W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem natury chłopięcej

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #16
    Ja tam nie pamietam zadnej zmazy nocnej
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • dragon
      Ocieracz
      • May 2005
      • 90

      #17
      hyh ja też nie pamiętam bo od zawsze się rozładowuje
      - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

      Skomentuj

      • matex34
        Świętoszek
        • May 2005
        • 10

        #18
        Witam. Komp naprawiony. Zauważyłem u siebie nieznaczne postępy. Wczoraj kiedy się myłem próbowałem zciągnąć skórę i zeszła nieco bardziej niż zawsze (w stanie "wiotkim")
        jednak trochę się przestraszyłem bo kiedyś czytałem, że jak ktos ma stulejke lub coś podobnego to gdy za mocno zciągnie to napletek może zajść z żołędź i się zaklinować i w ten sposób może nie dochodzic do niego krew, więc puściłem.

        Skomentuj

        • Frodo
          Świętoszek
          • May 2005
          • 48

          #19
          Napisał matex34
          Witam. Komp naprawiony. Zauważyłem u siebie nieznaczne postępy. Wczoraj kiedy się myłem próbowałem zciągnąć skórę i zeszła nieco bardziej niż zawsze (w stanie "wiotkim")
          jednak trochę się przestraszyłem bo kiedyś czytałem, że jak ktos ma stulejke lub coś podobnego to gdy za mocno zciągnie to napletek może zajść z żołędź i się zaklinować i w ten sposób może nie dochodzic do niego krew, więc puściłem.
          No to gratulacje ...
          A teraz serio: musisz próbować dalej. Oczywiście powoli - i nic "na siłę"! Użyj koniecznie jakiego kremu (najlepiej nawilżającego) albo oliwki. To nie tylko złagodzi ból ale i ograniczy ryzyko (bardzo zresztą nieduże) problemu, o którym piszesz. Nawiasem mówiąc ten problem wydaje mi się trochę wydumany - napletek ostatecznie to nie opaska uciskowa . Jeśli będziesz działać zbyt brutalnie to możesz mieć raczej problem ze skaleczeniem się (naderwanie wędzidełka na przykład...). Dlatego powtarzam raz jeszcze: nic na siłę, używać oliwki i działać stopniowo... Powodzenia (będziemy trzymać kciuki za Twoje sukcesy ).

          Skomentuj

          • muchacha
            Świntuszek
            • May 2005
            • 80

            #20
            idz do urologa i po sprawie!
            vanitas vanitatum et omnia vanitas...

            Skomentuj

            • matex34
              Świętoszek
              • May 2005
              • 10

              #21
              Witam. Dziś rano gdy już nikogo nie było w domu zrobiłem"to" nagle poczułem jak jakiś dreszcz przebiegł po mnie i poczułem miłem uczucie. Nie wiem czy to był orgazm ale gdy spojrzałem sie w dół zobaczyłem plamę - stało się !! Poczułam tak jakby ulgę i radość.
              Nie trwało to jednak długo bo zaraz poszedłem sie umyć Niestety problem prawdopodobnej stulejki pozostał nadal jednak gdy ostatnio próbowałem ściągnąc skóre w czasie spoczynku zeszła prawie z całej główki. Chciaż nie można powiedzieć,że zeszła, napletek tak jakby się zawijał a nie zsuwał. Nie wiem czy to normalne, a tak pzry okazji troche to bolało. Niestety problem w czasie wzwodu pozostał ten sam - dalej schodzi tylko troszkę. Pozdrawiam

              Skomentuj

              • Frodo
                Świętoszek
                • May 2005
                • 48

                #22
                Napisał matex34
                Witam. Dziś rano gdy już nikogo nie było w domu zrobiłem"to" nagle poczułem jak jakiś dreszcz przebiegł po mnie i poczułem miłem uczucie. Nie wiem czy to był orgazm ale gdy spojrzałem sie w dół zobaczyłem plamę - stało się !! Poczułam tak jakby ulgę i radość. [...]


                Napisał matex34
                [...] Niestety problem prawdopodobnej stulejki pozostał nadal jednak gdy ostatnio próbowałem ściągnąc skóre w czasie spoczynku zeszła prawie z całej główki. Chciaż nie można powiedzieć,że zeszła, napletek tak jakby się zawijał a nie zsuwał. Nie wiem czy to normalne, a tak przy okazji troche to bolało. [...]
                Ważne jak wiele "główki" udało Ci się odsłonić. Jeśli "prawie całą" - jak piszesz - to znaczy, że najprawdopodobniej nigdzie napletek nie jest zrośnięty z żołędzią, a więc interwencja chirurgiczna (na szczęście!) raczej nie będzie Ci potrzebna...

                Napisał matex34
                Niestety problem w czasie wzwodu pozostał ten sam - dalej schodzi tylko troszkę. Pozdrawiam
                Nie powinno Cię to dziwić. Członek w stanie wzwodu znacznie powiększa objętość więc z większym (i w Twoim przypadku - również bolesnym) trudem przychodzi ściągnąc z niego napletka (jeśli jest on zwężony). Osobiście sądzę, że dalsze ćwiczenia (mam nadzięję, że równie miłe ja wyżej opisane ) pozwolą Ci z czasem rozwiązać i ten problem. (Moja deklaracja trzymania za Ciebie kciuków jest nadal aktualna! ) . Pozdrawiam.

                Skomentuj

                Working...