Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 14-01-17, 21:56   #26
barmetr
Perwers
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 399

Płeć: Mezczyzna
Nie namawiam jednak do rozwiązłości.
Cytat:
Napisał Lostgirl Zobacz post
Prawdę mówiąc to raczej spodziewałam się, że użytkownicy skupią się na fakcie zdrady kontrolowanej, która jest dyskusyjnym "rozwiązaniem".
Ale o jaką zdradę ci chodziło:?: Przecież z murzynem to nie zdrada.

Cytat:
Napisał iceberg Zobacz post
Tylko lepiej sobie to przygotowac, przeanalizować wszystkie za i przeciw w nie iść na żywioł i "jakoś to będzie". Bo głupio byłoby rozwalić działający związek tylko dla chwili przyjemności.
W zasadzie, to oddanie Lostgirl w posiadanie murzynowi niewiele chyba zmieniłoby w jej relacji z partnerem.
Związek jest nieformalny, a jego rozerwanie nie zostałoby nawet uznane za zdradę. Ponadto ten partner zdaje się być typowym rogaczem-homosiem - przyjmuje postawę uległą, uważą się za mężczyznę o niskiej jakości i do tego lubi oglądać brązowe penisy.
barmetr jest offline   Reply With Quote
Old 22-01-17, 15:57   #27
Ingvarr
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Łódź
Postów: 151

Płeć: Mezczyzna
Jak dla mnie - idiotyzmem jest już samo stwierdzenie "z murzynem to nie zdrada". Tak - seks to seks i zawsze będzie zdradą według mojego światopoglądu. A to czy to zdrada kontrolowana czy nie, to już inna sprawa. Sam nigdy bym się na coś takiego nie zdecydował. Nie podnieca mnie, odrzuca wręcz i jeśli kobieta z którą bym był, wyskoczyłaby z taką propozycję, poważnie musiałbym przemyśleć taki związek, a prawdopodobnie go zakończyć.
Ingvarr jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Tags
murzyni, upokorzenie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.
   Archiwum