Niezwykle prosty masaż dla każdego

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warszawiak2011
    Świętoszek
    • May 2011
    • 2

    Niezwykle prosty masaż dla każdego

    Masaż może stanowić świetny element gry wstępnej. Dlatego chciałbym Wam opisać bardzo prosty masaż, którego nauczyłem się kiedyś na zajęciach z dbania o kręgosłup. Jest on tak prosty, że nie trzeba poświęcać czasu na jego naukę. Nie wymaga on jakichkolwiek przyborów (typu olejki, ręczniki). Nie trzeba mieć siły w rękach, aby go wykonywać. Nie można nim zrobić krzywdy masowanej osobie. I można go wykonywać nawet w ubraniu.

    A oto jak taki masaż wykonuje się.

    Osoba masowana kładzie się na brzuchu, z rękoma wzdłuż ciała. Masażysta staje lub klęka koło niej i kładzie swoją dłoń na końcu kręgosłupa osoby masowanej, tuż przed pupą. Dłoń powinna być ustawiona pod kątem 90 stopni do ciała osoby masowanej. Następnie masażysta zaczyna swoją ręką bujać leżącą osobę na boki. Powinien zacząć to robić bardzo powoli, a następnie stopniowo zwiększając szybkość oraz zakres bujania. Po chwili należy spytać osobę masowaną jakie tempo oraz zakres bujania najbardziej jej odpowiadają.

    Taki masaż świetnie rozluźnia kręgi kręgosłupa. Ponadto rytmiczne bujanie odpręża całe ciało oraz umysł.

    Do takiego masażu można jeszcze dołączyć wizualizację, czyli masażysta opowiada jakąś scenę lub historię, którą osoba masowana wyobraża sobie. Najlepiej gdyby była ona w jakimś stopniu połączona z ruchem bujania. Ja np. wymyśliłem sobie 3 historyjki:
    osoba masowana leży w hamaku na plaży na np. Karaibach;
    lub na pokładzie jachtu;
    lub przebywa w stanie nieważkości w kosmicznej stacji orbitalnej.
    Taką wizualizację można dodatkowo wzbogacić o elementy erotyczne, np. do osoby masowanej podchodzi przystojny tubylec, kapitan jachtu lub kosmita i zaczynają baraszkować.

    Zachęcam Was gorąco do przetestowania tego masażu i podzieleniem się swoimi wrażeniami.
    Platformy forex ranking
  • michuchu
    Świntuszek
    • Jul 2010
    • 64

    #2
    Nie wydaje mi się zbyt ciekawy a tym bardziej erotyczny. To już chyba lepiej zwyczajnie pomasować i pogłaskać partnerkę. Też nie ma w tym filozofii, a chyba przyjemniejsze niż takie bujanie.
    Sorki za krytykę, Twojego pierwszego posta. Masaż może i byłby ciekawy ale raczej nie jako gra wstępna. Ty go tak wykorzystujesz?

    Skomentuj

    • Warszawiak2011
      Świętoszek
      • May 2011
      • 2

      #3
      Napisał michuchu
      Nie wydaje mi się zbyt ciekawy a tym bardziej erotyczny. To już chyba lepiej zwyczajnie pomasować i pogłaskać partnerkę. Też nie ma w tym filozofii, a chyba przyjemniejsze niż takie bujanie.
      Sorki za krytykę, Twojego pierwszego posta. Masaż może i byłby ciekawy ale raczej nie jako gra wstępna. Ty go tak wykorzystujesz?
      Jest to dosyć nietypowy masaż, dlatego najlepiej przetestować go samemu, aby sprawdzić, czy będzie on nam odpowiadał czy nie jako element gry wstępnej (u mnie się sprawdzał). Kiedyś byłem na próbce masażu tajskiego i omal nie uciekłem masażystce, tak był dla mnie nieprzyjemny. Ale znam osoby, którym właśnie tajski masaż bardzo odpowiada.
      Platformy forex ranking

      Skomentuj

      • BrokenBrain
        Świętoszek
        • Apr 2011
        • 13

        #4
        Taki rodzaj masażu nie daje najmniejszej przyjemności, odprężenia mojej partnerce.
        Zdecydowanie woli moje własne improwizacyjne metody

        Skomentuj

        • zimny
          Świętoszek
          • Jun 2011
          • 2

          #5
          Ja ostatnio sporo testowałem z masażami na swojej partnerce i powiem, że sporo nauczyłem się z nagrań video i sporo poczytałem.Po kilku próbach udało mi się doprowadzić ją do kobiecego wytrysku. Ale zajęło mi to kilka podejść, bo partnerka nie wiedziała co się z nią dzieje, że czuje dziwne jakby mrowienie w calym ciele. Ostatnio subskrybowałem poradnik tego faceta od blogu, bo wypadało by się jeszcze pouczyć. Partnerka mówi, że coraz trudniej wytrzymać jej do kolejnego naszego spotkania, bo niestety jeszcze nie mieszkamy razem. Zobaczymy co będzie dalej
          Last edited by anduk; 15-07-11, 23:36. Powód: moderator usunął i tego się trzymaj :)
          http://********************/blog/

          Skomentuj

          Working...