W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co zrobić z taką dziewczyną (jestem jej pocieszycielem?)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • demonit0
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 2

    #16
    Zabierz się do niej i to szybko. Niby przypadkiem subtelne miźnięcie jej ręki itp. Skracaj fizyczny dystans i nie unikaj kontaktu wzrokowego, a jak przyjdzie odpowiednia chwila, to będzie BIG KISS i wtedy jak nie będzie chciała z tobą chodzić, to przynajmniej sobie poruchasz.
    I nie zapraszaj jej do kina, bo się odkrywasz z zamiarami. Do kina z nią pójdziesz jak już będzie z tobą chodzić.

    Skomentuj

    • jason16
      Świętoszek
      • May 2011
      • 13

      #17
      Co myślicie o tym, żeby wziąć ją w jakieś ustronne miejsce i po prostu pocałować?

      Skomentuj

      • KP
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 301

        #18
        Kobiety uwielbiają być adorowane (odpowiedź do pierwszych wypowiedzi).

        Randka musi być zupełnie szałowa i nieszablonowa. Na szczęście mamy zimę i jest zasadniczo pięknie i romantycznie za oknem.

        Bądź twórczy. Zabierz ją w takie miejsce, o którym nie tylko ona ledwie pomyśli, ale takie, które także Tobie z trudem przyszłoby do głowy. Wspólne przeżycie czegoś nowego (na kilku płaszczyznach). Spacer ulicami miasta (nie wiem gdzie mieszkasz) nocą. Pójdźcie na jakieś wzgórze zobaczyć światła miasta z wysoka. Rozstańcie się dopiero rano, ale dopiero po pocałunku. Powodzenia!
        Nothing's wrong today.

        'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5249

          #19
          Do wpisujących się o kupnie auta i ruchaniu, czytali Wy w ogóle ile oni mają lat?


          Ja bym poczekał. Po co brać na swoje barki balast, który zostawił poprzedni facet? A flirt swoją drogą. Tylko bez pośpiechu :-)

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          Working...