W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co robicie ze spermą?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bi.girl
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 380

    wypuść na brzuch i zetrzyj chusteczką, proste?
    but if you gimme your love, you won't regret it.
    now gimme your touch, you won't forget it.

    Skomentuj

    • Alfio
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 80

      Spuszczam się w ręcznik, który potem po prostu daję do prania. Czasem zakładam prezerwatywę. To bywa całkiem przyjemne. Lubię po wytrysku oglądać sobie soczek, który ze mnie wypłynął.

      Skomentuj

      • rafikboy
        Świętoszek
        • May 2007
        • 3


        ten filmik całkowicie uświadamia jak i co...., powinni ten fragment dołączać do lekcji uświadamiających - wtedy nie było by problemu(jakie sam miałem) co i gdzie....jak dla mnie obecnie chusteczki to norma przy łóżku

        Skomentuj

        • Danci
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 51

          Hmm... Jak bierzesz chusteczkę to skieruj ją jak najbliżej penisa... Ja osobiście spuszczam się też czasem na łóżku na brzuch normalnie...

          Skomentuj

          • Barti777
            Banned
            • Mar 2009
            • 66

            Ja sie spuszczam w piżame czasem w chusteczkę albo w kołdre

            Skomentuj

            • grrr
              Erotoman
              • Mar 2007
              • 368

              chusteczka jest dobra tylko ja to troche dopracowalem. zrob z chusteczki tak jakby czepek tak aby srodek chustki byl przy twoim penisie, rogi chustki skieruj w kierunku jader, poluzuj troche chysteczke przy czubku penisa tak aby nie przerwala sie podczas poruszania i masz tak jakby prezerwatywe z chusteczki. mam nadzieje ze ta rada ci pomoze
              "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

              Skomentuj

              • jankes57
                Świntuszek
                • Mar 2009
                • 60

                dżon ja np. podkradałem kondony bratu

                Skomentuj

                • Alfio
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 80

                  Jeśli to nie tylko błąd w wystukaniu litery to chodzi ci pewnie o kondomy, a nie "kondony".

                  Skomentuj

                  • Hann
                    Ocieracz
                    • Apr 2009
                    • 110

                    Najprościej w ręcznik papierowy, ulubioną szmatkę jak to było w American Pie której nie posiadam lub w skarpetkę (oryginalnie)
                    0statnio edytowany przez Hann; 30-04-09, 04:08.
                    I'm not hero, hero always die.
                    I'm legend ,legend never die!

                    Skomentuj

                    • Makka
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 5

                      ja sie spuszczam na panele potem wycieram

                      Skomentuj

                      • motte
                        Świętoszek
                        • May 2009
                        • 4

                        Chusteczki są do niczego. Cienkie, małe, przeciekają, przyklejają się. Używam tylko jak już naprawdę nie ma innej możliwości. Najlepsze są ręczniki papierowe jednorazowe. Koszt 1 do 3 zet za 2 rolki. Jeśli jest niebezpieczeństwo ochlapania prześcieradła, to przcież można rozłożyć na prześcieradło - nawet dwie warstwy. Ale jeśli ktoś to robi w nocy to i tak trochę spermy zostaje do rana na członie. Dlatego po czymś takim bokserki do prania na drugi dzień. Jak ktoś pisał wyżej należy dbać o czystość - nie kisić ementalera

                        Skomentuj

                        • Ygreko
                          Erotoman
                          • Sep 2006
                          • 557

                          A po co rozkładać ja to zawsze robię tak że podstawiam pod sam członek zwinięty kilkukrotnie papier toaletowy tak by strzał nie wyleciał a cały zebrał się na lub w papierze. Później resztę ściągam palcem od dołu i wycieram. A i tak z reguły chce mi się po zabawie iść do łazienki wysikać wiec problemu nie ma.

                          Skomentuj

                          • Wesoly Jas
                            Banned
                            • May 2009
                            • 239

                            nie wiem czy to prawda ale nie ktorzy robia sobei test " NA ZDROWIE" polega on na zwaleniu sobie ptaka i wlaniu zawartosci bezposrednio do kieliszka pozniej sie wypija krzycac wczesniej NA ZDROWIE!!



                            ja robie ze sperma jedna rzecz naciskam przycisk i spuszczam wode

                            Skomentuj

                            • dmp
                              Świntuszek
                              • Apr 2009
                              • 69

                              robie dokladnie to co wesoly jas naciskam przycisk i leci

                              Skomentuj

                              • juliusp
                                Ocieracz
                                • Aug 2007
                                • 155

                                na podłogę i potem wycieram
                                albo na prześcieradło - wtedy zostawiam do wyschnięcia

                                Skomentuj

                                Working...