Seks z mamą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • netmaniac
    Świntuszek
    • Jun 2010
    • 76

    #31
    Napisał Masturbator1988
    Nie, wszystko ok.

    A co powicie o tym, że mama od lat chodzi nago po domu przy mnie?
    większość ludzi uznaje za normalne doświadczenie wyniesione z domu. Moja mama nie chodzila przy mnie nago, dlatego wydaje mi sie to czyms... raczej niestosownym.
    Nie wiem jak psycholodzy wypowiadają się na ten temat, ale według mnie cos takiego nie powinno mieć miejsca. Nie potrafię uzasadnić swojego poglądu. Jednak fakt że mam rodzine, że nigdy nie myślalem o swojej matce jako o obiekcie seksualny świadczy o tym, że z pewnoscią widok nagiej matki do prawidłowego rozwoju psychicznego nie jest mi potrzebny.

    Wydaje mi sie, ze matka biegająca nago przed synem (czy nadal to robi? nawet teraz gdy masz 22 lata?) to coś, co nie powinno mieć miejsca, i może prowadzić właśnie do takich... hmmm, żeby Cie nie urazić, FANTAZJI. Może to robić bezkarnie do góra 3 lat dziecka. (subiektywna ocena - nie dopytywać o to dlaczego akurat 3 a nie 5)

    Napisałem troszke nie na temat, jednak według mnie jest to jednym z głównych powodów takiej sytuacji.

    I faktycznie zastanow sie nad lekarzem. Ja miałbym ogromnego kaca moralnego i walczyłbym sam ze sobą, gdybym myślał o tym jak przelecieć matkę...

    Skomentuj

    • creative987
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 4

      #32
      Faktycznie musi być w tym coś nie tak. Matka powinna być dla nas osobą aseksualną, tak jak ktoś tu wcześniej napisał i raczej w taki odpychający sposób działać na nas. To samo tyczy się ojca. Mnie osobiście nigdy takie bliskie kontakty się nie zdarzyły i bardzo dobrze!

      Skomentuj

      • dozymetr

        #33
        Cytat:
        Napisał Masturbator1988
        Nie, wszystko ok.

        A co powicie o tym, że mama od lat chodzi nago po domu przy mnie?


        Moja też i mimo, ze uważam, że jej szeroki pasek na cipce jest sexi i podoba mi się to nie mam ochoty jej przeleciec - chociaż uwielbiam kobiety po 40

        .................................................. .................................................. .....................

        What? Mieszkasz w komunie hipisowskiej, czy jak? Sorry, ale mnie, zdeprawowanemu dziwkarzowi takie rzeczy w pale się nie mieszczą. Ja wolałbym swojej nawet w bieliźnie nie widzieć...

        Skomentuj

        • Masturbator1988

          #34
          Widzę, że temat się odświeżył. Jesteście ludzie przewrażliwieni strasznie jak na tego typu forum a ja się zdecydowałem to napisać, rzekomo myśląc, że słowa "bez tabu" pozwolą mi swobodnie uzyskać bardziej przyjazne podejście a nie wskazówki o leczeniu się... Sporo już w tym temacie napisałem o sobie, o kontekście tych fantazji i nadal uważam, że znam siebie a większość opinii jest zbyt pochopnych. Pisałem gdzie indziej o innych fantazjach, za które byście mnie zlinczowali do reszty. Możecie poszukać, założyłem osobny temat. W tych innych tematach bardzo mile zostałem tym razem zaskoczony i otrzymałem opinie bardziej pozytywne. Mianowicie nikt mnie do lekarza nie odsyłał a profesjonalnie wytłumaczył czym są moje fantazje i że żadnego wpływu nie mają prawdziwe życie. Wypowiadający się w ten sposób użytkownicy podali jako argument wypowiedź znanego seksuologa. Puentą jego wypowiedzi jest to, że w fantazjach dochodzić może do najróżniejszych rzeczy, wręcz mogących być uznanymi za chore (jak tu seks z matką) a ich znaczenie dla życia seksualnego jest zerowe. To dwa inne światy, zwłaszcza kiedy odgrywa się to podczas masturbacji i podniecania a w "realu" nie ma prawa głosu. U mnie sprawdza się to z dokładnością do 100%.

          Skomentuj

          • swawolna_n
            Erotoman
            • Nov 2009
            • 503

            #35
            Nie jest to oswojony temat, więc automatycznie może budzić opór i strach. Ale czym innym jest fantazjowanie o czymś, a czym innym chęć zrobienia czegoś w rzeczywistości. Fantazjowanie może prowadzić do chęci spełnienia, ale mogą być między tymi dwoma odczuciami ogromne przepaście nie do przebycia. Wielu fantazji wcale nie chcemy przenosić do naszego życia.

            Napisał Masturbator1988
            A co powicie o tym, że mama od lat chodzi nago po domu przy mnie?
            Prawdopodobnie ten widok był pożywką dla fantazji, być może pierwsza naga kobieta, jaką widziałeś.
            "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
            a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

            Skomentuj

            • Masturbator1988

              #36
              No i właśnie mimo, że moje fantazje są niesamowicie mocne i podniecenie z nimi związane też przemijają i nie mam najmniejszej ochoty ich wprowadzać do życia. Opisałem je tak, że mogłoby się wydawać inaczej ale tak nie jest.
              Cały czas, odkąd je dostawałem zastanawiałem się czy to normalne do końca i czy nie grozi szeroko rozumianymi konsekwencjami, sam się bałem swoich myśli ale dzięki temu, że zobaczyłem, że nie ma to wpływu na moje życie oraz czytając opinię seksuologa poczułem się lepiej.
              Teraz już mama nie chodzi nago po domu, ale kiedy się to jeszcze zdarzało miałem już i tak zbyt dużo lat uważam.
              Dodam jeszcze, że matka to matka ale szczególnie w fantazjach nie można robić z niej istoty bezpłciowej, aseksualnej, w końcu to też kobieta.

