Czy nosicie coś w pupie bądź cipce na co dzień?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koma4
    Świntuszek
    • Jan 2018
    • 62

    Noszę czasem korek. Najczęściej w pracy. Bardzo podniecające. Wstawanie, siadanie, przejście korytarzem...i na ogół prędko muszę biec do łazienki, bo nie mogę wytrzymać. W toalecie daję upust ;-). Czasem wkładam coś do cipki, przeważnie mały wibrator. Zdarza się, że z tym wibratorem siadam za biurko i jak się troszkę powiercę, to mam orgazm w pokoju pełnym ludzi. Fajna sprawa. Jak dotąd nikt chyba nie zauważył. Choć czasem mam taką fantazję, żeby ktoś zauważył właśnie i żeby któryś z panów przyglądał się, kiedy ja za tym biurkiem szczytuję, a reszta ludzi niczego nie świadoma....

    Skomentuj

    • Don Kam

      Serio nikt nie zauważył? Musisz się dobrze "maskować"

      Skomentuj

      • koma4
        Świntuszek
        • Jan 2018
        • 62

        Napisał Don Kam
        Serio nikt nie zauważył? Musisz się dobrze "maskować"
        Nie, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Łatwo się maskować zasłaniając monitorem ;-). Myślę zresztą, że nawet gdyby ktoś cokolwiek zauważył, to nie pomyśli, że to o to chodzi....

        Skomentuj

        • Don Kam

          Chyba, że tak

          Skomentuj

          • obcasik
            Świętoszek
            • Dec 2018
            • 14

            Noszenie korka jest podniecające,wiem bo sam noszę,sama myśl o tym że go mam w sklepie,w pracy,na ulicy a nikt o nim nie wie jest super

            Skomentuj

            • kumkacz
              Świntuszek
              • Oct 2006
              • 78

              noszenie korka w pupie jest mega podniecające. Mój rekord to prawie 2 tygodnie, wyjmowałem tylko na chwilę gdy byłem w toalecie. Korek nie jest duży jakies 3,5cm średnicy, ale długość chyba z 12cm. Próbowałem tez większe rozmiary, ale po jakimś czasie sprawiały mi ból. Chociaż na krótką mete np. 2-3h to super sprawa.

              Skomentuj

              • obcasik
                Świętoszek
                • Dec 2018
                • 14

                Ja mam kilka korków,ale najbardziej lubie nosić ten o średnicy 7cm,z dłuższą stopką.

                Skomentuj

                • Mike_Maja
                  Świętoszek
                  • Apr 2019
                  • 37

                  Jak ja Wam zazdroszczę dziewczyny! Mi się nigdy nie udało chodzić z korkami. Bardzo mnie podniecały, ale mi wypadały lub wpadały...

                  Skomentuj

                  • Michal_symp
                    Banned
                    • Aug 2013
                    • 283

                    Uch, to Wam opowiem, czym podzieliła się niedawno moja bardzo bliska przyjaciółka. Nie dziwcie się, znamy się od w sumie 30 lat, niejedno sobie opowiadaliśmy i nie ma tematów tabu :-)

                    Ona używa koreczka czasami. Kilka dni temu wsadziła sobie go w tyłeczek i zabawiała się sama ze sobą w łóżku. I zasnęła.
                    Rano się obudziła, poszła do łazienki i... przypomniała sobie o korku. Szybki zwiad i... jest w środku. Na szczęście udało się go wydalić.

                    Wyobrażam sobie ten moment, gdy uświadomiła sobie, że już nie wystaje i nie ma jak go złapać. Przed oczami stanęły mi filmiki z netu jak chirurg wyciąga coś z tyłka osoby zabawiającej się niewprawnie... Masakra. Mieszkamy w nie za dużej miejscowości, już słyszałem w głowie te ploty na mieście...

                    Skomentuj

                    • ritka
                      Banned
                      • Aug 2019
                      • 16

                      Moj byly wsadzal mi w cipe kulki 😍a w dupke korek😁

                      Skomentuj

                      • obcasik
                        Świętoszek
                        • Dec 2018
                        • 14

                        Ja spałem nie raz z korkiem i jakoś nie wpadł mi do środka

                        Skomentuj

                        Working...