Seks z parą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jay
    Erotoman
    • May 2006
    • 456

    #61
    w szerszym grone napewno jest bardzo ciekawie... chciałbym kiedyś trafić na taką impreze
    .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

    Skomentuj

    • Karla
      Świętoszek
      • May 2006
      • 23

      #62
      Napisał jay
      w szerszym grone napewno jest bardzo ciekawie... chciałbym kiedyś trafić na taką impreze
      chcesz ich namiary?

      Skomentuj

      • malinkaa7
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 242

        #63
        Ja bym niechciała uczestniczyć w zbiorowym seksie. Teraz mi to nawet by przez myśl nie przeszło, może kiedyś.. Ale wątpie, bo ja wole kochać się tylko z moim mężczyzną i nie chce by na to nikt patrzał

        Skomentuj

        • KrzysiekV
          Ocieracz
          • Jun 2006
          • 150

          #64
          Z autopsji

          To ja troche opowiem z mego zycia.

          Dawno temu z ma eks pojechalem (w Niemczech) do takiego klubu. Byli i solo i byly pary. Atmosfera fajna, ogladalismy jak robia inni, kochalismy sie na takim lozku wodnym i inni nas podgladali. Ale ustalilismy ze nie bedziemy z innymi i tego sie trzymalismy. Rozmawialismy z paro kolo 40ski, i powiedzieli nam ze do takich rzeczy trzeba dorosnac, i nie radzili mlodym ludzia.

          Gdy sie rozstalem z dziewczyna poznalem fajna trzydziestke, tylko do seksu i erotycznych spotkan. Bardzo mila nauczycielka, ale laczyl nas tylko seks. I znia to rozmawialem o tych sprawach, ze i chetnie i zrobilismy to. Suma sumarum piescila ja w klubie inna kobieta a paru mezczyzn sie pieprzylo. To bylo faktycznie podniecajace, ale tylko w takim seks zwiazku. Nie mogl bym patrzec sie jak faceci ujezdzaja ma kobiete. Jedynie inna kobieta by wchodzila w gre, lecz sytucja by byla podobna, bo moze ja ja bym chcial stuknac, i tego bym nie chcial dziewczynie zrobic. Wiec to dla mnie jak na razie odpada.

          Na koniec to jeszcze w sprawie takiego postu z poczatku, gdzie gosciowi dziewczyna pozwolila na wolny strzal. Jest duza roznica miedzy teoria i praktyka, i w milosci mozna sie tego bardzo bolesnie przekonac. Moja dziewczyna (bo mieszkamy troche daleko od siebie) powiedzila ze mi absolutnie ufa. Jechalem do kolezanki o belgii i powiedziala ze mi ufa i kocha, wiec sie nie boi. Ba, gdybym zdradzil to by plakala ale wybaczyla, bo mnie nie chce stracic.

          No i ja pojechalem. Na 100% mialem czyste zamiary i nie zdradzilem mej ukochanej. Ale jak ona zrozumiala co mi powiedziala i wiedziala ze bede u tej kolezanki nocowal, sie bardzo przestraszyla. I napisala, ze mnie kocha tak bardzo ze gdybym zdradzil, to w tej chwili by zerwala ze mna jakikolwiek kontakt. Nie wyobraza sobie dzielenia sie mna. I tak to wlasnie wyglada, i za to ja cenie. W milosci nie ma dzielenia sie nia z trzecimi. Teoretycznie sie czlowiek na wszystko zgodzi, ale jak zrozumie jakie moga byc skutki, to sie jedak opanuje.
          Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

          Skomentuj

          • YoungStallion
            Perwers
            • Jul 2005
            • 1184

            #65
            Krzysiek masz identyczne poglądy w tej materii co ja


            Napisał malinkaa7
            bo ja wole kochać się tylko z moim mężczyzną i nie chce by na to nikt patrzał
            Taaa, zapomnialas dodac ze chcesz sprobowac z inną kobietą ale tylko Ty bo nie umialabys patrzec jak Twoj facet inna posuwa.
            Last edited by YoungStallion; 02-07-06, 14:41.
            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
            Stanisław Lem

            Skomentuj

            • bigskizo
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2006
              • 226

              #66
              Ja tam bym nie chcial,bo mam dziewczyne i tylko do niej naleze i nie chcialbym zeby ktos dolaczyl do nas. Jesli bylbym sam to mooglbym sproowac opcji 2 kobiety i ja

              Skomentuj

              • jay
                Erotoman
                • May 2006
                • 456

                #67
                a czemu nie opcja jedna kobieta i dwuch kolesi??
                .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                Skomentuj

                • OMFG
                  Erotoman
                  • Mar 2006
                  • 613

                  #68
                  Napisał jay
                  a czemu nie opcja jedna kobieta i dwuch kolesi??
                  yyyyyyyy, bo tamta mu bardziej odpowiada?

                  Skomentuj

                  • jay
                    Erotoman
                    • May 2006
                    • 456

                    #69
                    tylko się zapytałem żeby to jakoś uzasadnił.... że tak powiem robie tutaj tak żeby było więcej o czym gadać...... i nie pytam o tamtą tylko o radzaj trójkąta.....
                    .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                    Skomentuj

                    • OMFG
                      Erotoman
                      • Mar 2006
                      • 613

                      #70
                      Ja rozumiem o co pytasz tylko jak mozna inaczej uzasadnic dlaczego wybralo sie akurat taki rodzaj trojkata. Ja tez wybral bym 2K+M.

                      Skomentuj

                      • Czarodziejka
                        Perwers
                        • Sep 2005
                        • 963

                        #71
                        "W milosci nie ma dzielenia sie nia z trzecimi. Teoretycznie sie czlowiek na wszystko zgodzi, ale jak zrozumie jakie moga byc skutki, to sie jedak opanuje."

                        święte słowa

                        Skomentuj

                        • jay
                          Erotoman
                          • May 2006
                          • 456

                          #72
                          ale tu nie jest mowa o miłości tylko o trójkąciku
                          .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                          Skomentuj

                          • Czarodziejka
                            Perwers
                            • Sep 2005
                            • 963

                            #73
                            KrzysiekV wyraził swoje zdanie na temat trójkąciku i ja się z nim zgadzam. (stąd ten cytat)
                            uważam, że jeśli jest miłość to tylko we dwoje.

                            Skomentuj

                            • jay
                              Erotoman
                              • May 2006
                              • 456

                              #74
                              miłość tylko we dwoje a zabawa we dwoje no i w więcej też
                              .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                              Skomentuj

                              • marihuanaaaaa
                                Ocieracz
                                • Aug 2006
                                • 181

                                #75
                                Orgie hmmm...czemu nie
                                Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

                                Skomentuj

                                Working...