Gdzie i jak po raz pierwszy widzieliście cipkę/penisa?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Akori
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 29

    #76
    W prezencie dostawałam kolejne tomy Encyklopedii Wychowania Seksualnego... można się było poprzyglądać legalnie
    Bogini negocjowalnego afektu...

    Skomentuj

    • cassiass
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 5

      #77
      haha chyba mialam wtedy okolo 12-13 lat gowniarska gra w karty kto przegral - pokazywal haha ale juz taki prawdziwy "pierwszy raz" byl kiedy mialam okolo 16 lat ale naprawde dobrze przyjrzalam sie dopiero mojemu obecnemu chlopakowi

      Skomentuj

      • liqueur
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 29

        #78
        pierwszy raz w wieku chyba 5 lat siedziałem w brodziku z kolezanką odwrócony plecami do niej i co chwila zerkałem sam sie wstydziłem pokazac fajna cipka z niej była

        Skomentuj

        • Łobuz
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2007
          • 218

          #79
          HM........... kiedy to było..
          jak miałem jakieś 12 lat...
          ..u siostry ciotecznej-sama mi pokazała i pozwoliła dotknąć!
          miłe uczucie....

          Skomentuj

          • Civic
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 44

            #80
            No ja przy pierwszym lodziku. Pod moim domem na kanapie. Ja byłam zaskoczona, że jest taki piekny, a on,że ja to zrobilam.
            "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

            Skomentuj

            • chłopczyk
              Świętoszek
              • May 2006
              • 34

              #81
              Ja w przedszkolu. Macalismy sie z kolezanka na lezakach podczas popolusniowej drzemki. Teraz sie smieje ze mnie molestowala

              Skomentuj

              • Civic
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 44

                #82
                O spoko..od dziecinstwa widze miałes pociągi..<hahaha>
                "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

                Skomentuj

                • petterras
                  Świętoszek
                  • Mar 2007
                  • 12

                  #83
                  a ja pierwszy raz widzialem cipkę w wieku 12 lat.razem z kolega mlodszym o rok namówilismy 11 letnia sasiadke na pokazanie nam.Bylo to na wiosce więc ukryliśmy sie w sadzie za drzewami,ona zsunęła spodnie,z majtkami na kostki a my patrzyliśmy.Dobrze nie pamiętam ale chyba nawet dotykalem palcami.Wszystko przerwała nami jej mama,zawołała ją na objad...

                  Skomentuj

                  • Sun Kwo
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 128

                    #84
                    Napisał chłopczyk
                    Ja w przedszkolu. Macalismy sie z kolezanka na lezakach podczas popolusniowej drzemki. Teraz sie smieje ze mnie molestowala

                    Miałem identycznie.

                    Zawsze czekałem na leżakowanie na takich śmiesznych leżakach żeby Kinga pokazała swoje co nieco a zaczynało się niewinnie od pokazywania tyłka

                    Skomentuj

                    • euphoria
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 3

                      #85
                      oj ja to widziałem jak miałem nie wiem ile lat ale młody byłem moja siostra cioteczna mi pokazała a nawet dała dotknąć i polizać
                      Henryk z Krakowa

                      Skomentuj

                      • nomikoland
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 2

                        #86
                        Pierwsz Raz z Ukochaną 18

                        Hej, zarejestrowałem sie tu dzisiaj i odrazu mam do was pytanko. Poznalem Dziewczyne, Cudna ma 18 lat (kończy je we wrzesniu tego roku) przyjerzdza do mnie 24 maja i chcemy sie wtedy Kochać. Ja osobiscie mam obawy co do Pocalunku, dlugo tego nie robilem Ona tak samo. Jak zaczac sie Calowac aby nie dac plamy ?? POMOCY!!

                        Skomentuj

                        • Tomi17
                          Świętoszek
                          • Jun 2007
                          • 10

                          #87
                          Penisa od kiedy pamietam a cipke to jakos tak w przeczkolu xD

                          Skomentuj

                          • Skorka
                            Wspomógł BT
                            • Aug 2006
                            • 38

                            #88
                            Penisa pierwszy raz widziałem swojego. Jeśli chodzi o obcego to miałem wtedy około 10 lat i 24letni wówczas brat mojego kumpla zawołał mnie do sadu i powiedział : " Patrz." , trzymając w dłoni wielkiego, owłosionego, prężącego się penisa. Bałem się patrzeć więc zakryłem oczy. Potem kilka razy wołał mnie do swojej piwnicy i pokazywał mi go a mojego ssał. Wtedy nie sprawiało mi to przyjemności i czułem się źle z tym. Chyba odbiło się to na mojej psychice bo w wieku 15 lat z dwoma kumplami pokazywaliśmy sobie penisy, masturbowaliśmy się nawzajem, z jednym nawet braliśmy sobie do ust, ja mu się raz spuściłem
                            Pokazywałem sobie również z dwoma kuzynami.
                            Cipkę zobaczyłem w wieku około 10 lat, moja siostra i koleżanka zrobiły sobie domek ze stołu przykrytego kocem i zawołały mnie. Odchylam koc a tu dziewczyny leżą i podnoszą nogi ukzaując mi dwa tyłki i dwie różowe cipki.
                            Całkeim możliwe że wcześniej widziałem u kuzynki z którą bawiłem się w rodzinę i na podwórku leżeliśmy na w piaskownicy przykryci kocem, oboje nago. Historia niemiło się skończyła, bo nadszedł ojciec kuzynki i odkrył nas. Dostałem takie klapsy na tyłek że do dzisiaj czuję Wujek myślał że się kochaliśmy, ale wtedy chyba o seksie nie myślałem, po prostu leżeliśmy sobie i sie tuliliśmy.

                            Pozdrawiam
                            pegaz83
                            Last edited by Skorka; 09-06-07, 20:40.
                            Nie ma sprawy

                            Skomentuj

                            • Werreq
                              Świntuszek
                              • Apr 2007
                              • 59

                              #89
                              Nie wiem czy bombelek 88 umie czytać ale dał stronę no to chyba umie: "Zasadniczo petting polega na zaawansowanych pieszczotach erotycznych, czyli pieszczeniu narządów płciowych" nie sądzę, żeby narządy płciowe były od pasa w górę!

                              http://www.agnieszka.com.pl/petting.htm tak dla pewności.
                              Last edited by sister_lu; 24-03-09, 03:47.

                              Skomentuj

                              • swi3ty
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 3

                                #90
                                aaaaaa
                                Last edited by swi3ty; 10-04-09, 20:00. Powód: aaaaaa

                                Skomentuj

                                Working...