Nietypowy problem z erekcją

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • one night
    Banned
    • Feb 2012
    • 9

    #16
    Z tym hobby to będzie bardzo ciężko bo nie widzimy się regularnie, żeby coś zacząć wspólnie, basen byłby najlepszy, no ale ciężko chodzić regularnie przy nieregularnych spotkaniach, a to fakt, jak chodzi o seks to ostatnio straciłem wenę i rzeczywiście na razie mi się średnio chce.

    Tylko opada mi jak nakładam prezerwatywę. To jest dziwne.

    Skomentuj

    • Inni
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 55

      #17
      Jak juz wspolmnialem wczesniej, daj sobie czas. Spotkajcie sie bez seksu, to zadna hanba. Gdy zaczynalem przygode z sexem mialem dokladnie ten sam problem i dokladnie w tym samym momencie - gdy wchodzila prezerwatywa. Rady tej o odopuszczeniu nie wyciagam z palca tylko z autopsji. Powiedzialem sobie w glowie "dam sobie 2-3 tygodnie, bedziemy sie spotykac i nic nie bede probowal" zapomnialem o problemie po kilku dniach a chyba po 1,5 czy 2 tygodniach w trakcje ktorychs z kolei pieszczot trafil sie taki moment "teraz, w tej chwili" i wtedy to zrobilismy, potem juz bylo wszystko normalnie.
      Dawniej CzemuTakJest & Freundin69

      Skomentuj

      • one night
        Banned
        • Feb 2012
        • 9

        #18
        problem sam się rozwiązał, najwyraźniej podświadomie chodziło mi o miejsce do zbliżenia, gdy dziewczyna przyjechała do mnie, to 4 strzały nie były problemem, aż się sam zdziwiłem, dziękuje wszystkim za porady!

        Skomentuj

        Working...