Masowanie prostaty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oobb
    Świntuszek
    • Apr 2007
    • 61

    #31
    bardzo przyjemna zabawa,przy której możliwe jest dojście do orgazmu, jednak jak już wspominali przedmówcy wymaga otwartości i rozluźnienia

    Skomentuj

    • Schatten
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 608

      #32
      Napisał wstydliwa20
      Witam,
      krótko i na temat-co sądzicie o masowaniu prostaty? Panowie-lubicie to? Jeśli tak...proszę o konkretne wskazówki Wiem, że można wewnętrznie i zewnętrznie-co dostarcza lepszych doznań? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
      Pozdrawiam
      uwielbiam
      ...some like it dirty/some like it clean/
      some like it tender/and some like it lean/
      some fuck for fun/some for prestige...

      Skomentuj

      • papużka

        #33
        ostatnio eksperymentowaliśmy na wzajem z naszymi pupciami i przyznam, że moje kochanie mało nie oszalało z rozkoszy jak włożyłam tam paluszek drodzy panowie - odrzućcie stereotypy na bok!!!

        Skomentuj

        • czarnazolza
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 13

          #34
          My po romantycznej kapieli siedząc jeszcze w wannie ogolilismy sobie nawzajem nasze miejsca intymne, (polecam bo było baaardzo przyjemnie i wesoło) no a potem juz w łóżeczku podczas 69 lizałam mu jajuszka które były takie gładziutkie mmm... potem masowałam palcem okolice odbytu tzn tak jakbym chciała mu tam włożyć paluszek i lizałam języczkiem miejsce między jajuszkami a jego dziurką i tak sobie mruczał słodko. A potem powiedział ze to było na maxa przyjemne.
          Good girls go to heaven, bad girls go where they want .

          Skomentuj

          • Karookarolina
            Perwers
            • May 2009
            • 1050

            #35
            Ja tam od dawna się czaję, zeby zaaplikowac mu palucha do dupki, tylko On nie pozwala. Co za chłop no!
            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

            Skomentuj

            • TheScorpion
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 8

              #36
              Sex analny w całej okazałości jest cudowny. Nie tylko poprzez paluszek, ale także poprzez zabawki Moja dziewczyna bardzo to lubi sprawiać mi przyjemność.

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                #37
                Ja tam lubie zwłaszcza tą wewnętrzną stymulację i to różnymi zabawkami: palcami, wibratorkiem, straponem i ostatnio nową zabaweczką nexusem. Swoją drogą mojej żonie nexus też sie spodobał. Po takich pieszczotach mam odlot i strzelam po ścianach.

                Skomentuj

                • badacz
                  Ocieracz
                  • Oct 2009
                  • 156

                  #38
                  masaż zewnętrzy mi wogóle nie sprawia przyjemności tylko drażni ale za to wewnętrzy hmmm bomba tylko niestety moja ukochana jakoś nie myśli się kwapić żeby mi to zaproponować i muszę sobie radzić na inne sposoby
                  --->>>DaNgEruSe<<<---
                  ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                  Skomentuj

                  • dinizen
                    Świętoszek
                    • Oct 2009
                    • 22

                    #39
                    Wewnątrz jeszcze mnie żadna nie pieściła, choć to proponowałem. Aktualnie moja żona nie może się do tego przełamać. Jednak pieszczoty zewnątrz dają dużą rozkosz już po, czuje wtedy taki dodatkowy dreszczyk rozluźniający.

                    Skomentuj

                    • opermr
                      Świętoszek
                      • Nov 2009
                      • 5

                      #40
                      odpowiem tak ogolnikowo do tematu. Nie lubie TAKICH stereotypów i nigdy się nimi nie przejmuje. Jedyne co mnie zniechęca to to żeby moja dziewczyna się nie zniechęciła... Pierwszy kontakt z takimi zabawami miałem sam ze sobą. Spróbowałem i nie było nic przyjemnego w tym wszystkim, ani w wsadzaniu sobie czegokolwiek TAM, ani nie odczuwałem nic super przyjemnego z masowania prostaty od wewnątrz. Ktoś wyżej napisał, że to indywidualna sprawa i chyba ma rację, bo mi sprawia przyjemność masowanie od zewnątrz. Co do spraw analnych, czasami mam taką ochotę, aby coś porobić. Lubię eksperymentować, więc zacząłem z wibratorami i zabawkami, które kupiłem dla dziewczyny. Nie powiem pierwszy raz nie był przyjemny, bo nadziewanie się na dużego wibratora nawet trochę bolało. Nie często tak się bawiłem, ale gdy już to zawsze szedłem o krok dalej. W końcu czasami miałem ochotę sobie zrobić dobrze, jednocześnie mając wibrator tam i to dopiero było super przyjemne...
                      Polecam wszystkim zabawy i eksperymentowanie, bo zatrzymać się na jednej rzeczy to nie jest sposób na znalezienie wszystkich sposobów na dobrą zabawę i orgazm, a kto wie kolejny pomysł będzie jeszcze przyjemniejszy?

                      Skomentuj

                      • radek_k

                        #41
                        czasem podczas masturbacji pieszczę sobie prostatę na zewnątrz, super sprawa

                        Skomentuj

                        • iksior_x
                          Świntuszek
                          • Jul 2009
                          • 54

                          #42
                          kurcze właśnie ostatnio zacząłem się zastanawiać czy może moja partnerka tu nie zagląda (nie mówię jej o BT) bo podczas pozycji na jeźdźca jak unoszę biodra to ona od razu zabiera się do masowania mojej prostaty i "dziurki" nie powiem że mi się to nie podoba ale jeszcze nie próbowała wsadzać paluszka Ogólnie to myślę że szczytowanie połączone z stymulacją prostaty jest nad wyraz przyjemniejsze niż tak "normalnie"

                          Skomentuj

                          • Jeronimo_
                            Erotoman
                            • Feb 2010
                            • 393

                            #43
                            Przyznam się, że ostatnio moja dziewczyna zrobiła mi dobrze w ten sposób. I jedyne co mogę powiedzieć, że to były najsilniejsze orgazmy w moim życiu. Aż zobaczyłem gwiazdy .O reszcie nie będę wspominał. I to jeszcze zanim zaczęliśmy się kochać.
                            A więc jeśli prawdą jest to co mówią, że taki orgazm jest podobny do kobiecego to ja z miejsca składam protest za niesprawiedliwość .
                            "purposelessness is my purpose"

                            Skomentuj

                            • Adalbert27
                              Świntuszek
                              • Dec 2009
                              • 88

                              #44
                              Mi to nie przeszkadza gdy kobieta wkłada mi tam palec, ale żeby też nie było to za często. 1 stycznia miałem mega orgazm gdy podczas lodzika pieściła mój tyłek-wkładała palec, lizała. Być może nawet mój najsilniejszy orgazm. Ale raczej prostaty tam nie stymulowała. Jestem jednak na to otwarty...

                              Skomentuj

                              • Prostata
                                Świętoszek
                                • Mar 2010
                                • 3

                                #45
                                Właśnie, odkryłem u siebie ten magiczny punkt. Moja żona niechętnie podchodzi do tego tematu. Może ktoś poleci masażystkę w Warszawie, która wymasuje prostatę.
                                Dla niezdecydowanych - polecam. Odlot

                                Skomentuj

                                Working...