W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fantazje o wyuzdanej żonce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • never_mind
    Świntuszek
    • Sep 2011
    • 86

    #31
    Napisał fetishx
    nie zniósłbym nielojalności i zdrady na boku ale tak jak pisałem takie wspólne akcje kiedy ja wszystko kontroluje i nad wszystkim trzymam piecze i ustalam zasady gry to jest to czego pragnę - oczywiście ku uciesze i zadowoleniu swojej przyszłej kochanej żonki.Oczywiście wiaże się to także z tym że i ja lubię się zabawić z innymi kobietami więc najlepiej by przyszłą żonka byla biseksualną
    To jest mniej więcej to samo o czym ja marzę z tym że moja druga połówka już niekoniecznie, i zdecydowanie nie jest bi

    Pytanie, czy komuś udało się zrealizować tego typu fantazje?
    Sent from my Commodore C64

    Skomentuj

    • Arkhan
      Erotoman
      • Nov 2012
      • 557

      #32
      A ja się spytam.. co to znaczy "wyuzdana" ? :o spotykam się z tym słowem, ale jakoś nie wiem co ono konkretnie oznacza.
      Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
      Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

      Skomentuj

      • Nolaan

        #33
        Ty sobie jaja robisz z nas znowu, prawda?
        A jeśli nie to słowniki nie gryzą.

        Skomentuj

        • Arkhan
          Erotoman
          • Nov 2012
          • 557

          #34
          Nolaan jestem ku*wa śmiertelnie poważny, jak ktoś zadaje pytanie, to kulturalnie wypada odpowiedzieć, a nie twierdzić że ktoś sobie jaja robi.
          Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
          Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

          Skomentuj

          • Nolaan

            #35
            A jaśnie pan nie pomyślał, żeby samemu sprawdzić co słowo oznacza? Rodzice nie nauczyli słownika używać? Wujek Google gryzie w oczy?
            O, prozę, pierwsza definicja z brzegu, w sam raz dla Ciebie:

            Skomentuj

            • Arkhan
              Erotoman
              • Nov 2012
              • 557

              #36
              wyuzdanie «nadużywanie swobody seksualnej»

              Jeśli dla ciebie coś ta definicja znaczy, to mnie oświeć jaśnie Einsteinie.

              Czyli przykład:

              Moja żona jest nadużywanie swobody seksualnej i seksowna. Bardzo inteligetnie to brzmi.

              A spytałem dlatego iż pomyślałem że ktoś mi odpowie, a nie dlatego że nie potrafię wpisać hasła w google.
              Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
              Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

              Skomentuj

              • Nolaan

                #37
                Stary, proszę Cię... Ja rozumiem, że można nie ogarniać seksu jako takiego, że to wstrętne, obleśne i fuj, i że Ty jesteś ogólnie na nie w tych tematach ale wykaż jakąś inicjatywę w poszerzaniu wiedzy w temacie, zamiast walić takie hasła bo ja zaczynam wątpić w intelekt waćpana no... A staram się nie zwątpić odkąd tu zawitałeś.

                Skoro tu siedzisz to poszukaj w archiwach, poczytaj i pomyśl zamiast robić z siebie takiego nietryba.

                A w temacie - moja do świętojebliwych nie należy i zaszaleć potrafi aż miło czasem, dzika jest jak zwierzę momentami, ale na akcje typu ocierki o innych facetów czy seks z innym to odpada. My jesteśmy wyuzdani we własnym podwójnym gronie.
                Aczkolwiek jeśli ktoś się nie boi ew. przypału w związku z taką akcją to niech działa. Zawsze to jakiś myk na nudę w łóżku.

                Skomentuj

                • never_mind
                  Świntuszek
                  • Sep 2011
                  • 86

                  #38
                  Nolaan masz doświadczenie w takich akcjach?
                  O jakiego rodzaju przypale piszesz?

                  Pytam, bo też mi się marzy zabawa w trochę większym gronie i jestem na etapie nakręcania partnerki, niestety może być ciężko bo do wyuzdanych to ona nie należy
                  0statnio edytowany przez never_mind; 13-12-12, 23:13. Powód: edit
                  Sent from my Commodore C64

                  Skomentuj

                  • Nolaan

                    #39
                    Przypał typu kwasy w związku 'bo on cię posuwał tak' albo 'przy mnie tak nie odlatywałeś jak przy niej'... Tego typu hasła.

                    Na początku wydaje się to fajne a otem co rusz w związkowym dziale topiki się mnożą że problem powstaje.

                    Skomentuj

                    • rokoko91
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2009
                      • 356

                      #40
                      Fajnie byłoby mieć taką wyuzdaną żonę lub dziewczynę, zwłaszcza, że nie należę do zbyt śmiałych w relacjach z kobietami. Przy takiej dziewczynie mógłbym się czuć bardziej rozluźniony. Oczywiście wyuzdanie powinno być egzekwowane tylko w kontaktach ze mną.
                      Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        #41
                        jeśli rozpustna/wyuzdana=łatwa to akurat tak sie składa że mam taką

                        każdy ma taką kobiecine na jaką zasługuje

                        Skomentuj

                        • ulegla
                          Świętoszek
                          • Jul 2013
                          • 6

                          #42
                          Temat dość delikatny, jeśli można tak to ująć.
                          Podstawą w taki związku jest Zaufanie - tak jak to napisałam - przez duże Z bo zabawy takie mogą skończyć się papierami rozwodowymi.
                          Fantazje a realne życie to duża różnica i uwierzcie, że nie każdy, kto dużo mówi i fantazjuje o takim związku nadaje się do niego.
                          Oto ja... w uległość zaklęta...

                          Skomentuj

                          • solstafir
                            Banned
                            • Aug 2012
                            • 779

                            #43
                            Taka żona to coś fantastycznego, taka "miła, kobieca" i wyuzdana, mocno na mnie napalona. Przykładowo jak z tematu "fetyszystki seksu oralnego" - no coś rewelacyjnego. Nie chce sie żenić ale z taką chyba bym mógł. Tylko że o takiej nawet nie marze za bardzo bo to tak nierealne.

                            Skomentuj

                            • Samolub33
                              Świętoszek
                              • Feb 2022
                              • 1

                              #44
                              Napisał fetishx
                              i np zorganizować świeżo poślubionej żonce gangbang w noc poślubną...

                              Marzyłem kiedyś o tym, że moją narzeczoną w dniu naszego ślubu, podczas nocy pośłubnej zerżnął jakiś obleśny podchmielony "wujek"...
                              Mam słabą gowę i z pewnością szybko bym się na weselu upił, pomocny "wujek" spełniłby za mnie obowiązek małżeński i zalał cipkę mojej młodej żonki ogromną ilością swojej gorącej spermy.....

                              Skomentuj

                              Working...