W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalanie topless

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzydki27

    #61
    w Danii też, ale na ogół mają góre, natomiast dół to tylko sznureczki aaaa i szatnia wspólna no ale o to to nie wiem czy akurat one walczyły

    Skomentuj

    • Aluno1992
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 196

      #62
      No czyli spoko, tylko grunt żeby dzieci nie zgorszyć...
      "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

      Skomentuj

      • mck159
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 3

        #63
        Niby czym miałbyś je zgorszyć? Widokiem ludzkiego ciała!? (ale to straszne)

        Skomentuj

        • rozyczka70
          Erotoman
          • Mar 2007
          • 656

          #64
          ...topless ostatnio spotkało się nam w... jednym z marketów - babka była tak rozentuzjazmwana kupnem cycnoszów w promocji (dwa w cenie jednego), że po kolejny rozmiar wybiegła z przebieralni własnie topless...
          Rozyczka
          vel
          Szukający Myśliciel

          Skomentuj

          • Gurgun
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 707

            #65
            Napisał mck159
            Niby czym miałbyś je zgorszyć? Widokiem ludzkiego ciała!? (ale to straszne)
            Tak, bo ludzkie działo to złoooooooo. Jak się projektuje sobie łazienkę na przykład, to trzeba pamiętać, żeby lustra nie były za nisko, bo możnaby w nim zobaczyć dół swojego ciała i siać zgorszenie na samym sobie. Przecież każdy wie, że patrzenie na gołe ciało to grzech. Po coż innego Bóg stworzyłby ubrania?

            Wogóle nie wiem co strasznego ludzie widzą w piersiach. Przecież dzieci widzą je jeszcze jako niemowlaki jak z nich pobierają pokarm. A w telewizji pilnuje się, żeby nie było nic widać jak nie wiem co, podczas gdy pokazywanie przemocy jest ok. Sorry za OT ale trochę mnie poniosło
            Gurgun - jaki jest każdy widzi

            Skomentuj

            • rozyczka70
              Erotoman
              • Mar 2007
              • 656

              #66
              Napisał Gurgun
              Tak, bo ludzkie działo to złoooooooo. Jak się projektuje sobie łazienkę na przykład, to trzeba pamiętać, żeby lustra nie były za nisko, bo możnaby w nim zobaczyć dół swojego ciała i siać zgorszenie na samym sobie. Przecież każdy wie, że patrzenie na gołe ciało to grzech. Po coż innego Bóg stworzyłby ubrania?
              Gurgun, siem jakiś nawiedzony stałeś, czy cuś?
              Rozyczka
              vel
              Szukający Myśliciel

              Skomentuj

              • Gurgun
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 707

                #67
                Napisał rozyczka70
                Gurgun, siem jakiś nawiedzony stałeś, czy cuś?
                Ehhhh.....taki niestety urok for internetowych, że sarkazmu w głosie nie słychać
                Gurgun - jaki jest każdy widzi

                Skomentuj

                • rozyczka70
                  Erotoman
                  • Mar 2007
                  • 656

                  #68
                  Gurgun - no niby tak
                  Rozyczka
                  vel
                  Szukający Myśliciel

                  Skomentuj

                  • Luk
                    Erotoman
                    • Feb 2006
                    • 427

                    #69
                    Napisał Aluno1992
                    No czyli spoko, tylko grunt żeby dzieci nie zgorszyć...
                    Hehe, przypomina mi się jak w wieku ok. 10 lat byłem na lazurowym wybrzeżu, gdzie plaże dzieliły się na normalne (czyli też topless) i nudystów

                    Skomentuj

                    • rozyczka70
                      Erotoman
                      • Mar 2007
                      • 656

                      #70
                      ...gdzież nam do Europy...
                      Rozyczka
                      vel
                      Szukający Myśliciel

                      Skomentuj

                      • Sexy_man
                        Perwers
                        • Feb 2007
                        • 1163

                        #71
                        Nom, do Europy to nam daleeeeko pod tym względem.
                        Przecież pamiętacie historię dziewczyny, która dostała mandat w jakimś mieście w Polsce od funkcjonariuszy policjii (czy straży miejskiej) za opalanie się topless nad akwenem wodnym. I później toczył się proces, o któym mówili w reportażach telewizyjnych.

