Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Luk
    Erotoman
    • Feb 2006
    • 427

    ja pierdziele ludzie maja wieksze problemy niz krotkie wedzidelko, ja tam mam teraz niezla anegdotke z tym zwiazana (ale tylko dla paru zaufanych przyjaciol)

    Skomentuj

    • kuglarz
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 307

      Ronaldo - histeryzujesz. Jakbyś czytał wcześniejsze posty wiedziałbyś, że takich operacji jest wykonywanych bardzo dużo. Nie jesteś odosobnionym przypadkiem.

      Skomentuj

      • eee38
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 8

        Napisał Micho
        Czy można życ ze stulejką? bo ja chyba mam widząc ze zdjęć na necie i cze można uprawiac sex ze stulejką bo jak sie masturbóje to mam wytrysk i jest wszytsko OK tylko czy mozna uprwwiac sex i zyc z tym...
        Moj syn mial operowana stulejke w wieku 16 lat.Procz tego mial problem z wedzidelkiem i z tzw.zalupkiem.Myslalam, ze go zabije jak mi sie przyznal, ze ma z tym problem juz ponad 4 lata.Jak byl maly robilam co trzeba jako rodzic i sama go uczylam zeby pozniej robil to sm( sciagaie napletka np. w kapieli)..Mimo to-nie pomoglo. Mlody gdzies tam, wyczytal wlasnie o tych cudownych cwiczeniach...czyli sciaganiu skoroki coraz to mocniej, az w koncu zejdzie.Tym samym doprowadzil sie do zbliznowacen, ktore beda wymagaly powtornego zabiegu i juz nie bede Was straszyc co dalej....Nie czekajce, onojetnie czy lekarka jest mloda lasencja czy stary dziadek, wykladac sprzet na stol(przewaznie lekarze nawet nie zgadalaja) i smigac do lekarzy.Pieknie jak zabieg robiony jest w wieku dziecym, im pozniej tym gorzej...Gorszy obciach bedzie przed laska w lozku.. nie mowiac o problemach zdrowotnych. Chyba mnie nie nie zabijecie za przydlugawy post?
        Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną a mężczyźni bez kobiet...głupieją.

        Skomentuj

        • Persimon
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 1

          Mam miec nie długo zabieg i boje sie jak diabli ale mam inny problem ,chodzi mi oto źe mały stoi mi w najmniej oczekiwanym momencie a wiem źe przed zabiegiem przygotowują wszystko pielęgniarki w końcu to kobiety ,i niechcę źeby mi sie to przydaźyło,macie jakieś sposoby źeby uśpic małego na 1-2 dni ,słyszałem źe Brom pomaga ale jak i zkąd to wziąc pomocy

          Skomentuj

          • eee38
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 8

            Dostaniesz maszynke jednorazowke do golenia( na sucho), wysla Cie do WC zebys sie ogolil, kaza wrocic i wtedy....martw sie lepiej zebys w gacie sie nie posikal ze strachu.Nie mysl, ze piekne, biusciate pielegniarki beda sie zajmowaly Twoim malym( heh naiwny...;P), a juz na pewno on nie bedzie mial ochoty na brykanie, zreszta jeszcze dlugo po nie bedzie... Ten brom to sobie daruj heh, nie panikuj. Recze, ze Ci nie stanie....Dopiero pozniej lekarz kaze Ci wykonywac w domu robotki reczne dla cwiczen...
            Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną a mężczyźni bez kobiet...głupieją.

            Skomentuj

            • Luk
              Erotoman
              • Feb 2006
              • 427

              bedziesz mial takiego stresa ze sam sie skurczy

              Skomentuj

              • kuglarz
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2006
                • 307

                Mi pielęgniarka goliła włosy łonowe ;-). Ze stresu erekcji nie dostaniesz, a poza tym może dają jakieś leki by nie doszło do wzwodu, ale to tylko moje domysły.

                Skomentuj

                • picasso_24
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 24

                  Ja także miałem stulejkę, ale na szczęście zauważyli to lekarze kilka dni po moich narodzinach, więc raczej nie pamiętam jak przebiegała operacja, ale jedno co mi po tym pozostało to to, że od małego jak pamiętam, że nigdy mi napletek całkowicie nie zasłaniał żołędzi !!! Na początku jak widziałem fiutki kolegów w szatni, to się zastanawiałem czy ze mną jest coś nie tak. Ale teraz wiem, że wszystko ok. Na szczęście.

                  Skomentuj

                  • creafusion
                    Świętoszek
                    • Jul 2006
                    • 2

                    idziesz do lekarza urologa on ci daje skierowanie na zabieg bo zazwyczaj zabieg hirurgiczny jest jedyną opcją, jak jesteś niepełnoletni to idziesz z rodzicami do szpitala tam jak nie bedzie kolejek to ci to w max 2 dni zrobią znieczulenie miejscowe czyli w członka- nic nie boli i szybko sie goi- kumpel mial w wieku 18 lat robione. troszke skóry wycieli ale wszystko ok!

                    Skomentuj

                    • Luk
                      Erotoman
                      • Feb 2006
                      • 427

                      mi zrobili od reki
                      Ale lekarz to troche byl znajomy znajomej wiec moze dlatego...

                      Skomentuj

                      • Keps
                        Świętoszek
                        • Jul 2006
                        • 1

                        witam jestem nowy! mam problem mianowicie mam stulejke(14 lat mam)ale o tym juz czytałem!! nie mogę myc żołędzi poniewaz kiedy dotykam lekko palcem to boli wiec boje sie wziasc w całą dłon zeby umyc sie pod napletkiem!! zazwyczaj płukam tylko żołędź !! wie ktos czym moze byc powodowany ten ból??

                        Skomentuj

                        • Luk
                          Erotoman
                          • Feb 2006
                          • 427

                          nieprzezwyczajeniem skury do dotyku, jak troche sie zawezmiesz to sie przyzywczai i nie bedzie bolalo

                          Skomentuj

                          • phoenix__15
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 16

                            Ja mam najprawopodobniej krótkie wędzidełko. Może mi ktoś powiedzeć (doradzić) jakiegoś dobrego Urologa z łodzi. Najlepiej na Widzewie. Ile moze kosztować zabieg i wizyta?

                            Skomentuj

                            • nick
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2006
                              • 225

                              hmm ja tez miałem za krótkie wiezadełko, ale z czasem sie wyrobiło (rozciagneło) :p

                              Skomentuj

                              • phoenix__15
                                Świętoszek
                                • Dec 2005
                                • 16

                                a dokladniej w ile? i co robiłeś??

                                Skomentuj

                                Working...