W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odkryta żołądź w bieliźnie?...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kucyper
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 342

    #16
    Podczas sexu wydzielany jest śluz u faceta w którym znajdują się plemniki,oczywiście ilość śluzu jest bardzo mała ale jednak ryzyko jest.
    Co za głupoty wypisujesz, tam oczywiście znajdują sie plemniki są słabe lub martwe (jest ich nie wiele zostały z jakiegos powodu wydalone), które nie są w stanie zapłodnić kobiety. Napletek powoduje, ze lubrykant nie zostaje wypchnięty na zewnątrz (w czasie stosunku).
    0statnio edytowany przez Kucyper; 26-03-09, 00:26.
    Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

    Skomentuj

    • Mat.
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 521

      #17
      Kucyper w końcu upewniłem się w swoich przekonaniach .
      Serdecznie dziękuje
      Ahh jak ten świat idzie do przodu .
      Jak widzisz lubię szydzić .

      Skomentuj

      • kokain666
        Banned
        • Aug 2006
        • 179

        #18
        u większości napletek w pewnym wieku staje się krótszy w porównaniu do długości penisa. podczas noszenia w gaciach nic szczególnego nie czuję. jak coś cię uwiera to zacznij nosić bokserki

        pewnie, że z gumką trzeba uważać, bo jak ją np. ugryziesz albo przetniesz to może zrobić się dziurka przez którą przedostanie się sperma. rzadko, ale zdarza się, nawet w durexach, że pęknie od tarcia lub uszkodzi się od stosowania niewłaściwych lubrykantów. jednakże gdy jedziesz w prezerwatywie i dodatkowo wyciągasz przed wytryskiem ryzyka praktycznie nie ma.

        Skomentuj

        • lewy
          Banned
          • Jul 2007
          • 168

          #19
          Ja mam podobnie. Też żołądz dotyka bielizny, nawet w zwisie. W wieku około 10 lat miałem zabieg na stulejkę w szpitalu- usunęli mi częśc napletka, ale nie cały.

          Skomentuj

          • F4RR3LL
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 23

            #20
            Po operacji napletka nie będzie zakrywał całego żołędzia bo go osunęli, aby Ci schodził gdy staje...

            Skomentuj

            • jaktotam
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 24

              #21
              sory za przywracanie tematu, ale ja mam to co Ty Sexuologu. w zasadzie napletek nie zakrywa w ogóle żołędzia. czy to stoi czy to leży. hym... trzeba się do tego przyzwyczaić i opanować "samoistne stawanie" bo wtedy trochę boli. przyzwycziłem się, bo nie mam jakiś extra dużych rozmiarów sprzętu. moja rada to postaraj się okrzesać myśli i fantazje, tak aby Ci nie stawał i nie będzie bólu.

              pozdrawiam

              Skomentuj

              Working...