualnie zawsze podobały mi się większe...Żadna z moich dotychczasowych miłostek nie miała większych, a dwie były zupełnie płaskie

                              Skomentuj

                              • breathed
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Aug 2005
                                • 269

                                #30
                                A ja jeszcze nie miałem okazji aby pofiglować z "płaską" kobietą. Mam co prawda dwie koleżanki, które zaopatrują się w sklepach dla młodzieży bo miseczka A jest za duża ale między nami chemii brak...

                                Skomentuj

                                Working...