Które prezerwatywy najlepszej jakosci? Które polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ab191
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 1

    Witajcie,

    Mam jedno pytanie. Ponieważ parę miesięcy temu pękła nam gumka (Durex Classic) to do teraz mam po prostu tramę na samą myśl o pękającej gumce i ew. skutkach. Chciałbym się Was zapytać, bo gdzieś obiło mi się o uszy, że prawie zawsze pęknięcie gumki jest winą osoby, która ją zakłada, a nie błędem fabrycznym - oczywiście nie mówimy tutaj o przypadku, gdy przedziurawiona została gumka przez panią w kiosku. Czy to prawda? W takim wypadku, poprawne zakładanie prezerwatywy powinno eliminować szansę zapłodnienia.

    Ogólnie, staram się znaleźć jakiś sposób, który stłumi mój wewnętrzny stres, związany z tym, że gumka może pęknąć, niestety nie znalazłem aktualnie żadnego - pigułki hormonalne odpadają.

    Dodam jeszcze, że ostatnio stosowaliśmy Durex Extra Safe i nie pękały, ale i tak przed każdym razem ogarniał mnie stres.

    Jeżeli się w czymś pomyliłem, to prosiłbym o wskazanie mi błędu .

    Z góry dziękuję za odpowiedź .

    Skomentuj

    • roz34
      Erotoman
      • Jun 2010
      • 485

      Napisał ab191
      Witajcie,

      Mam jedno pytanie. Ponieważ parę miesięcy temu pękła nam gumka (Durex Classic) to do teraz mam po prostu tramę na samą myśl o pękającej gumce i ew. skutkach. Chciałbym się Was zapytać, bo gdzieś obiło mi się o uszy, że prawie zawsze pęknięcie gumki jest winą osoby, która ją zakłada, a nie błędem fabrycznym - oczywiście nie mówimy tutaj o przypadku, gdy przedziurawiona została gumka przez panią w kiosku. Czy to prawda? .
      a co mają napisać producenci???
      mi osobiście kilka lat temu strzeliły dwie ellite, w krótkim odstępie, po kilkumiesięcznym i częstym używaniu gumek tego typu. I te dwie zakładałem tak samo jak poprzednie. Firmy nie zmieniłem, ale przeszedłem na extra save potem na cienkie skin-y. i, odpukać, znów jest wszystko dobrze.

      i tak ma być
      fan minetki

      Skomentuj

      • Jack Daniel's
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2013
        • 244

        Co sądzicie o firmie Pasante? Znalazłem ciekawego Groupona i chciałem zainwestować trochę w "prewencję".

        Skomentuj

        • goiano
          Seksualnie Niewyżyty
          • Oct 2010
          • 230

          Napisał Jack Daniel's
          Co sądzicie o firmie Pasante? Znalazłem ciekawego Groupona i chciałem zainwestować trochę w "prewencję".
          Po latach poszukiwań gumek dla mnie, właśnie takimi okazały się Pasante. Wprawdzie użyłem do tej pory tylko ok. 10 sztuk, ale jak dla mnie są ekstra, i nie zmienię ich na inne. Są tanie i podobno bardzo dobre jakościowo.
          A co do Groupona to uważaj, bo może się okazać, że przepłacisz.
          Pasante w sieci są w przeróżnych cenach. Jaką cenę masz na tym Gruoponie?
          Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

          Skomentuj

          • Jack Daniel's
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2013
            • 244

            99zł za 100 sztuk (60 szt. Pasante i 40 Durex: 10 Sensitive, 10 Trim, 10 Delay, 10 Naturelle, 10 Regular, 10 Ribs and Dots, 10 Classic, 10 Extra Safe, 10 Pleasuremax, 5 Elite, 5 Performa).

            Skomentuj

            • goiano
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2010
              • 230

              Napisał Jack Daniel's
              99zł za 100 sztuk (60 szt. Pasante i 40 Durex: 10 Sensitive, 10 Trim, 10 Delay, 10 Naturelle, 10 Regular, 10 Ribs and Dots, 10 Classic, 10 Extra Safe, 10 Pleasuremax, 5 Elite, 5 Performa).
              Z tymi Durexami to się robi ciekawa oferta, ale same Pasante możesz kupić dużo taniej. Dokładnie teraz nie pamiętam, ale pakowane 144 sztuk chyba wychodzi ok 70 zeta, a po 12 sztuk 6,5 czy 7,5 (chyba zależy jakie).
              W tej ofercie z Groupona plusem może być to, że masz wiele rodzajów, i możesz sobie różne gumki wypróbować. Zwróć jednak uwagę na datę ich ważności, bo być może to jest przyczyną ich ceny. Ja tak kiedyś się zrobiłem, ale 12 gumek w miesiąc da radę jeszcze zużyć, ze stówą może być już gorzej, haha.
              Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

              Skomentuj

              • Jack Daniel's
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2013
                • 244

                Nie no, ostatnio na grouponie jak kupowałem pod koniec 2011 roku, to miały termin do czerwca 2014.
                100 gumek w miesiąc? Why not? 3 dziennie da radę

                Skomentuj

                • privjar
                  Świętoszek
                  • Jan 2013
                  • 19

                  chyba ręką
                  Żyj tak, aby innym było nudno, gdy umrzesz.

                  Skomentuj

                  • elka69
                    Banned
                    • Sep 2013
                    • 8

                    Tylko durex i tylko zapakowane w oryginalne pudelko, nigdy pojedyncze sztuki

                    Skomentuj

                    • Jack Daniel's
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2013
                      • 244

                      privjar, może Ty używasz ręki. Jednak bym prosił o nieobrażanie mojej Kobiety, ok? Mamy libido, mamy możliwość. Jak nie potrafisz uprawiać seksu 3xdziennie, to nie jest to mój problem

                      Skomentuj

                      • misiupysiu92
                        Świętoszek
                        • Oct 2013
                        • 31

                        Moim absolutnym faworytem, do którego konkurencja ma bardzo daleko jest Unimil Skyn Large.
                        A w sytuacjach zbyt dużego podniecenie Unimil Max Love.

                        Skomentuj

                        • mongoł32
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 48

                          Skyn Large są bardzo dobre,acz przyznajmy,że po dwóch latach na tabletkach trochę trudno się przestawić.
                          Dobry i tani sklep jest,gdzie pudełko kosztuje bodan 5.20. Od razu się dziesięć kupuje :-) I jest paragon,więc spoko. Strona chyba kondomok.pl

                          Skomentuj

                          • misiupysiu92
                            Świętoszek
                            • Oct 2013
                            • 31

                            mongoł ja miałem dokładnie to samo... Najlepsze było to, że moja kobieta brala tabletki podczas naszego pierwszego razu, niestety, po kilku miesiącach musiała przestać z powodów zdrowotnych...
                            Niestety nie wierzę w to, żeby wynaleziono gumkę, która da choć w połowie takie doznania jak seks bez niej. Ale Unimil Skyn Large IMO są najlepsze z dostępnych na rynku.

                            Skomentuj

                            • devilla
                              Świętoszek
                              • Nov 2013
                              • 7

                              Skyny najlepsze, zdecydowanie.

                              Skomentuj

                              • Adammmo
                                Banned
                                • Feb 2014
                                • 4

                                ja ufam tylko durex

                                Skomentuj

                                Working...