W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zmiana ciała:P

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anver
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 1

    #16
    Chętnie bym poznał co i jak czują kobiety, a czego ja jako facet nigdy nie poczuję. No może bym sobie odpuścił menstruację...

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      a ja nie - skoro one moga to co miesiac to jeden raz by mnie nei zabil... tak sadze
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Ardein
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 115

        #18
        kobieta z okresem i agresją faceta. aj-aj-aj. moze bolec

        Skomentuj

        • Koloblicin
          Ocieracz
          • Feb 2006
          • 136

          #19
          Przede wszystkim sprawdziłbym jak to jest z tym seksem i z tą masturbacją u kobiet. Trochę zabawy solo + numer z partnerem. A w międzyczasie wybadałbym dokładnie odczuwalność ciała na wszelkie bodźce. I zrobiłbym sobie kilka fotek, aby popatrze ćna nie jak już wszystko wróciłoby do normy
          "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

          Skomentuj

          • Żyrafa
            Świętoszek
            • Feb 2006
            • 11

            #20
            Napisał Ardein
            dziwne podejscie - nie wydaje mi sie zebym czul tylko czlonkiem. odczuwac mozna calym cialem. trzeba tylko...chciec.
            A doprowadzil Cię ktoś do orgazmu pocałunkami w szyje i pieszczeniem piersi? ;-)

            Skomentuj

            • TRS Broskow
              Perwers
              • Dec 2005
              • 961

              #21
              Sprawdziłbym wyższą tolerancję kobiet na ból, jak? Skopałbym framugę drzwi swoimi piszczelami… : >

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                Napisał Żyrafa
                A doprowadzil Cię ktoś do orgazmu pocałunkami w szyje i pieszczeniem piersi? ;-)
                Ja kiedyś faceta doprowadziłam. Ale to było czas pewien temu i bardzo specyficzny facet.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Ardein
                  Ocieracz
                  • Oct 2005
                  • 115

                  #23
                  Napisał Żyrafa
                  A doprowadzil Cię ktoś do orgazmu pocałunkami w szyje i pieszczeniem piersi? ;-)

                  a ile % kobiet w ogole nie ma orgazmu? i czy strefa erogenna musi doprowadzac do orgazmu? wazne kto dotyka czy gdzie dotyka? :>

                  Skomentuj

                  • szyderca
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jan 2006
                    • 200

                    #24
                    Moby w jednym z wywiadów odpowiedział na takie właśnie pytanie następująco: 'poszedłbym do sex shopu, kupił bym wszystkie zabawki i potem pieprzył bym się ze sobą całą noc!' W 100% się z nim zgadzam! Chciałbym poczuć co znaczy wielokrotny orgazm!!
                    Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                    Skomentuj

                    • Księciunio
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 348

                      #25
                      hehehe mogloby byc ciekawie, cieawe jakie to mialoby skutki na przyszlosc
                      Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                      Skomentuj

                      • lawlessness
                        Erotoman
                        • Aug 2006
                        • 504

                        #26
                        Gdybym jeden dzien byłą męzczyzną miałabym zakwasy w przedramionach od zabawy penisem
                        Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                        Skomentuj

                        • toxicgirl
                          Banned
                          • May 2006
                          • 783

                          #27
                          mi by wystarczyly dwa dni..hehe poszla / poszedl bym na dziwki , potem sama bym sie pozabawiała penisem...i chciala btm zeby jakas laska zrobila mi francuza..noi i oczywiscie chciala bym 'zobaczyc' jak to jeste siusiac na stojąca

                          Skomentuj

                          • Meg
                            Świętoszek
                            • Jul 2006
                            • 33

                            #28
                            heh my tez kiedys o tym rozmawialismy i doszlismy do wniosku ze fajnie by bylo zamienic sie tak cialkami na jeden dzien, zeby doswiadczyc tego co druga strona, ale oczywiscie tylko ze soba zadnych eksperymentow z postronnymi osobami.
                            mysle ze byloby to ciekawe przezycie, moze nawet dowiedzielibysmy sie czegos nowego o sobie

                            Skomentuj

                            • hardkor
                              Ocieracz
                              • May 2007
                              • 112

                              #29
                              najpierw bym kupił wibrator i się pjeścił potem sex z jakimś facetem, założył bym miniówke ściągną majteczki i wyszedł na dwór - totalny odlot

                              Skomentuj

                              • M&B

                                #30
                                Cały dzionek bawił bym się cyckami i tarmosił brzoskwinkę

                                Skomentuj

                                Working...