              Skomentuj

              • Monula
                Ocieracz
                • Dec 2005
                • 154

                #37
                Napisał Masturbator1988
                No i właśnie mimo, że moje fantazje są niesamowicie mocne i podniecenie z nimi związane też przemijają i nie mam najmniejszej ochoty ich wprowadzać do życia. Opisałem je tak, że mogłoby się wydawać inaczej ale tak nie jest.
                Cały czas, odkąd je dostawałem zastanawiałem się czy to normalne do końca i czy nie grozi szeroko rozumianymi konsekwencjami, sam się bałem swoich myśli ale dzięki temu, że zobaczyłem, że nie ma to wpływu na moje życie oraz czytając opinię seksuologa poczułem się lepiej.
                Teraz już mama nie chodzi nago po domu, ale kiedy się to jeszcze zdarzało miałem już i tak zbyt dużo lat uważam.
                Dodam jeszcze, że matka to matka ale szczególnie w fantazjach nie można robić z niej istoty bezpłciowej, aseksualnej, w końcu to też kobieta.
                A jest jakiś cel w tym,że tak bardzo przykładasz się do opowiadania forumowiczom ze szczegółami,jak Ty do tego podchodzisz,co myślisz,czy mama biega nago po domu czy nie,udowadnianie że to nie jest nic złego.
                Po co to jest ?Wg mnie sprawia Ci przyjemność czytanie odpowiedzi i masturbujesz się myśląc o tym,że inni są w jakiś sposób ''przychylni'' ( to znaczy -nie zjadą cię z góry na dól za twoje fantazje)

                Skomentuj

                • Masturbator1988

                  #38
                  Napisał Monula
                  A jest jakiś cel w tym,że tak bardzo przykładasz się do opowiadania forumowiczom ze szczegółami,jak Ty do tego podchodzisz,co myślisz,czy mama biega nago po domu czy nie,udowadnianie że to nie jest nic złego.
                  Po co to jest ?Wg mnie sprawia Ci przyjemność czytanie odpowiedzi i masturbujesz się myśląc o tym,że inni są w jakiś sposób ''przychylni'' ( to znaczy -nie zjadą cię z góry na dól za twoje fantazje)
                  Po tej wypowiedzi uważam, że to ja mam najmniej skrzywioną wyobraźnię.

                  Skomentuj

                  • spirit_of_orb
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2007
                    • 397

                    #39
                    nie dąsaj się zboczku...
                    ja też nie jestem normalny, ale jak już się pucujesz ze swoją słabością to licz się z taką reakcją
                    przez pryzmat dialektyki sado maso

                    Skomentuj

                    • Masturbator1988

                      #40
                      A Ty następny objawiony z głupią odzywką? Bardziej przyjaźni ludzie, których w innym temacie spotkałem mi już pokazali profesjonalne opinie o takich fantazjach no i sam już dawno zauważyłem ile one są warte w "realu"i jaki zerowy wpływ na mnie mają. Kto jest zboczeńcem prawdziwie ten jest. Ja tylko w fantazjach.

                      Skomentuj

                      • spirit_of_orb
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Aug 2007
                        • 397

                        #41
                        ja tez tylko w fantazjach
                        przez pryzmat dialektyki sado maso

                        Skomentuj

                        • PawcioSyn
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 5

                          #42
                          nie wiem jak dlaczego tak bardzo negatywnie to większośc przyjmuje. jezeli założysz na penisa gumke a ona sie zabezpieczy to twój penis bedzie jak kazdy inny normalne mięcho w cipce. sam mam suuuper wyglądającą mamę, mam dziewczyne i często sie kochamy ale nie raz jak byliśmy na plaży czy jak bywała w samej bieliźnie podczas przebierania a ja to zobaczyłem to kutas mi sam z siebie stanął. nic wielkiego
                          Kocham Mamuśki

                          Skomentuj

                          • Maoam
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 714

                            #43
                            Ale prowokacja...
                            Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                            Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                            I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                            Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                            Skomentuj

                            • Ikcindow
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2009
                              • 323

                              #44
                              Temat sprzed pol roku, mlody odswiezyl, a numeru do matki nie dal..
                              Twardy jak kamień, nie ufaj ludziom, jesteś sam.
                              Tak już zostanie, ludzie to psy i suki

                              Skomentuj

                              • Kristof1303
                                Świętoszek
                                • Jan 2014
                                • 1

                                #45
                                Masz racje , większość znasz tu czegoś szuka i bezwzględny na to czym to jest cos pchnęło nas aby sie tu zarejestrować ... Tematy tabu sa rownież wyszczególnione wiec skoro ci jakże oburzeni i zniesmaczeni w swych komentarzach , tu trafiają i mimo wszystko czytają , to znaczy ze cos ich jednak tu ciągnie ...

                                To nie konkurs literacki ,wiec moim zdanie piszemy o czym chcemy i w jaki sposob chcemy .Najwazniesze uwazam to nawet w takiej formie ale dać ujście glabiacym sie w głowie myślą defakto pragnienia .

                                Skomentuj

                                Working...