                        Ja, jako że często bywam w pewnym państwie Europy Zachodniej, to na plażach, co za pierwzym razem było dla mnie szokiem, opalanie topless jest na porządku dziennym, I to panie w młodym,starszym, mocnostarszym wieku korzystają z tej formy kąpieli słonecznej.
                        Na takiej plaży oczywiście bym pozwolił mojej kobiecie opalać się topless. Ale na plaży w Polsce?Zwykłej plaży? Jeśli byłaby jedyną-to nie ma co się wygłupiać i narażać się na "brak poszanowania obyczajów" i dostać mandacik- i lepiej nie opalać się topless.
                        Więc wszystko zależy od miejsca,sytuacji-czy bym pozwolił opalać się mojej pannie topless. Bo trza się rozsądkiem kierować w życiu
                        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                        Skomentuj

                        • Gurgun
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 707

                          #72
                          Napisał Sexy_man
                          Nom, do Europy to nam daleeeeko pod tym względem.
                          Przecież pamiętacie historię dziewczyny, która dostała mandat w jakimś mieście w Polsce od funkcjonariuszy policjii (czy straży miejskiej) za opalanie się topless nad akwenem wodnym. I później toczył się proces, o któym mówili w reportażach telewizyjnych.
                          Całe szczęście niedawno proces się zakończył u uznano, że w opalaniu topless nie było nic złego. Tak więc Polska zrobiła krok w dobrym kierunku
                          Gurgun - jaki jest każdy widzi

                          Skomentuj

                          • Aluno1992
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 196

                            #73
                            No i dobrze, w końcu zaczynamy się równać z resztą świata. Ostatnio odkryłem, że na terenie mojego miasta można nawet prowadzić wideorozmowy! o.O
                            Polska idzie do przodu

                            No a z tym zgorszeniem to chodziło o to, żeby dzieci w wieku kiedy ich umysły są wrażliwe na hmm... goliznę, cokolwiek to by miało oznaczać, lepiej uniknąć biernej edukacji ich. Takie me zdanie
                            "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

                            Skomentuj

                            • rozyczka70
                              Erotoman
                              • Mar 2007
                              • 656

                              #74
                              ...musi jesio upłynąć sporo czasu, by społeczeństwo zaczęło chociażby w większości akceptować...dane z badań opinii publicznej nie napawają optymizmem... no ale bądźmy dobrej myśli
                              Rozyczka
                              vel
                              Szukający Myśliciel

                              Skomentuj

                              • Gurgun
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 707

                                #75
                                Napisał Aluno1992
                                No i dobrze, w końcu zaczynamy się równać z resztą świata. Ostatnio odkryłem, że na terenie mojego miasta można nawet prowadzić wideorozmowy! o.O
                                Polska idzie do przodu

                                No a z tym zgorszeniem to chodziło o to, żeby dzieci w wieku kiedy ich umysły są wrażliwe na hmm... goliznę, cokolwiek to by miało oznaczać, lepiej uniknąć biernej edukacji ich. Takie me zdanie
                                Cóż, skoro takie twe zdanie to je szanuję, ale nie rozumiem. W końcu kiedyś nie było wogóle ubrań i dzieci jakoś wyrastały na ludzi. Obecnie w afryce piersi się chyba nie zasłania i afrykanie jakoś żyją. Dzieci na całym świecie są karmione piersią, a żeby buzią wcelować w cyc to muszą na tą pierś spojrzeć. Tak więc nie sądze, że widok piersi może coś z psychiką dziecka zrobić

                                Piersi są naturalne, statystycznie wszyscy mamy jedną!
                                Gurgun - jaki jest każdy widzi

                                Skomentuj

                                Working...