Pewniejsze - gumka czy tabletki?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manus dei
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 420

    #16
    zdecydowanie gumka, wszelkie pękniecia i zsunięcia są spowodowane złym zakładaniem, nie słyszałem jeszcze osobiście o żadnym przypadku żeby z gumką stało się coś nie tak (nie wspominam nawet o tym że minimalizują ryzyko złapania czegoś), a tabletki cóż... znam jedno dziecko z tabletek jednak osobiście wolę jak kobieta bierze tabletki, jest to wygodniejsze
    "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Mi pękła RAZ w ciągu pięciu lat- ale tylko dlatego, że rozmiar był niedobry. Nigdy się nie zsunęła.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • justyneczka
        Świętoszek
        • Jul 2005
        • 6

        #18
        pare razy sie nam zsuneła .......pigolki moze sa bezpieczniejsze , ale wole gumki...po coi mam sie faszerowac chormonami???......

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          W twoim wieku to faktycznie nie byłoby rozsądne.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • justyneczka
            Świętoszek
            • Jul 2005
            • 6

            #20
            no tak staruszku moze to i parawda

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              No i doczekałam się...
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #22
                Ta 70 kilkuprocentowa skuteczność jezeli chodzi o gumki i prawie 100% w tabletkach zalezy w zasadzie od stosowania (pękniecie, zsunięcie gumy, spoznienie sie z tabletką).
                Ja osobiście odradzam gumki jezeli masz stalą partnerke bo to dziadostwo. co kikladziesiąt minut trzeba wymieniac (problemy z nawilzaniem przy dluzszym stosunku), odczuciami, po dluzszym czasie przynajmniej ja nie umiem utrzymac prawidlowego wzwodu.
                W tabletkach trzeba byc konsekwentnym i miec dobrą pamięć.
                Osobiście polecam plastry antykoncepcyjne- wymiana raz a tydzien, wieksza tolerancja przy spoznieniu niz przy tabletkach. Tylko trzeba uwazac na nie przy kąpieli, ale i tak mocno sie trzymają.
                Jak masz przygodne zajomosci to juz wiesz co wybrac

                Justyneczko
                po coi mam sie faszerowac chormonami???......
                Tabletki, zwlaszcza plastry mogą zmniejszyc dolegliwosci bólowe podczas okresu i uczynic go bardzo regularnym
                Last edited by sister_lu; 14-04-09, 22:30.
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • Kasiulka26
                  Świętoszek
                  • Aug 2005
                  • 17

                  #23
                  Pytanie moim zdaniem troche smieszne. Nie ma watpliwosci ze lepsze od gumki sa tabletki. Sa przede wszystkim o wiele wiele skuteczniejsze. Sama biore je od prawie szesciu lat

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5246

                    #24
                    Ta, ale blety nie uchronia Ciebie przed AIDS, calym wachlarzem chorob wenerycznych i innych infekcji.
                    Sa optymalnym srodkiem tylko w wypadku uprawiania seksu z jednym, zaufanym czlowiekiem.

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • karas
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 22

                      #25
                      moja pani bierze tabletki napoczątku lekko protestowałem wiadomo skutki uboczne potem bałem się czy aby napewno jest prawdą ich 99 procentowa skuteczność i nie kończyłem w środku teraz powoli się przekonuje
                      ale jeśli chodzi o przygodne znajomości to wiadomo co jest lepsze

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5246

                        #26
                        Kiedys widzialem taki fajny grafik-rozpiske.

                        Kochasz sie z kims bez gumki = kochasz sie ze wszystkimi partnerami, z ktorymi owa osoba kochala sie bez gumki.
                        I ze wszystkimi partnerami tamtych partnerow, z ktorymi kochali sie bez gumki.
                        I ze wszystkimi partnerami partnerow owych partnerow etc.

                        Latwo wyobrazic sobie taka piramide. A chorobe zlapac jeszcze latwiej

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • FionaFC
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 39

                          #27
                          Mimo wszystko zostane przy tabletkach, one są bardziej skuteczne od kondomów, gdyż ten niewielki % to prawdopodobnie przypadki (ach zapomniałam zażyć). Nie ma tego stresu w razie jakiegos pęknięcia czy czegoś innego. Już pisałem na ten temat, że nie lubie gumek i nie wyobrażam sobie seksu z wieloma partnerkami, należe do grupy ludzi, o konserwatychnych poglądach w sprawach związków, aczkolwiek liberalnych jesli chodzi o sam seks
                          Przy zachowaniu odpowiedniej higieny raczej nic nie złapiesz jeżeli masz stałego partnera/partnerke.
                          Last edited by FionaFC; 19-08-05, 19:12.
                          W życiu piękne są tylko chwile- Trzeba złamać ten stereotyp :-))

                          P.S.

                          Skomentuj

                          • twarożek
                            Świętoszek
                            • Aug 2005
                            • 3

                            #28
                            moj chlop ma chif a i tak sie bombiemy(jak czesto sie da )))uzywamy durexów...no i raz ide sie zbadac ... miłosc az po grob .....

                            Skomentuj

                            Working...