Jaką kupić prezerwatywę na 13,5cm penisa?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rugio
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 71

    #31
    Ja nie lubie tych prezerwatyw "europejskich" są zdecydowanie za male i cholernie ciasne na tym kółko-ściagaczu. Zdecydowanie wole wytwory gumowe z Polski.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #32
      Napisał koKOro
      ...wyczuwam jakieś uprzedzenia polityczne... może poszukasz forum o innej tematyce gdzie na przykład chwalą poglądy pewnego pana z muchą pod szyją a jeśli chodzi o dyrektywy, to wole czytać o drabinach
      O, wybacz mi. Ale glosowalem na Korwina-Mikke w ostatnich wyborach.
      W koncu wybieralismy Dyrektora Cyrku, wiec on posiada wszelkie potrzebne papiery

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • .............
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 22

        #33
        Napisał Raine
        O, wybacz mi. Ale glosowalem na Korwina-Mikke w ostatnich wyborach.
        W koncu wybieralismy Dyrektora Cyrku, wiec on posiada wszelkie potrzebne papiery
        Dlatego ze nie zostal wybrany i nie ma dyrektora jest ludziom nie do smiechu do tego forum bardziej pasuje na drabinach a nie o drabinach. Co mozna na drabinach??

        Skomentuj

        • koKOro
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 46

          #34
          Napisał Raine
          O, wybacz mi. Ale glosowalem na Korwina-Mikke w ostatnich wyborach.
          W koncu wybieralismy Dyrektora Cyrku, wiec on posiada wszelkie potrzebne papiery
          ...wybaczam...
          ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

          Skomentuj

          • koKOro
            Świntuszek
            • Jun 2005
            • 46

            #35
            Napisał .............
            Dlatego ze nie zostal wybrany i nie ma dyrektora jest ludziom nie do smiechu do tego forum bardziej pasuje na drabinach a nie o drabinach. Co mozna na drabinach??
            ...jako przyszły bhp-owiec muszę świecić przykładem, więc nie moge pozwolic sobie na żadne ekstremalne warunki
            ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

            Skomentuj

            • .............
              Świętoszek
              • Jun 2005
              • 22

              #36
              Napisał Raine
              O, wybacz mi. Ale glosowalem na Korwina-Mikke w ostatnich wyborach.
              W koncu wybieralismy Dyrektora Cyrku, wiec on posiada wszelkie potrzebne papiery
              A ja gratuluje dobrego wyboru

              Skomentuj

              Working...