W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie raczej dla panów: ogolone czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Golum
    Świntuszek
    • Oct 2006
    • 81

    Na blaszkę lub pasek :-)
    Do samego końca... Mojego lub jej

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 850

      Jak to jest na blaszkę? Nie znam tego określenia
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • mientus
        Erotoman
        • Feb 2019
        • 616

        Nie wiem jak to jest na blaszke ale mnie to sie kojarzy z wygoleniem na zero.

        Skomentuj

        • onWponczochach
          Ocieracz
          • May 2022
          • 144

          Ogolone, ewentualnie tygodniowy zarost badz krotko przystrzyzone ale najsmaczniejsze gladkienie wyobrazam sie przedzierac przez chaszcze by mi lufe nie zarysowalo

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            Napisał onWponczochach
            Ogolone, ewentualnie tygodniowy zarost badz krotko przystrzyzone ale najsmaczniejsze gladkienie wyobrazam sie przedzierac przez chaszcze by mi lufe nie zarysowalo
            Lufe to ci najskuteczniej zarysuje włąśnie tygodniowy zarost.
            HATE ME!

            Skomentuj

            • Magiczny96
              Świętoszek
              • Jan 2014
              • 32

              wygolone kozak!
              Życie nie bajka? No ale jak kto😂

              Skomentuj

              • onWponczochach
                Ocieracz
                • May 2022
                • 144

                Napisał koneser666
                Lufe to ci najskuteczniej zarysuje włąśnie tygodniowy zarost.
                No jeśli tak jestes gotow pocierac tygodniowy zarost to faktycznie jak o szczotke ryzowa ja sobie przy gladkiej czy tygodbiowo zarosnietej cipce nic nie zarysowalem sa gusta i gusciki kazdy lubi to co lubi

                Skomentuj

                • ziger
                  Ocieracz
                  • Sep 2013
                  • 164

                  Ja lubie z delikatnym zarostem, jak ma paseczek jest sexi, tez Lubie ogoloną.

                  Skomentuj

                  • Irfan
                    Świętoszek
                    • Oct 2022
                    • 7

                    Moja ma zawsze wygoloną, ewentualnie paseczek

                    Skomentuj

                    • Marduk666
                      Ocieracz
                      • Mar 2015
                      • 191

                      I jedno ma swój urok i drugie. Zabrzmie staroświecko i niemodnie, ale podczas standardowego bzykanka nijak mi to 'technicznie" nie przeszkadza i lubię się pobawić takim kudlatym, mokrym z podniecenia bobrem. Gdy chodzi o pieszczoty oralne nie lubię szukać cipki w gąszczu i nie mam estetycznych doznan gdy mam ten gąszcz w ustach. Przeszkadza, dekoncentruje i niezależnie od jak najbardziej dbającej o higienę partnerki powoduje odruch wymiotny. Jeden przypadkowy włos w ustach to już dla mnie za dużo a co dopiero... Dziś to mało modne chyba, ale wygolona cipeczka z fryzurką powyżej najbardziej mi się podoba wizualnie. Zupełnie wygolona jest ok, nic nie przeszkadza w zabawach, jednak w porównaniu do wspomnianej ostatniej jak dla mnie wygląda mniej kobieco Co kto lubi...

                      Skomentuj

                      • milymarcin
                        Świntuszek
                        • Jun 2020
                        • 56

                        Ogolone. Lubię lizać a nieraz jak partnerka siedzi mi na twarzy i porusza biodrami. Wtedy mam całą twarz w jej soczkach.

                        Skomentuj

                        • krau_li
                          Świntuszek
                          • Dec 2021
                          • 65

                          Ja lubię albo zupełnie wygolone, albo krótko przystrzyżone. Busz to nie moja działka.
                          Bardzo lubię jak moja panna wygoli się na zero i tak dzień, dwa później gdy się kochamy wyjdę z niej i ocieram się o ledwie co odrosnięte ostre włoski. Mniam.

                          Skomentuj

                          • Mistrzu93
                            Świętoszek
                            • Apr 2016
                            • 25

                            Jeszcze jakoś rok temu (chyba nawet tutaj pisałem) to napisałbym, że tylko i wyłącznie full wygolone ale ostatnio do tych wygolonych dołączają też nieco zarośnięte, może nie na full ale już troszkę mocniejsze owłosienie, które prześwituje przez jakąś niezakrywającą w 100% przez bieliznę to mnie mega nakręca od niedawna.

                            Skomentuj

                            • jlukaszek
                              Świętoszek
                              • May 2010
                              • 15

                              Jak wiele osób napisało zarówno gładziudkie są cudowne, jak również zarośnięte. Kiedy w grę wcohdzą pieszczoty i zabawy oralne to wolę jak cipka jest gładka, lub jest bardzo nieznaczny zarost, podczas seksu bez zabaw oralnych lubię jak moja kochanka ma nawet większy zarost.

                              Skomentuj

                              • BiMa
                                Świętoszek
                                • Jan 2023
                                • 15

                                Dla mnie najważniejsze żeby była zachowana higiena. Czy to gładka czy Zarośnięta ważne żeby była zadbana.
                                Tak samo jak ja staram się "nie śmierdzieć" tam - tak samo powinna dbać o to kobieta.

                                Skomentuj

                                Working...