W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja a dziewczyna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • damiano07
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 4

    Masturbacja a dziewczyna

    Witam,

    Mam taki problem mam dziewczyne od 3 miesięcy, kochamy sie normalnie, ale czasem gdy jestem w domu sam to zdaza mi sie jeszcze masturbować idzie jakoś temu zaradzić bo chciał bym tylko robić to z moją dziewczyną ? a nie ręką

    Zdaża się to często chyba że to nie jest jakis problem ale chciał bym mieć jak najlepsze doznania z moją dziewczyna i przestac masturbowac sie jeszcze ręką od czasu do czasu.
    0statnio edytowany przez damiano07; 05-11-15, 19:25.
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2704

    #2
    A jaki jest powód, że chcesz odstawić masturbację? Bo do mnie chyba jakoś nie dociera.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • damiano07
      Świętoszek
      • Nov 2015
      • 4

      #3
      Eee... nie wiem przyzwyczaić sie bardziej do mojej dziewczyny ? niż do ręki

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2704

        #4
        A masz już jakiś problem, który polega na tym, że ona cię nie zaspokaja, a ręka tak? Piszesz, że kochacie się normalnie przecież.
        0statnio edytowany przez Kalilah; 05-11-15, 19:32.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • damiano07
          Świętoszek
          • Nov 2015
          • 4

          #5
          nie no nie mam problemu żadnego, pytam tylko czy to jakoś potem się nie odzwyczaje od mojej dziewczyny i przyzwyczaje do reki na dobre ;P

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2704

            #6
            Nie ma nic złego w masturbowaniu się będąc w związku, skoro nie masz problemu to go nie twórz na siłę.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • damiano07
              Świętoszek
              • Nov 2015
              • 4

              #7
              a no spoko to przepraaszam za stwoerzenie sztucznego problemu

              Pozdrawiam !

              Skomentuj

              • mr.aster
                Świętoszek
                • Jun 2015
                • 26

                #8
                Jedno nie przeszkadza drugiemu, chyba ze przez rękę będziesz ją zaniedbywał

                Skomentuj

                Working...