W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odkryta żołądź w bieliźnie?...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexuolog
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 4

    Odkryta żołądź w bieliźnie?...

    Słuchajcie mam dwa pytanka. (mam 16 lat)

    Ostatnio dużo czytałem o stulejce. Mama powiedziała mi, że niby w wieku 3-4 lat jak miałem operacja na jądro, które nie schodziło do moszny (podobno dużo dzieci to ma?) to przy okazji mi zrobili niby coś tam, że nie będę miał stulejki. Do 15 roku życia nie ściągałem skórki poza żołędzia i potem troszkę mnie "bolało" gdy próbowałem to robić (naciąganie się wędzidełka). Ostatnio gdy "ćwiczyłem" to po wszystkim naplet nie zakrywał mi całego żołędzia. Pomyślałem, że zwalczyłem w znacznej części stulejkę (która chyba wróciła) bo gdy tylko mi teraz staje to skóra sama schodzi na luzie.

    Mam pytanie. Czy to normalne, a wręcz powinno tak być, że naplet nie zakrywa całego żołędzia, gdy penis jest w spoczynku?
    Czy jeżeli tak, to bolało was, gdy żołądź dotyka/ał bielizny, przyzwyczailiście się?

    Drugie pytanie. Często spotykam się z takim czymś, że nawet z gumką trzeba uważać, bo zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę.
    W moim toku rozumowania, to przecież jeżeli się nie spuścisz w środku to nie będzie ciąży, a przecież wystarczy, że przed dojściem, wyjmiesz "małego".
    Więc o co chodzi z tym ryzykiem?
  • Tott
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 42

    #2
    Jak masz gumkę od Durexa to na 99% wpadki nie będzie.Pod warunkiem, że poprawnie ją założysz.Nie wiem czy to normalne
    czy nie to u mnie kiedy sobie penis śpi to żołądź jest całkowicie zakryty.

    Skomentuj

    • Aluno1992
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 196

      #3
      Dobrej jakości guma nie pęknie jeżeli pozbędziesz się niej powietrza. Trzeba poćwiczyć.
      A kształtów penisów jest tyle, ilu ich właścicieli. Każdy jest inny i może ty po prostu tak masz. Niektórzy mają cąły czas odsłoniętą główkę i tyle
      "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

      Skomentuj

      • Sexuolog
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 4

        #4
        Zauważyłem, że jak zakryje (odwinę skórkę) to penis staje się strasznie mały.
        A jak jest troszkę odkryty to jest większy i grubszy. Tylko wtedy jest ten problem, ze boli kiedy jest suchy i się o coś dotyka/ociera?

        Pytanie do tych co tak go "noszą". Ile sie przyzwyczajaliście do "odkrytego"żołędzia?

        Skomentuj

        • Quirel
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 32

          #5
          Napisał Sexuolog
          [...]Czy to normalne, a wręcz powinno tak być, że naplet nie zakrywa całego żołędzia, gdy penis jest w spoczynku?
          Czy jeżeli tak, to bolało was, gdy żołądź dotyka/ał bielizny, przyzwyczailiście się?
          To nie jest normalne, ale jeśli mama powiedziała Ci, że miałeś coś zrobione żeby nie mieć stulejki, a dodatkowo napletek nie zakrywa Ci całego napletka to znaczy tylko tyle, ze byłeś obrzezany. A więc u Ciebie to całkowicie normalne.
          Natomiast ja osobiście nie jestem obrzezany i wiem, że nie wytrzymałbym chyba dłużej gdyby żołądź dotykał mi bielizny, jednak wiem iż z czasem to przechodzi, Tobie też przejdzie.
          Napisał Sexuolog
          Drugie pytanie. Często spotykam się z takim czymś, że nawet z gumką trzeba uważać, bo zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę.
          W moim toku rozumowania, to przecież jeżeli się nie spuścisz w środku to nie będzie ciąży, a przecież wystarczy, że przed dojściem, wyjmiesz "małego".
          Więc o co chodzi z tym ryzykiem?
          Niestety nie ma tak fajnie. Plemniki już wcześniej mogą się wydostać z penisa z tzw. proejakulatem, czyli bezbarwną cieczą która wypływa w czasie w wzwodu (u niektórych w ilościach znacznych, u innych nie).
          To co opisałeś to tzw. stosunek przerywany - skuteczność bliska zeru.
          Następna sprawa, to możesz się przez to nabawić nerwicy i problemów z erekcją.
          A więc używać przysłowiowej gumki z głową.

