Szwagierka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #31
    A ja przyjaźń stawiam niżej niż miłość, jakoś nie przekonałem sie do przyjaźni, więc w starciu z miłością nie ma szans, jak dla mnie

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #32
      Napisał Adam z Raju
      sama słodycz,

      ekhm... skarbie to okreslenie jest chronione prawami autorskimi
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #33
        A czy on napewno to użył jako określenia, a może właśnie komuś chciał dać do zrozumienia w zakamuflowany sposób :> może to zestawienie dwuch słów nie jest przypadkowe :>

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #34
          Jakub... hm... trzeba przeprowadzic sledztwo licze na Twoja pomoc moj dzielny Watsonie
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • Adam z Raju
            Świętoszek
            • Sep 2005
            • 19

            #35
            to że jest śliczna i kręci w głowie to jedno - co do ruszenia jej chyba bym się nie odważył :-) zresztą Jakub masz racje Świętą - bo wszyscy możemy sobie powiedzieć że jesteśmy święci, ale czy każdy ręczyłby za siebie głową?? Nie układa ci sie z kobietą, twojej szwagierce też się nie układa z mężem, spędzasz duzo czasu na rozmowach o życiu - przyjaźni miłości i zauważasz po jakim czasie że lepiej rozumie cię niz twoja kobieta i że wiecej cie łączy i nic po prostu za każdym razem mozesz sobie tylko westchnąć kiedy przechodzicie koło siebie i dostać dreszczy kiedy cię dotknie... ;-))

            Skomentuj

            Working...