Na co dziewczyna zwraca uwagę

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #76
    W Kielcach Emocipa? Musisz mieć prawie tak kijowo jak nerd w Radomiu

    Skomentuj

    • veritas
      Świętoszek
      • Sep 2009
      • 21

      #77
      Skoro już się tak upierasz, że nie możesz zaimponować to może uderz z innej strony. Masz jakieś zainteresowania? Jeżeli tak to może nawiąż kontakt z osobami, które mają podobne hobby - zajęcia w jakimś centrum kultury w Twojej okolicy. Wszystko to może brzmieć infantylnie, lecz od takich rzeczy należy zaczynać. Kumpel wziął ślub z dziewczyną, którą poznał... na serwerze grając w Lineage'a... Mnie to trochę rozbawiło no ale życzę im wszystkiego najlepszego

      Jeżeli nie masz żadnego hobby to znajdź coś co Cię kręci i podziel się tym z innymi. Od czegoś trzeba zacząć.

      "Nieważne, jak silny cios jesteś w stanie wyprowadzić, ale to, jak silny cios możesz przyjąć i mimo to wciąż iść do przodu..."
      Nasze gadanie Tobie nie pomoże. Nie podamy Ci złotego środka dzięki, któremu jutro będziesz mieć kobietę, która nie patrzy na wygląd i zawiera się w tych 2% w pełni sprawnych umysłowo. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Może spróbuj spojrzeć na kobiety z innej perspektywy, a ujrzysz je w innym świetle.

      Skoro grupa ludzi należy do klu klux klan to znaczy, że wszyscy biali są posranymi rasistami? Skoro islamiści organizują zamachy to każdy wyznawca islamu jest terrorystą?
      To jest Twój tok myślenia, a te 2% podałeś na odczepnego. Skazujesz wszystkich na porażkę. Każda blondynka jest głupia; każdy rudy jest fałszywy; każdy cygan to złodziej. Tworzysz sobie stereotyp "kobiety suki", który tylko utrudnia Ci życie. Mogę się mylić.

      Skomentuj

      • suchy2
        Ocieracz
        • Oct 2009
        • 124

        #78
        Co do błędów to przyznaję wam rację podobnie jak w innych aspektach gnojenia mnie, PRZEPRASZAM WSZYTKICH ZA BŁĘDY. Które nie przystoją absolwentowi UJ, inteligentowi, ani ćwierćinteligentowi, a które nieopatrznie popełniłem w wyniku pośpiesznego pisania. Poza tym zgadzam się, jestem cipą, zerem, zawsze będę sam bo się marzę i żadna mnie nie zechce, :-) Pasuje?

        Skomentuj

        • ninaaa

          #79
          Red, rozbawiły mnie Twoje obrazki

          Skomentuj

          • Lieutenant Nox
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2009
            • 345

            #80
            Z tematu na jedną stronę, zrobił się temat na stronę zaraz piątą. Ożywił nas kolega suchy, za co mu serdecznie dziękuję, a teraz może już iść się powiesić, tylko niech przedtem zostawi liścik pożegnalny i pozdrowi ekipę z BT ))
            [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
            Mateusz, rozdział 6, wers 24.

            Skomentuj

            • suchy2
              Ocieracz
              • Oct 2009
              • 124

              #81
              Tak, też zrobię skoro was to bawi, a wpadniecie do Kielc się posmiać na pogrzebie? Piszę poważnie.

              Skomentuj

              • Greedo
                Banned
                • Dec 2006
                • 1657

                #82
                Już myślałem że się powiesiłeś na kablach od serwera, bo Bt padło

                Skomentuj

                • suchy2
                  Ocieracz
                  • Oct 2009
                  • 124

                  #83
                  Dorzućcie mi coś jeszcze, mi to wali. Macie złego i żałosnego, można się powyżywać i dowartościować.

                  Skomentuj

                  • Lieutenant Nox
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2009
                    • 345

                    #84
                    Napisał Greedo
                    Już myślałem że się powiesiłeś na kablach od serwera, bo Bt padło
                    Też się obawiałem.. ;c!
                    Greedo, chodź się jeszcze dowartościujmy! Pokażmy mu jacy to my jesteśmy fajni, lepsi od niego, przystojni i utalentowani. Na bank będzie się cieszył razem z nami!
                    [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
                    Mateusz, rozdział 6, wers 24.

                    Skomentuj

                    • KP
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 301

                      #85
                      Anuszka... brak słów. To musiał być niesamowity moment. A on spojrzał na Ciebie jakoś, wykonał jakikolwiek gest, sygnał, coś?
                      Nothing's wrong today.

                      'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                      Skomentuj

                      • Kan
                        Świętoszek
                        • Apr 2012
                        • 8

                        #86
                        Zeszliście z tematu przez bezsensowną kłótnię a temat sam w sobie moim zdaniem bardzo ciekawy, bo co prawda każdy ma inne postrzeganie i co innego go pociąga, ale jednak wielu ludziom takim jak np. pan Suchy może pomóc podniesienie na duchu że posiada jakąś cechę na którą ktoś zwraca uwagę.

                        Chcę tylko dodać, że dużo łatwiej zrazić kogoś do siebie niż przyciągnąć. Może ktoś jest inteligentny, przystojny, bogaty i tak dalej, ale jeden błąd może sprawić że jako potencjalny partner jest skreślony, sam popełniłem w przeszłości wiele takich błędów przez które z sytuacji pewnej znalazłem się w punkcie wyjścia. Tylko że ja biorę poprawki na te błędy i nie czuję urazy do całego świata.

                        Skomentuj

                        • Zigollo
                          Świętoszek
                          • May 2012
                          • 9

                          #87
                          A zatem dziękuję wszystkim za poświęcenie czasu na odpowiedź na moje zawiłe pytanie. Swoją drogą to podczas dyskusji mój temat zszedł na dalszy plan .
                          Kolego Suchy. Taka mała rada (o ile jeszcze żyjesz). Użalanie się nad sobą nic nie da. Po prostu zmień coś w swoim życiu. Dlaczego nie miałeś dziewczyn? Znajdź ten powód i zmień go.
                          To tyle w tym temacie
                          Jeszcze raz bardzo dziękuję

                          Pozdrawiam
                          Zygi
                          Jeśli taniec masz w głowie i sercu to ciało już się wyćwiczy.

                          Skomentuj

                          • suchy2
                            Ocieracz
                            • Oct 2009
                            • 124

                            #88
                            Miałem, ale była nieatrakcyjna, dlatego nikt jej nie chciał poza mną. Ale na szczęście już z tym grubasem nie jestem.

                            I nie wiem co mam zmienić w sobie, bo prawie zawsze słysze od dziewczyn, że jestem super ekstra itd, ale dla nich moge być najwyżej kolegą, bo nie patrzą na mnie jak na faceta z których chciała by być. Tak mam zawsze, tylko sie powiesić.

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              #89
                              Suchy, dopadła Cie KARMA. Pogardziłeś "grubasem" to inne laski gardza Tobą
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • suchy2
                                Ocieracz
                                • Oct 2009
                                • 124

                                #90
                                Ale śmieszne.

                                Skomentuj

                                Working...