W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak długo trwa wasz stosunek?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kolos
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 11

    #31
    kiedyś własnie z zegarkiem w ręku 2 godz włóż-wymij i nie bolało jakoś nadzwyczajnie

    Skomentuj

    • manus dei
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 420

      #32
      Kilkugodzinne erekcje.... taaaaaaaaaaa.... do ogierów się nie zaliczam, ale kumpli mam i z tego co wiem im też kilka godzin pełnej gotowości się nie zdarza... chociaż nie... jednemu się zdarzyło... pewne pigułki czynią cuda, nigdy więcej już z nich nie skorzysta
      "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

      Skomentuj

      • takitam
        Świętoszek
        • Aug 2005
        • 41

        #33
        najkrócej to chyba z 3 min na usprawiedliwienie dodam ze byłem mocno wyposzczony, a średnio to ok 20 min

        Skomentuj

        • kolos
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 11

          #34
          ok może być wiem swoje ty swoje

          Skomentuj

          • manus dei
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 420

            #35
            Kolos ja nic nie mówię.... tylko jakies niewielkie pojęcia na temat ciała człowieka, jego budowy oraz możliwości mam.
            "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

            Skomentuj

            • kolos
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 11

              #36
              tego nie twierdze ale nie zgodze się z tobą że 2-godzinna erekcja jest niemożliwa czy też arcybolesna

              Skomentuj

              • rozporek
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2005
                • 335

                #37
                Człowieku - sprawdź w słowniku słowo erekcja. Niemożliwa jest 2h. Byś musiał schudnąc po czymś takim o 30kg conajmniej ;P
                <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                <Shadowdean> Połykaj

                Skomentuj

                • kolos
                  Świętoszek
                  • Jan 2006
                  • 11

                  #38
                  hahhahahhaha spoko no ok mój zegarek sie śpieszy hahhahahahahaha 30 kg hahhaha chyba tobie sie myli erekcja z ejakulacją drogi rozporku hahhahahah

                  Skomentuj

                  • Krzyś
                    Świętoszek
                    • Jan 2006
                    • 31

                    #39
                    Możliwa jest nawet dłuższa. Jak już wspominałem w wątku o pierwszym razie, wszystkiego razem trwało to jakieś 3,5 godzinny - i miałem wzwód przez acły ten czas. Do tego nieraz zdarzało mi się masturbować gdzieś tak godzinę-półtorej. Kwestia wprawy.

                    Skomentuj

                    • Redchemist
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 396

                      #40
                      Z tego co pamietam mój nadłuższy niecałą minutę...Partnerka była mocno nieusatysfakcjonowana
                      Varium et mutabile semper femina

                      Skomentuj

                      • mosiek
                        Świntuszek
                        • Jan 2006
                        • 84

                        #41
                        Nie zazdroszcze Ci...
                        Ale moze opowiesz nam od poczatku jak to bylo z Twoja ex ?:]

                        Skomentuj

                        • Redchemist
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 396

                          #42
                          Było bardzo standardowo: poznaliśmy się w pubie...na imprezie u kolegi zbliżyliśmy się do siebie...Chodziliśmy 10 miesięcy Po raz pierwszy nago zobaczyłem ją po 8 miesiącach a po raz pierwszy całowaliśmy się po 7...Ona chciała wcześniej ale ja się wstydziłem i nie potrafiłem całować namiętnie, czego ona mnie nauczyła...
                          Varium et mutabile semper femina

                          Skomentuj

                          • kolos
                            Świętoszek
                            • Jan 2006
                            • 11

                            #43
                            Napisał Krzyś
                            Możliwa jest nawet dłuższa. Jak już wspominałem w wątku o pierwszym razie, wszystkiego razem trwało to jakieś 3,5 godzinny - i miałem wzwód przez acły ten czas. Do tego nieraz zdarzało mi się masturbować gdzieś tak godzinę-półtorej. Kwestia wprawy.
                            w końcu jakiś porządny facet a nie mylący erekcje z ejakulacja hhahahahhahahhhah to było boskie

                            Skomentuj

                            • MyszkaZ
                              Erotoman
                              • Dec 2005
                              • 535

                              #44
                              Aby roznicom zdan na przyszlosc zapobiec, i co nieco udowodnic niedowiarkom:

                              Wzwód prącia - erekcja


                              Biologia, Medycyna


                              Wzwód prącia, erekcja, fazowy i złożony proces wypełniania krwią ciał jamistych prącia, w którym mają znaczenie: neuroprzekaźniki (np. dopamina, oksytocyna), ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym, układ krążenia, mięśniowy, stan zdrowia, bodźce erotyczne, osoba partnera.

                              W fazie nabrzmiewania członka rozkurczają się przegrody ciał jamistych, tętnice rozszerzają się, a naczynia żylne są uciskane. W fazie wiotczenia obkurczają się mięśnie ciał jamistych członka.

                              Z przeprowadzonych badań z zastosowaniem specjalnej aparatury pomiarowej wynika, że czas trwania erekcji zależy od wieku mężczyzny: do 25 roku życia – 54 min; 26-30 lat – 54 min; 31-35 lat – 47 min; 36-40 lat – 41 min; 41-45 lat – 31 min; 46-50 lat – 29 min; 51-55 lat – 27 min; 56-60 lat – 22 min; 61-65 lat – 19 min; powyżej 65 lat – 7 min.

                              Hasło opracowano na podstawie „Słownika Encyklopedycznego Miłość i Seks” Wydawnictwa Europa. Autor - Lew Starowicz. ISBN 83-87977-17-9. Rok wydania 1999.
                              Even though she seems so high
                              He knows that she can't fly
                              and when she falls out of the sky
                              He'll be standing by

                              Skomentuj

                              • piegusek
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2006
                                • 265

                                #45
                                najczesciej 1h lub 1,5h.bylo tez pare razy 2h

                                Skomentuj

                                Working...