W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z kuzynką

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aleksy
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 7

    Miałem fazę w pewnym czasie na kuzynke jak ja miałem 15 ona 17. Podgladało sie ją swego czasu czy to niby przypadkiem wchodzilo do łazienki Potem mi przeszło, ale dłuzszy czas tylko chęć na nią i nikogo innego.

    Skomentuj

    • gomes7
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 28

      Prawdopodobnie mamy takie skłonności, ponieważ kręci na to co w pewnym sensie zakazane

      Skomentuj

      • Lotoss
        Świętoszek
        • Mar 2010
        • 1

        WitAM. Czytajac Wasze wypowiedzi wiekszosc z Was ma tylko fantazje erotyczne dot. kuzynostwa bojac sie sprobowac. Ja radzekożystać z życia na maxa.. Sama mam za soba seks z kuzynem. I choc zdarzylo sie to niecały rok temu ten dzien pamietam, jakby zdarzyl sie wczoraj... To wszytsko zaczeło sie od wesela jego brata. Byłam na tym weselu sama on tez bo dzien w czesniej zerwał z dziewczyna. Śmialismy sie wygłupialismy. Własnie na weselu wymienilismy sie nr tel. Przed weselem nie utrzymywałam z nim kontaktu. Na weselu tanczylismy razem... w sumie wyszlismy wraz z panstwem młodym. Na poprawinach tez było super chociaz nic nie wskazywało na to ze cos miedzy nami dojdzie. Kilka tygodni po weselu próbował mnie swatac ze swoim kolega. Pewnego wieczoru gdy wybralismy sie na piwo siedzielismy na ławce i zaczelismy rozmawiac. W pewnym momencie zaczelismy sie szturchac i jakims cudem znalazłam sie w jego obieciach. Zaczełam sie z nim całowac. Było na prawde za****scie A gdy sie go spytałam po jakie licho chciał mnie swatac ze swoim kolega stwierdził ze chciał mnie miec na oku i w jakims stopniu blisko niego. To nie zakłuciło naszych relacji. Spałam z nim miesiac po mojej 18... na nastepny dzien chciał sie ze mna spotkac ale ja spanikowalam i nie chciałam. Ale jestem na tyle otwarta osoba ze gdy mnie kiedys zaprosił na kawe oczywiscie poszałm do niego. Rozmawialismy na prawde swobodnie. I musze przznac ze to co sie stało nie wpłyneło na nasze relacje miedzi soba Dalej moge na nim polegac

        Skomentuj

        • HardAngel
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 27

          A mnie się daawno temu zdarzyło pieścić z kuzynką...Do tej pory wspominam to bardzo mile...

          Skomentuj

          • Mr. Nobody
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 25

            A kto by się przejmował Kościołem?? Ja chętnie "spotkałbym się" z trzema kuzynkami. Z jedną kiedyś się całowałem...

            Skomentuj

            • demo1988
              Świętoszek
              • May 2010
              • 2

              ja mialem kiedys taka sytuacje mialem 16 lat a kuzynka 14 i bylismy aw domu sami wiec zaczalem ja dotykac . ona chciala zobaczyc moje majtecki a ja jej wiec zdjelismy spodnie. zaczalem masowac jej myszke po pewnym czasie wpadlem na pomysl abysmy wymienili sie bielizna(kocham damska bielizne (takie zboczenie))i zobaczylem jej dobiero zarastajaca myszke

              Skomentuj

              • Wiedźmin
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2010
                • 302

                Jak byłem dzieciakiem i spałem kiedyś z kuzynką u wujostwa, to w nocy kilka razy było lekkie "dotykanko". Ale wtedy mieliśmy, nie wiem, po kilka latek. Taka dziecięca ciekawość. Trochę się poobmacywalismy i tyle. Ale było całkiem przyjemnie. Szczególnie dla mnie jako chłopczyka, taki pierwszy kontakt z (prawie) kobiecym ciałem (chociaż jak mieliśmy po te powiedzmy 7 lat, to czy można to ciało nazwać kobiecym?). Później tego nie powtarzaliśmy, nawet o tym zapomnielismy, chociaż kuzyneczka jest piękną kobietą i różne ciekawe fantazje wyobraźnia podsuwa (teraz już mniej, ale jak miało się te 15,16, nawet 17 lat, to się myślało)... W każdym razie historia fajna by o niej powspominać
                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                Rémy de Gourmont

                Skomentuj

                • Baboon
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 18

                  Kiedyś kilka razy ostro się pettingowaliśmy z kuzynką. Nie zdecydowaliśmy się na pełny stosunek, bo ewentualne konsekwencje sprawiłyby, że mielibyśmy przesrane.

                  Skomentuj

                  • takijeden50
                    Świętoszek
                    • Feb 2010
                    • 7

                    mam ochote na siostre cioteczna/kuzynke

                    siema, ostatnio nabralem ogromnej ochoty na siostre cioteczna/kuzynke bardzo chcialbym ja wylizac jestem gotow nawet zaplacic:F
                    co o tym myslicie ? to jest chore ? mieszkamy kolo siebie ale raczej ze soba nie przebywamy traktujemy sie jak znajomych .

                    z tego co czytalem to nie jest kazirodztwo ale nie jest to pochwalne.

                    Skomentuj

                    • Falanga JONS
                      Banned
                      • Feb 2012
                      • 1156

                      Jaka kwota wchodzi w grę? W jakiej walucie?

                      Skomentuj

                      • takijeden50
                        Świętoszek
                        • Feb 2010
                        • 7

                        nie rozumiem dlaczego o to pytasz ?

                        nie myslalem szczerze mowiac na kwota , tak poprostu napisalem .
                        nie wiem co to ma do rzeczy

                        Skomentuj

                        • Falanga JONS
                          Banned
                          • Feb 2012
                          • 1156

                          Ma, dużo ma. Jest przecież różnica, czy przekupisz ją poważniejszym plikiem banknotów, czy nowym komiksem Asteriksa.

                          Skomentuj

                          • takijeden50
                            Świętoszek
                            • Feb 2010
                            • 7

                            z kasa nie mam problemu , lezy sobie troche odlozone i w sumie nie mam na co wydawac wiec sam rozumiesz troche moge wylozyc

                            Skomentuj

                            • Falanga JONS
                              Banned
                              • Feb 2012
                              • 1156

                              I jak zamierzasz przeprowadzić tą dość skomplikowaną operację? "Chono tu... Mam dwie stówy, chcesz? Tylko teraz tak..." ???

                              Skomentuj

                              • takijeden50
                                Świętoszek
                                • Feb 2010
                                • 7

                                ale ja nie pisalem ze ja bede przekupiac czy cos tylko ze mam duza ochote na nia i moge nawet zaplacic.

                                btw. za 2 stowy by raczej nie dala wylizac i sam bym wolal nie ryzykowac mowiac jej to .
                                jak bym nawet proponowal jej kase, to tak jak napisales nie wiem jak bym sie za to zabral , nie mam pojecia jakbym to powiedzial i jakby ona zareagowala zalezy od charakteru , pewnie gdybym dal jakies kolezance 500 zl za minetke to by sie zgodzilam, a kuzynka to nie wiem.
                                ktos ma jakies porady jak sie zabrac za to?
                                0statnio edytowany przez takijeden50; 16-10-13, 20:05.

                                Skomentuj

                                Working...