          Skomentuj

          • Sexuolog
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 4

            #6
            Napisał Quirel
            To nie jest normalne, ale jeśli mama powiedziała Ci, że miałeś coś zrobione żeby nie mieć stulejki, a dodatkowo napletek nie zakrywa Ci całego napletka to znaczy tylko tyle, ze byłeś obrzezany. A więc u Ciebie to całkowicie normalne.
            Natomiast ja osobiście nie jestem obrzezany i wiem, że nie wytrzymałbym chyba dłużej gdyby żołądź dotykał mi bielizny, jednak wiem iż z czasem to przechodzi, Tobie też przejdzie.
            No właśnie mogę mieć tak, albo tak (jak mi się podoba, ale odkryty tylko po masturbacji, a żeby potem był cały nakryty to muszę odwijać skórkę)
            czyt. mój post wyżej

            Nie byłem obrzezany
            0statnio edytowany przez Sexuolog; 25-03-09, 03:35.

            Skomentuj

            • rozyczka70
              Erotoman
              • Mar 2007
              • 656

              #7
              ...temat gumek - nie kupuj w kiosku u mocherów - nadal ponoć dziurkują szpilką

              ...pewno to wstydliwa sprawa, ale może najprościej będzie pójść do lekarza i przedstawić mu cały "problem"?
              Rozyczka
              vel
              Szukający Myśliciel

              Skomentuj

              • jankes57
                Świntuszek
                • Mar 2009
                • 60

                #8
                Drogi Sexuologu ( nie wiem czy dobrze napisałem).
                Mam ten sam problem co ty tzn. napletek mi nie zakrywa żołędzia.
                I również nie byłem obrzezany . I mi to WCALE nie przeszkadza 'boli itp.'. A mam tak odkąd pamiętam może od urodzenia ? nie wiem . pzdr.

                ps. jeśli nigdy nie uprawiałeś seksu to nie sądzę że zdążysz wyjąć 'małego' przed spuszczeniem się. Jest coś takiego jak przedwczesny wytrysk
                0statnio edytowany przez jankes57; 25-03-09, 03:54. Powód: Odp. na 2 pytanie = ]

                Skomentuj

                • Quirel
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 32

                  #9
                  Źle zrozumiałem Twój pierwszy post, bo trochę chaotycznie napisałeś.
                  Jeżeli napletek nie schodzi Ci sam po pewnym czasie na żołądź to może to świadczyć jednak o jakimś problemie. Wal najlepiej do lekarza i wyłóż kawę na ławę

                  Skomentuj

                  • 3tom
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 154

                    #10
                    Quirelnie strasz go lekarzem. Ja tez nie mam całkowicie zakrytej główki, a nie jestem obrzezany. Po prostu napletek jest krótki.

                    Skomentuj

                    • Quirel
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 32

                      #11
                      3tom, ale on napisał również, iż ma problem z ponownym powrotem napletka na żołądź. A to już inna sprawa.
                      A lekarze z tego co wiem z autopsji - nie gryzą.

                      Skomentuj

                      • Sexuolog
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 4

                        #12
                        3tom, przyzwyczaiłeś się do tego ? Kiedyś Cię bolało?

                        Skomentuj

                        • 3tom
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 154

                          #13
                          Kiedyś mnie bolało, teraz nie. Czasami jak się otrze to trochę sie czuje. Jak będziesz nosił slipki lub obcisłe bokserki to sie nie bedzie obcierał.

                          Skomentuj

                          • Kucyper
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 342

                            #14
                            Niektorzy mają po prostu naturalnie krótki napletek, nie byli obrzezani. Zobacz galerie zdjęcia naszych ptaków np. Oczak tak ma.
                            To nie jest normalne, ale jeśli mama powiedziała Ci, że miałeś coś zrobione żeby nie mieć stulejki, a dodatkowo napletek nie zakrywa Ci całego napletka to znaczy tylko tyle, ze byłeś obrzezany....
                            Robienie czegoś, żeby nie mieć stulejki to może być np odklejenie napletka od rzołędzi (przez lekarza w wieku 3-4 lat) i smarowanie maścią. Później się napletek rozciąga w czasie kąpieli w ciepłej wodzie więc to nie musie być wcale obrzezanie.
                            bolało was, gdy żołądź dotyka/ał bielizny, przyzwyczailiście się?
                            no jasne, że tak chyba bym kur..wicy dostał chodząc z odsłonietym cały dzień. U obrzezanych skóra na rzolędzi tak rogowacieje, że nie czują nic więc chyba można się przyzwyczaić.
                            U mnie napletek nie jest zbyt długi, po prostu zakrywa calkowicie rzołędź ale nic nie odstaje poza.
                            0statnio edytowany przez Kucyper; 25-03-09, 06:33.
                            Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                            Skomentuj

                            • Supermaniac
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 2

                              #15
                              A więc tak, to że Ci nie zakrywa całego żołędzia jest normą u obrzezanych(sam jestem wiec wiem co mówię) a do skóra na żołędziu przyzwyczai Cie się,chodź nie tak od razu. No właśnie przez taki tok myślenia jak Twój najwięcej facetów zostaje ojcami. Podczas sexu wydzielany jest śluz u faceta w którym znajdują się plemniki,oczywiście ilość śluzu jest bardzo mała ale jednak ryzyko jest.

                              Skomentuj

                              Working...