Zgrubienie pod żołędzią penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grzesiek1234
    Świętoszek
    • May 2012
    • 1

    Zgrubienie pod żołędzią penisa

    Witam
    Posiadam od okołu ponad pól roku zgrubienie znajdujące się tuż pod żołędziem, tam gdzie zaczyna się napletek. Zgrubienie jest w postaci takich *miękkich chrząstek* jakby był czymś wypełnione. Zgrubienie pokrywa połowę obwodu prącia w tym miejscu. na chwile obecną nie piecze ani nie swędzi, nie powiększa się ani nie maleje, nie mam problemu z napletkiem. Nie jestem na nic uczulony. Ogólnie pojawiło się to po masturbacji.

    Dołączam zdjęcie, które znalazłem w internecie, które opisuje ten problem (aktualnie nie mam aparatu, a na innych forach brak rozwiązań problemu)



    Co to może być? Jak sobie z tym poradzić?
  • Danci
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 51

    #2
    To co w czerwonym kwadraciku to rozgałęzienie żyły popatrz jak one biegną. Natomiast to co jest w niebieskim prostokącie to nie wiem. Najlepiej idź do urologa, bo ktoś ci tu może powiedzieć, że wszystko ok, ale i tak nie masz pewności.

    Skomentuj

    • Xenomorph
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 11

      #3
      Na moje, męskie, oko to to jest naturalne. Ale lekarzem nie jestem.

      Skomentuj

      • Alister
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 20

        #4
        Mnie się wydaję, że jest to po prostu fałd skóry. Całkiem możliwe, że masz po prostu duży napletek i jego nadmiar po prostu musi się gdzieś zebrać. Ale to tylko moje zdanie, więc idź lepiej do lekarza

        Skomentuj

        Working...